Poselství karet na prosinec 2022

i pro jednotlivá znamení

Měsíc prosinec 2022 se ve svém úvodu zrovna pěkně nepředvede. Mohou se objevit pocity zklamání a i takové, že vaše sny jsou nedosažitelné. Určitě nepropadejte panice a negativnímu myšlení. Nevzdávejte se, jen něco málo změňte a trošku se přizpůsobte momentální situaci. A co pomůže rychle? Návrat radosti do života! Inspirujte se u dětí. I ony se sice bojí, co třeba Mikuláš řekne, co přinese (nebo jaký bude čert), ale ta radost z drobností je pak nepopsatelná. Udělejte si také něčím radost a vraťte si úsměv do tváře.

Po úplňku přinese prosinec 2022 poznání vlastních strachů

Úplněk působí na každého, tento však bude mít trošku emocionální dozvuky. Jaké? Možná to budou dojmy, že se doma necítíte dobře, ve vztahu či mezi přáteli. Co s tím? Udělejte si pořádnou vnitřní inventuru. Čeho se ve skutečnosti bojíte? Proč nechcete být sami sebou? Proč jste tam, kde se necítíte dobře? Z čeho plyne vaše nespokojenost? Začněte se mít znovu rádi a vědomě si vyberte jinou cestu. Už nedovolte nikomu, ani sobě samotným, tlumit své světlo.

Nevíte, jak na to? Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si domluvíte a objednáte zde. Ráda vám pomohu.

Dovolte si vyléčit si zranění

Ani následující dny budou pro mnohé bohužel růžové. Ale život nám klacky pod nohy nehází, jen jsou věci, které mají svůj důvod. A o správném načasování to také je. Buďte trpěliví, vyčkávejte. Je to přechodné období. A také si takto ověříte, zda mají vaše sny a plány stále platnost. Uvolnění přinese už polovina měsíce prosinec 2022. Jemně a láskyplně se rány zahojí. Dovolte si více odpočívat a nechat se vést. A nezáleží na tom, zda budete důvěřovat vnitřnímu rádci, vyššímu vedení nebo svěříte do péče andělů.

Pasti cykličnosti

Chcete konečně žít jinak, v lásce a hojnosti? Pak se zamyslete, kde stále děláte stejné chyby. Ano, prosinec 2022 pro zatím nevypadá moc nadějně. Ve skutečnosti však naděje plný je. Kdo pochopí, jaké lekce se mu opakují, a co udělat jinak, bude vítězem. Pokud totiž budeme dělat stále totéž a očekávat jiné výsledky, tak to fungovat nebude. Chcete lépe překonat toto zmatené období? Pak tvořte. Malujte, zpívejte, tančete, cokoliv vás povzbudí.

Vánoční svátky a závěr roku

Nejkrásnější období roku bude opravdu příjemné. Hlavně v jednom ohledu. Získáme či si obnovíme své napojení tam nahoru. Tak by se dalo říct, že skoro budeme umět číst myšlenky. A kdo ne, tak se mu lépe naslouchat a motivovat druhé. A příjemná komunikace je základem pro fungování vztahů. Těsně před koncem roku pevně převezměte otěže nad svým životem. Nenechávejte rozhodnutí na druhých, vzdali byste se své moci. Ale také převezměte odpovědnost za sebe. Nevíte, jak se rozhodnout? Nenervujte se, vždyť svou cestu můžete kdykoliv změnit.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Svou měsíční dávku inspirace a nápověd získáte zde.

Rady na prosinec 2022 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří prosinec 2022?

Strach a obavy mohou naše myšlenky učinit negativními. Směs esenciálních olejů Courage s nimi však rychle zatočí a to se bude hodit hlavně BlížencůmKozorohům. Raci, Váhy, Střelci a Vodnáři budou potřebovat zase dočerpat životní sílu. V tom jim bude nápomocna směs Prana. Zklidnění a zároveň prostor k sebevyjádření přináší Levandule. Tu ocení hlavně Berani, Býci a Štíři. A co Lvi, Panny a Ryby? Ti zatouží po přirozeném plynutí a pročistění těla, mysli i duše. To vše jim poskytne směs Flow B.

Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Berani,

zpomalte a naslouchejte vnitřnímu hlasu. Na každý problém existuje řešení a dokonce jednoduché. Stačí neodmítat nabízenou pomoc. Vyslechněte své blízké, pomohou vám.

Býci,

ať se vám děje cokoliv, buďte trpělivější a laskavější. A to jak k druhým, tak i k sobě. Vše se prolomí již velmi brzy a snadno. Dejte si rovnítko mezi věnovaný čas práci a zábavě.

Blíženci,

dejte si pozor na své myšlenky. Vrací se totiž jako bumerang. Zamyslete se na tím, jaké vzkazy posíláte tam nahoru. Jsou to skutečně vaše přání nebo spíš jen obavy a strachy?

Raci,

nevzdávejte se, i když možná máte už pocit, že vás život trhá na kusy. Zjistíte tak, kolik síly ve vás ještě dřímá. Ze svých snů, které mají platnost, neslevujte, nakonec to vyjde.

Lvi,

pro vás má prosinec 2022 dobré zprávy. Překážky jsou pryč a vaše cesta je opět volná. Otevřete se novým příležitostem a možnostem. Budoucnost se vám otevírá dokořán.

Panny,

vše se u vás obrací k lepšími. Úspěch je zaslouženě váš. Máte důvod se opět usmívat. Celý prosinec 2022 bude velmi plodným, u vás možná i doslova. Zamiřte na cíl, neminete.

Váhy,

nenechte se převálcovat svými emocemi. Zachovejte klid. Pamatujte, že každé impulsivní reakce byste později litovali. Prověřte si také, komu můžete důvěřovat a komu už ne.

Štíři,

prosinec 2022 pro vás nemá příliš dobré zprávy. Bude totiž hodně váznout komunikace, hlavně ta partnerská. Samota bude momentálně tím nejlepším řešením, ale jen na čas.

Střelci,

vše se začne postupně řešit a krystalizovat. Budete si více uvědomovat své priority a začnete je směle uspokojovat. Buďte vždy čestní a poctiví, pak vám to Vesmír vrátí zpět.

Kozorozi,

prosinec 2022 vás postaví čelem k vašemu strachu. Čeho se obáváte? Bojíte se, že ztratíte svou lásku, přijdete o peníze či práci? Pročistěte už své myšlenky, uleví se vám.

Vodnáři,

změnil se váš hodnotový systém, někdo z vašeho života odešel nebo jste upustili od špatných návyků. Skvělé, teď můžete odstartovat novou etapu. Brzy bude co oslavovat.

Ryby,

možná má pro vás prosinec 2022 jen samá zklamání, ale určitě to tak nebude napořád. Tak vyčkávejte, odpočívejte a užívejte si kouzla přítomného okamžiku. Váš čas přijde.

Kouzelný prosinec všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře