Silné rohaté novoluní se zatměním

Nabere nás na rohy toto rohaté novoluní? Možná hned několikrát. V pondělí 8. dubna ve 20:20 hod je nov v Beranu a rovnou se zatměním Slunce. To sice u nás neuvidíme, ale vliv mít novu znásobí i tak. Jako při každé Luně je Měsíc i Slunce ve stejném znamení. Tentokrát je to rohaté novoluní v Beranu. Ale to není všechno, stejně tak i Merkur a Venuše jsou v tomto znamení. Pro zajímavost i téměř všechny ostatní planety jsou hned v sousedství, tedy v Býku a v Rybách. Vypadá to, jako nás před vlivem rohatého novoluní chránily.

Ďábelská kometa, oheň a 666

Po sedmi desetiletích se k nám také přibližuje kometa. Bývá viditelná pouhým okem a díky tomu, že jí trčí rohy, získala svůj neoficiální název Ďábelská kometa. Nejblíže k nám tři dny před dubnovým úplňkem. V celém horoskopu má rohaté novoluní naprostou převahu ohně. Nevím proč, ale upřímně se mi do tohoto článku ani moc nechtělo. Nepůsobí dobře ani Slunce, Měsíc a Merkur v 6. domě (opět ďábelské 666). Ale není to špatné, jak se může na první pohled jevit.

Co znamená Slunce, Měsíc a Merkur v 6. domě v Beranu?

Slunce zde přináší odhodlání, vytrvalost a zdraví. Ale také frustraci, pokud to nepůjde se prosadit. Luna se nás podvědomě snaží popohnat. Přitom by zvolnění bylo tou daleko vhodnější variantou. Notná dávka vnitřního napětí však donutí ke změnám, které jsou potřebné. A co Merkur? Asi jsme si už skoro zvykly, že při Merkurově zpátečce se kazí technika, vše se protahuje a komunikace vázne. Tak netrvej na řešení a průlomu hned. Do normální chodu se vrátí hned po úplňku. Jeho položení do 6. domu ukazuje na to, že je dobré dělat věci pečlivě a nenechávat nic náhodě. Venuše je sice hned vedle, ale také v Beranu. Ta dodá spontánnost a vášeň. Nenech se však příliš strhnout, nově vzniklé svazky by neměly dlouhé trvání.

Být sám sebou, radí rohaté novoluní

Mnohdy jsme tak ponořeni do různých aktivit a toho se musí a mělo by se, že zapomínáme na to, kým ve skutečnosti jsme. V pondělí večer před spaním si raději papír a tužku k posteli. Sny budou totiž daleko živější a budou přinášet jasná a i překvapivě konkrétní poselství. Můžeš si tak jednoduše najít svou novou cestu, jak dál. Vymanit se z kolotoče a často i začarovaného kruhu by určitě stálo za to. Můžeš tak nádherně odstartovat svou novou realitu, takovou, kterou skutečně chceš žít.

Jak najít sám sebe a být a žít v souladu se sebou?

Existuje mnoho cest a způsobů. Jsi jedinečná a originální bytost a tak na tebe nemusí fungovat zaručené návody. Chceš pomoci ode mě? Během tří měsíců můžeme spolu odbourat, co ti již neslouží, přijmout a pochopit, co děje a proč, a hlavně najít tvé skutečné já. Pak už žádný sen nebude nerealizovatelný. Láká tě to? Pak se mi ozvi a zjisti víc.

Druhá šance, štěstí a hojnost

Říkáš si, jaké to má souvislosti? Hned to vysvětlím. Ono nám rohaté novoluní vrátí do života i některé příležitosti, které jsme dříve propásli. Dostaneme také druhou šanci zbavit se návyků, které nám neslouží. Budeme mít dojem, že paní Štěstěna je na naší straně, protože celkem jednoduše přijdeme na to, co nám ve skutečnosti brání v růstu a posunu. I stres lehce odbouráme při milovaných činnostech.

Chceš odstartovat svou hojnost hned?

Už v pondělí 15.4. budu posílat k aktivace poukázky na Nakopávač bohatství. A následující den společně odstartujeme. Cena je symbolická- 197 Kč za 30 denní e-mailový program a k tomu 88 Kč za skupinovou podporu a mé vedení ve Facebookové skupině. Své místo si zajistíš zde.

Postav se za sebe, odpusť sobě i druhým a chytni druhý dech. Třeba zrovna dnes odstartuje nová etapa tvého života.

Přeji krásné nejen rohaté novoluní!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře