Hojnost i transformaci přináší Růžový úplněk

Růžový úplněk je čtvrtým letošním a bude pod patronátem vášnivého Štíra. Jeho energie ochutnáme nejvíce v noci na středu 24. dubna po čtvrtě na dvě ráno. Dost nás ovlivní i konjunkce Uranu a Jupitera. Průlom nastane tedy jistě. Na tento den má svátek také svatý Jiří. Vzpomínáš na pranostiku- Na svatého Jiří vylézají hadi, štíři? Tak teď to bude platit dvojnásob. Tento patron symbolizuje neustálý boj mezi dobrem a zlem. Na světlo vyleze i to, co bylo ještě před pár dny skryté. Lidé se projeví v pravém světle. Na druhou stranu, alespoň budeš mít jasnější představu kdo je kdo a lépe si vybírat svůj nejbližší okruh.

Mám v něm být já, chceš provést svou životní proměnou? Ozvi se mi.

Peníze, majetek a hojnosti

dvakrat nov a uplnek v dubnu

Kombinace zemského znamení Býka, ve kterém je Slunce, a vodního Štíra (Měsíc) je přímo magnetická pro příliv majetku, financí. Chceš žít spokojený a příjemný život? Pak je nutné se otevřít hojnosti, radí Růžový úplněk. Jak na to? Nejdříve je nutné přestat předstírat, že peníze nejsou potřeba nebo jsou zdrojem zla a příkoří. Tak dáváme najevo tam nahoru, že je ve svém životě nechceme a nepotřebujeme je. Opravdu nechceš žít kultivovaný a krásný život? Myslím, že odpověď je jasná. Peníze jsou neutrální a jejich energie je taková, jakou jim dáme. Všímej si příležitostí a možností, které se otevírají. Dovol si přijmout to, co je sice možná teď jen sen, ale může se proměnit v realitu. Pokud si to dovolíš.

Transformace pod taktovkou Pluta, i to je Růžový úplněk

I samotné Pluto, vládce znamení Štíra, je synonymem pro transformaci a proměnu. Může přinést velkou zkázu nebo maximální užitek. Jak si posvítit na cestu a vytěžit z momentálních energií co nejvíce? Všímej si více svých myšlenek. Ty jsou totiž jako semínka, která zaséváme. Jakou úrodu chceš sklidit? Jsou to katastrofy a slzy nebo posun, naplnění, láska a skok vpřed? Vybírej si dobře, čemu vdechneš život. Naštěstí Růžový úplněk bude hojný na neotřelé nápady a nové vize. Dej volný průchod své vášni, opři se do realizace a pak snad není možné, aby to nevyšlo.

13 principů úspěchu

Chceš poznat a osvojit si 13 principů úspěchu? Pak naskoč do Nakopávače bohatství. Jde o e-mailový program na 30 dní od tvůrců Myšlením k bohatství s mou osobní podporou ve Facebookové skupině. A cena je více než směšná. Startujeme znovu na přelomu května a června. Místo si zajistíš zde.

Proč Růžový úplněk?

Název je trošku zavádějící, nejde totiž o astronomii a dokonce ani barvu slunečního kotouče. V severní Americe, na půdě starých Indiánů totiž kvetlo hodně růžových kvítků, tak proto toto označení- Růžový úplněk. Někdy se mu také říká fialkový úplněk či Měsíc. Občas také úplněk rašící trávy, rybí nebo dokonce vaječný. Příroda se probouzí k životu, tak je všude plno výhonků, lososi plavou proti proudu, ptáci hnízdí a objevují se první vajíčka. Energie jde nahoru a spolu s ní vniká i nový život.

Přeji nádherný Růžový úplněk všem!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře