Miluji práci s energiemi,

a proto učím ostatní,

jak málo stáčí k velkým změnám!

Mohu říct, že žiji život, o kterém se mi ani nesnilo. Mám mnohem více času, který trávím, jak sama chci. Splnila jsem si své sny a další si postupně plním. Miluji život, svou početnou rodinku a vše kolem sebe.

 Ještě před nedávnem tomu tak nebylo.

Neustále jsem se motala v jakémsi začarovaném kruhu.

ženskost

Bylo mi 30 let a měla jsem pocit, že všechny snahy jsou zbytečné. Nic z mých snů se nesplnilo. Chtěla jsem nádherný dům, kvalitní partnerský vztah, třetí dítě. A co jsem měla- malý byt v nájemním domě, nefunkční vztah a další zdravotní problém.

Dokázala jsem vydělat dost peněz, ale nikdy mi žádné nezůstaly. Partnerský život mě vycucával, tak jsem jej ukončila. Jiný, velmi podobný, jsem začala.  A kruh se znovu uzavřel. Byla jsem zničená, vystresovaná a pracovala jsem 18 hodin denně. Sebe jsem odsunula na vedlejší kolej.

Uvědomila jsem si, že nic nezměním, pokud nezměním sebe. Roky jsem na sobě pracovala. Šlo o osobní rozvoj i návrat ke svým čarodějnickým kořenům. Opět jsem naslouchala své intuici. Ale mnoho věcí se stále zkomplikovalo. Proč? Stále jsem nebyla schopná milovat sama sebe. I další vztah jsem ukončila. Poučená jsem začala znovu,  sama se sebou.

Dnes už dělám práci svých snů. Mohu předávat dalším lidem své zkušenosti, jak si splnit sny, bez velkých útrap, s úsměvem a lehkostí.

výklady z karet a konzultace

Chcete změnit svůj život nebo Vás trápí nějaký problém? Hledáte svého ideálního partnera, chcete změnit práci, mít šťastný domov, zažívat finanční volnost či upevnit své zdraví? Nebo vše naráz?

POJĎME SPOLEČNĚ NAJÍT CESTU.

Moc se na Vás a Vaše malé i velké úspěchy těším!

Zaujal Vás můj příběh? Tak to Vás jistě zaujme i můj průvodce:

7 malých kroků pro splnění velkých snů

Stáhněte si ho zdarma zde:

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.