Karetní výklad na březen 2024

i pro jednotlivá znamení  

Někdy je vhodný čas a mluvit a jindy zase naslouchat, březen 2024 ve svém úvodu pojedu pod taktovkou druhé varianty. Neposlouchej jen ušima, ale hlavně srdcem, pak porozumíš daleko více tomu, se ti snaží okolí i ti nahoře sdělit. To, co má být vyslyšeno totiž není řečeno nahlas. Pokud budeš jednat ukvapeně, přijdou průtahy a zbytečné komplikace. Dej si pozor na to, co říkáš i děláš, zvažuj všechny možnosti a informace. Opatrnost se vyplatí. Také se nesnaž za každou cenu přizpůsobit. Spíš na čas jen pozoruj, co se děje, než uděláš nějaké rozhodnutí.

Odpočinkové novoluní přináší březen 2024

Jarní únava přijde trošku s předstihem. Už před novoluním se nám nic nebude chtít dělat a i tělo se přihlásí o odpočinek. Dopřejte mu to. A pokud to chce spíš aktivní relaxaci třeba u sportu, tak o to líp. Pohybem se totiž krásně propojí tělo, mysl i duše. A lehce tak dočerpáš chybějící síly a energii. A překážky, které v následujících dnech vyvstanou, se pak jednoduše stanou spíš výzvami. Není nutné lézt na vysokou horu nebo ji kámen po kameni přemísťovat a odklízet, stačí ji obejít. V pomyslné objížďce se dají najít také další poklady, ty bychom přímou cestou nikdy nenašli.

Intuitivní vedení

Pro polovinu měsíce má březen 2024 jasnou výzvu- důvěřuj své intuici. Ta tě totiž nikdy nezklame. Nesnaž se jít každou cenu s davem, přizpůsobit se okolí. Co když jde špatným směrem a vidina úspěchu je falešná? Dost pravděpodobně to tak bude. Raději zapracuj na své sebedůvěře, ať nepříliš příznivé období snadno překonáš. Když nevíš co dělat, jak se rozhodnout, pak se opět spolehni na sebe, přesněji na svou vlastní intuici, vnitřní hlas, vyšší vedení. Ono je ve výsledku jedno, jak si to nazveš.

Potřebuješ rozklíčovat svou situaci a navést v souladu se sebou a stále si nevíš rady? Dopřej si mé  vedení. Na výběr máš z několika možností konzultací osobně i na dálku nebo také zvýhodněné balíčky výkladů a konzultací.

Úrodu ještě nevidíš, ale dočkáš se

Máš kupu přání a snů a možná ti připadá, že se stále nezhmotňují. Opak je pravdou, zasazená semínka už klíčí. Netlač na to, jak rychle či jakým způsobem se vše promítne do reality. Užívej si přítomného okamžiku i své cesty. Pak si budeš moci dokonale vychutnat i výsledky svého snažení. Chovej se však k druhým, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Čestnost a pravdomluvnost se vyplatí nyní násobně.

Chceš se vrhnout do náruče hojnosti? Proč ne!

Existuje 13 principů úspěchu, které vedou k hojnosti. Za 30 dní se vše můžeš za symbolickou naučit a aplikovat. Je tu  Nakopávač bohatství (197 Kč), e-mailový program od tvůrců a autorů Myšlením k bohatství, a na cestu opět vyrazíme společně v soukromé skupině na Facebooku (s příplatkem pouhých 88 Kč) již brzy (termín upřesním, vypadá to na počátek dubna). Své místo si zajistíš zde.

O pečovávat důvěru bude březen 2024 ve svém závěru

Důvěra je jako vzácná bylinka. Pokud jí věnujeme péči a lásku roste a můžeme se z ní dlouho těšit. Avšak velmi rychle ji ztratíme, když péči nedostává. V životě je to stejné, důvěru těžko získáváme, ale velmi rychle ztrácíme. Obnov v závěru měsíce svou důvěru. Začni opět věřit lidem kolem sebe i sobě. S důvěrou se pak obnoví i životní síla a budeš mít mít pocit, že celý svět je jako mávnutím kouzelného proutku láskyplnější. A to určitě stojí za to.

Co mě čeká? Jaký bude tento rok?  

Stáhni si zdarma průvodce rokem 2024 tady. A proč si k tomu pořídit i vibrační obrázky? Působí podprahově a pomohou s pročištěním nevědomých vzorců a nalezením rovnováhy.

Jaké esence podpoří březen 2024 pro jednotlivá znamení? 

Dodat ideální rozpoložení pomůže směs Balance. Tu ocení zejména Berani, Býci a Panny. Ochrannou ruku podá Bodyquard hlavně pro Blížence a Střelce. Udržet si kouzlo na dlouhou dobu i skrze esenci Magic budou chtít Raci, Váhy, Štíři a Vodnáři. Na vlně péče a sebelásky sveze směs Self love Lvi, Kozorohy a Ryby.

Rady na březen 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

zkroť svou impulsivnost a nutkání se do všeho vrhnout po hlavě. Nyní spíš odpočívej, ale nedovol zároveň nikomu uhasit oheň v tobě. Někdo totiž nechce, aby nastal tvůj posun.

Býci,

odolej pocitům, které ti tvrdí, že se máš cítit špatně. Šetři svou energii a projev vděčnost za to, co již máš. Nezaměřuj se na to, v čem vidíš nedostatek, ale přesně naopak.

Blíženci,

březen 2024 radí zbytečně neriskovat. Sice můžeš mít dojem, že máš vše zmapované, prozkoumané, není to však pravda. Nezkušenost tě může přivést do pěkné patálie.

Raci,

po tobě bude chtít březen 2024 přijmout zodpovědnost za své závazky. Na uklidněnou- vše vzniklé v tomto měsíce bude pevné, trvalé a stabilní. Včetně nových partnerství.

Lvi,

často reaguješ na základě předpokladů a zkušeností z minulosti. Jednej tak, jako by už bylo vše, co chceš a potřebuješ ve tvém životě. Velmi brzy se to pak stane realitou.

Panny,

posedlost dokonalostí a perfektností tě určitě k vytouženému cíli nedovede. Přijmi věci takové, jaké jsou, i s nedostatky, vyhni se očekávání. Až pak se ledy prolomí na stálo.

Váhy,

tebe březen 2024 vyzývá k rozšíření toho, co pokládáš za své hranice. Dovol, aby staré myšlenky odešly a mohl přijít velkolepější sen. Vyjadřuj nahlas své nápady a touhy.

Štíři,

stojíš před důležitým rozhodnutím. Plně důvěřuj své intuici, navede tě. Plně převezmi zodpovědnost za své činy a pak se není čeho obávat, rozhodneš se tentokrát správně.

Střelci,

to, co prožíváš si příliš romantizuješ. Podívej se na celou situaci z nadhledu. Pak budeš vnímat realitu takovou, jaká ve skutečnosti je, a ne, jak je vysněná. Pryč s iluzí.

Kozorozi,

březen 2024 tě varuje- je zde patrná přílišná náchylnost k manipulace. Problémy druhých se totiž dotýkají i těch tvých. Udržuj si odstup, ať se neotevřou staré rány.

Vodnáři,

pro tebe je tu povzbuzení. Odhodlej se konečně, začni objevovat nové věci, jdeš správným směrem. A pokud budeš na své cestě potřebovat pomoc, tak ji dostaneš.

Ryby,

začni se konečně skutečně milovat. Nepopírej se a vymaň se z pozice oběti. Zbytečně tlumíš svou zář, ubližuješ tak nevědomě sobě i druhým. Skoč do neznáma, vyjde to.

Přeji úžasný březen všem!

S láskou Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře