Karetní výklad na duben 2024

i pro jednotlivá znamení

Hned na úvod má duben 2024 skvělé zprávy. Můžeš očekávat jen to nejlepší. Dveře, které dříve byly zavřené, se otevírají, přátelé při tobě drží a jsou ochotní pomoci. Je ten nejlepší čas něco podniknout. Dovol si zazářit, vyzkoušet něco, co bylo doposud jen sen. Vyjde to! Chce to odvahu a také si jasně předem rozvrhnout své kroky. Vlastní pravidla poskytnou stabilitu a jistotu.

Nezapomínej na sebe

V dalších dnech bude zapotřebí postarat se nejdříve o sebe. Uvědom si, že hraješ důležitou roli v životech jiných. A by to tak mohlo být i nadále, je nutné nezapomínat na svou tělesnou schránku. Dopřej si vše, co potřebuješ, když budeš v pořádku, pak teprve může i vše ostatní fungovat, jak má. A neboj, věci se dají do pohybu. Závan svobody už je cítit. I odpovědi na tvé otázky budou chodit daleko snadněji než předtím.

Co mě asi čeká tento rok? Můžeš to zjistit. Stáhni si zdarma průvodce rokem 2024 tady. A proč si k tomu poříditvibrační obrázky? Působí podprahově (nemusíš vynaložit žádné úsilí) a pomohou s pročištěním nevědomých vzorců a nalezením rovnováhy.

V polovině bude chtít duben 2024 komunikovat

Nastává čas pro správnou komunikaci. Mluv jasně, zpříma a bez zbytečných omáček. Tak mohou tvá přání zrealizována. Chybí ti někdo? Zavolej mu, napiš mu, domluv se na setkání. Pokud už není na tomto světě, pak si promluv vnitřním hlasem. Ani vnitřní monolog není od věci. Chytře položená otázka (i sobě) má cenu zlata.

Dětský úžas přináší zázraky

Pamatuješ na své dětství? Vzpomeň si, jaké to bylo? Nic nebylo nemožná a přání se plnila téměř na počkání, že je to tak?! Vrať se k tomu. Začni opět žasnout nad krásami světa, očekávej neočekáváné. Všímej si zázraků a „náhod“. Život se ti začne měnit před očima v kouzelné dobrodružství. Místo každodenní rutiny dostane duben 2024 magický rozměr. A co když přijdou horší chvíle a pozitivní mysl nebude stačit? Pak poslechni svou intuici, napoví vždy správně. Vynech lpění na výsledku ono se to stane, jak má.

Je tvým snem hojnost ve všech jejich podobách? Proč ne!

Existuje 13 principů úspěchu, které vedou k hojnosti. Za 30 dní se vše můžeš za symbolickou naučit a aplikovat. Je tu Nakopávač bohatství (197 Kč), e-mailový program od tvůrců a autorů Myšlením k bohatství, a na cestu opět vyrazíme společně v soukromé skupině na Facebooku (s příplatkem pouhých 88 Kč) již tento měsíc. Své místo si zajistíš zde.

Harmonii si vyžádá duben 2024 ve svém závěru

V posledních dnech měsíce se podívej na všechny své životní oblasti a zjisti, zda panuje rovnováha. Pokud ne, tak se zamysli, jak danou oblast vyvážit. Práce, rodina i volný čas mají zabírat stejnou část. Pokud se to někde vychýlí, tak to není dobře. Naštěstí bude chodit tolik nápověd, že se stačí pozorně dívat, naslouchat a jednat podle nich. Všímej si symbolů a čti zprávy mezi řádky, vyplatí se to.

V pondělí startuje unikátní program Najdi svůj střed, žij své skutečné já. A datum 8.4.2024 není jen tak ledajaké, vybrala jsem ho záměrně. Je to silné novoluní a rovnou se zatměním, takže transformace sama o sobě. A ještě k tomu bude na obzoru vidět i kometa, která se takto přiblíží jen jednou za 70 let. Program má pod titul Vědomá harmonizace čaker na úrovni těla, mysli i duše. A ten napovídá i to, že během 3 měsíců projdeme snad vše, aby ses stal(a) skutečně lepší (vysněnou) verzí sebe sama. Detaily i objednávku najdeš zde. A za tuto cenu je to skutečně naposledy, na podzim půjde cena nahoru, tak neváhej.

Jaké esence podpoří duben 2024 pro jednotlivá znamení?

Vyladit vztahy bude nutné pro Berany a Vodnáře. V tom jim pomůže směs Love. V naslouchání vlastní intuici podpoří Intuition, to ocení Býci a Štíři. Problémové období se lépe překonává s dobrou náladou. Tu Blížencům, Váhám, Střelcům, Kozorohům a Rybám zajistí Citron Sun. Snadno si plynout a přijímat změny a obrat k lepšímu v životě budou chtít Raci, Lvi a Panny. Směs Flow B jim přijde vhod.

Rady na duben 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

pro vás nemá duben 2024 zrovna příjemné zprávy. Nastanou problémy v partnerských vztazích. Komunikace bude váznout a dojde k nedorozumění, slzám. Nezadaní na tom zůstanou stejně.

Býci,

nesnažte se tolik zavděčit. V tomto čase není vhodné se ani přiklánět na stranu většiny. Naslouchejte své intuici, ta vás navede správně. Rady falešných přátel by vás mohli dostat do slepé uličky.

Blíženci,

zpomalte už, hrozí vám vyčerpání. Snažíte se toho stihnout až moc naráz a příliš rychle. Ve skutečnosti pak nic nedokončíte. Přehodnoťte své kroky, neopakujte tytéž chyby stále dokola.

Raci,

pro vás má duben 2024 zásadní rozhodnutí. Buďte v klidu, už máte všechny potřebné informace, špatně to dopadnout nemůže. Pokud jste ochotni pustit minulost, tak přijdou úžasné změny.

Lvi,

problémy a překážky jdou stranou. Nyní máte svou cestu volnou. Předcházející období vás naučilo, že se vše mění a je potřeba otevřít se novým možnostem a příležitostem. Očekávejte novinky.

Panny,

duben 2024 bude pro vás obdobím úspěchu, uznání a zasloužených odměn. Vše máte díky své trpělivosti a pracovitosti. Nyní se vezměte od života vše, co nabízí a rovnou plnými doušky.

Váhy,

vám bohužel něco stále nevychází, jak byste si přáli. Neztrácejte naději, vaše úsilí a snaha bude oceněna, jen o něco později. Je to přechodné období, vymažte negativní myšlenky. Vyčkávejte dál.

Štíři,

duben 2024 má pro vás radu- obrňte se trpělivostí. Sice jste už dost pravděpodobně zmoženi životem, otráveni nepřejícími lidmi, ubraňte se však negativitě. Váš šestý smysl napoví, co dělat.

Střelci,

můžete se cítit frustrovaní, že nepřichází řešení a odpovědi, které potřebujete. Pomůže se naladit na sebe, více odpočívat a nesnažit se vše hned vyřešit. Psychice uleví se někomu svěřit.

Kozorozi,

pro vás má duben 2024 nachystány razantní změny a zmatky. Vše přijde rychle a teprve až vše přejde a odezní, tak teprve budete schopni pochopit a porozumět, proč a co se vlastně stalo.

Vodnáři,

jednejte opravdu čestně a poctivě. Jednoduše tak, jak byste chtěli, aby se druzí chovali k vám. Vše se vám totiž bude vracet rychlostí blesku. Prozkoumejte také své potřeby v osobních vztazích.

Ryby,

duben 2024 se ptá- s čím negativním se nechcete rozloučit? Jaké pocity potlačujete? Čeho se bojíte? Krizi překonáte tak, že vše pustíte, pak se teprve pohnou všechny záležitosti k lepšímu.

Přeji krásný duben všem!

S láskou Dana Chara

P.S. Líbí se ti moje články a příspěvky? Pošli mi dárek/ ohodnocení zde. Nechceš přijít o žádné novinky ode mě? Zajisti si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

P.S. 2.: Potřebuješ rozklíčovat svou situaci a navést v souladu se sebou a stále si nevíš rady? Dopřej si mé vedení. Na výběr máš z několika možností konzultací osobně i na dálku nebo také zvýhodněné balíčky výkladů a konzultací.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře