Miluji práci s energiemi,

a proto učím ostatní,

jak málo stáčí k velkým změnám!

Mohu říct, že žiji život, o kterém se mi ani nesnilo. Mám mnohem více času, který trávím, jak sama chci. Splnila jsem si své sny a další si postupně plním. Mám milujícího partnera a práci, která mě naplňuje. Miluji život, svou početnou rodinku a vše kolem sebe.

 Ještě před nedávnem tomu tak nebylo.

Neustále jsem se motala v jakémsi začarovaném kruhu.

ženskost

Před lety jsem měla pocit, že veškeré mé snahy jsou naprosto zbytečné. Bylo mi 30 let a nic z mých snů se nesplnilo. Chtěla jsem přece nádherný dům, kvalitní partnerský vztah, třetí dítě…. A co jsem měla- malý byt v nájemním domě, vztah, který byl od začátku odsouzen ke konci a další zdravotní problém.

Dokázala jsem vydělat dost peněz, ale nikdy mi žádné nezůstaly, abych si mohla užívat, udělat si radost. Partnerský život mě vycucával, jak finančně, tak fyzicky, tak jsem jej ukončila. Jiný vztah,  v  podstatě velmi podobný, jsem začala.  A kruh se znovu uzavřel.  Z jedné práce rychle do druhé, vše zařídit a zajistit. Hlavně, ať je vše „v pořádku“.  Byla jsem zničená, ztrhaná, vystresovaná a pracovala jsem 18 hodin každý den. Sebe jsem odsunula asi na sto padesátou kolej.

Uvědomila jsem si, že nic nezměním, pokud nezměním sama sebe, nezačnu přemýšlet jinak.  Poslední roky jsem na sobě začala pracovat. Šlo o různé kurzy osobního rozvoje i návrat ke svým čarodějnickým kořenům. Opět jsem naslouchala své intuici. Chci dům, tak jsem se pustila do hledání. Místo domu jsem našla krásné místo, tak jsem jej nechala postavit. Nenechala jsem však věcem volný průběh, tak se mnoho věcí zkomplikovalo. Dnes už vím proč- stále jsem nebyla schopná milovat sama sebe. A tak jsem po pěti letech opět ukončila vztah. Byla jsem šťastná. Poučená jsem začala sama se sebou znovu.

Dnes mám milujícího partnera, rovnoprávný vztah, napravuji spoustu chyb a plním si své sny. Už nejsem vystresovaná a nešťastná, rozjela jsem práci svých snů. Mohu předávat dalším lidem své zkušenosti, jak si splnit sny, bez velkých útrap, s úsměvem a lehkostí.

výklady z karet a konzultace

Chcete změnit svůj život nebo Vás trápí nějaký problém? Hledáte svého ideálního partnera, chcete změnit práci, mít šťastný domov, zažívat finanční volnost či upevnit své zdraví? Nebo vše naráz?

POJĎME SPOLEČNĚ NAJÍT CESTU.

Moc se na Vás a Vaše malé i velké úspěchy těším!

Zaujal Vás můj příběh? Tak to Vás jistě zaujme i můj průvodce:

7 malých kroků pro splnění velkých snů

Stáhněte si ho zdarma zde:

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.