ŽIVLY V NÁS

Magické využití živlů v životě

Zjistěte,  jaký živel je u vás dominantní

a jak to využít ve svůj prospěch

  • Reagujete, jak si nepřejete?
  • Nevíte si rady, jak se v nějaké situaci zachovat?
  • Máte dojem, že jste ztratili svou vnitřní sílu?

Ano, v životě si procházíte různými obdobími i lidé kolem vás se mění. To vše se projeví i na vás. Každý má v sobě různé energie a ty se také proměňují společně s vámi. 

Pomohu vám najít vaši vládnoucí energii a povzbudit oslabenou, když to bude potřeba.

Kiru zivly v nas

Kurz "ŽIVLY V NÁS"  je online a

obsahuje i voňavý balíček přímo na vaši adresu

Kiru zivly v nas

1 kurz, 2 části, 3 způsoby napojení, 4 živly, 5 týdnů (s úvodními 3 týdny navíc)

Transformační kurz, který dovede zpět do síly v souladu s vašim vnitřním nastavením

Čekají na vás úvodní tři týdny a pak nadupané 4 týdny + 1 bonusový. Celkem tedy 8 týdnů.

Celý týden se vždy budeme detailně věnovat jednomu ze živlů, abyste ho mohli v sobě objevit, naučit se s ním pracovat a využít z něj přesně to, co budete momentálně potřebovat. Někdy je potřeba útlum a jindy zase posílení.

Závěrečný týden vás provede kombinacemi živlů, harmonizací prostoru i vás samotných. Naučíte se krásně číst i ve vašich blízkých a budete vědět, jak reagovat správně. 

Co na vás čeká? Co kurz všechno obsahuje?

Online- Videa s podrobnými informacemi

Můžete se těšit na velké množství videí s informacemi, praktickými návody i radami, jak vše uchopit, aby to bylo v naprostém souladu s vámi a vašim vnitřním nastavením. 

Videa ke kurz zivly v nas
Vizualizace

Online- Vizualizace k probuzení živlového zvířete

Každý živel má své silové zvíře. Budete se moci při poslechu nahrávek napojit na živlové zvíře, které vám předá svou sílu. Vy si ji krásně uložíte do podvědomí a použijete ji, když to budete potřebovat. Žádná situace už pro vás nebude nezvládnutelná. 

Online, ke stažení- Pracovní sešity

Pokud si člověk něco napíše, pak si to také snadněji zapracuje. Poznámky, vlastní vhledy i posuny, které jste zaznamenali, vás ujistí v tom, že pokračujete po správné cestě. 

pracovni sesit
esence zivlu

Fyzicky - Esence živlů a harmonizační obrázky

Každý z nás je jiný a jedinečný, proto dostanete i mnoho cených materiálů přímo do poštovní schránky. Těšit se můžete na esence k jednotlivým živlům i pro každý živel na harmonizační obrázek. Čím více smyslů se zapojejí do procesu, tím lépe. 

Esence rituálně namíchám přímo pro tento kurz. Stejně tak s pomocí automatické a poloautické kresby vytvořím vibrační harmonizační obrázky. V balíčku dostanete přímo do ruky 4 esence k jednotlivým živlů a 4 obrázky ve formátu A6, abyste je mohli mít po ruce kdykoliv (a vlezly se i do diáře). 

Další informace a vše, co by vás mohlo zajímat

Kdy kurz startuje?

Kurz odstartuje ihned po uhrazení objednávky úvodní částí. V ní dostanete spoustu informací, že si možná budete myslet, že už o živlech a jejich vlivu víte vše. Hlavní část kurzu pak začne přesně za 3 týdny od úhrady. Všechny informace vám budu průběžně posílat do e-mailu. Před počátkem hlavní části 5 týdenního kurzu byste měli také dostat svůj balíček s esencemi a vibračními harmonizačními obrázky.

Kolik stojí magických 5+3 týdnů?

Nadupaných 5 týdnů v energiích živlů a bohatá nadílka domů vás vyjde doslova zlomek skutečné ceny. A to nemluvím ani o tří týdenním úvodním kurzu, kde předem zjistíte vše potřebné. Transformační kurz si pořídíte za Kč 5678/ 251 EUR. I stanovená cena se sebou nese symboliku. Z numerologie je totiž č. 8 číslem hojnosti. A když si sečtete čísla (cenu), tak právě osmičku dostanete.

Nejsem na tom finančně dobře, co teď?

Do nelehké situace se může dostat kdokoliv. Sama to znám. Proto jsem umožnila vstup na dvě splátky. Cena u splátek je malinko vyšší kvůli náročnosti administrativy. Zálohová faktura na druhou splátku vám pak přijde automaticky do e-mailu za 3 týdny, na splatnost pak budete mít další týden.

Je garance vrácení peněz?

Ano, jistě. Za svou prací si pevně stojím a vím, že pokrok uděláte, pokud opravdu budete chtít na sobě pracovat. Může se však stát, že někomu to "nesedne". Proto je jde garance vrácení peněz v plné výši. Stačí se mi ozvat do dvou týdnů od úhrady.. Domluvíme se na vrácení balíčku (pokud již byl poslán) a odeslaní platby zpět.

Napadají vás další otázky nebo potřebujete poradit?

Kiru zivly v nas

Ozvěte se mi, ráda vše s vámi proberu

Telefon: +420 739 625 230

E-mail: info@danakratochvilova.cz

Někteří již do energií živlů v nás nakoukli. Přečtěte si, co o kurzu říkají.

Osvětlení důvodů problémů s některými lidmi

Od kurzu jsem očekávala informace o jednotlivých živlech, což jsem dostala. Hlubší zamyšlení mne ukázalo, kde mám nedostatek a kde naopak nadbytek živlů. Budu muset zapracovat na harmonizaci. Pracuji jako fyzioterapeut a empatie je mi vlastní. Navíc jsem býk a opravdu jsem zemitá. Překvapilo mě, že jsem se našla dost v živlů vody. Další překvapení bylo že vzduch mám v nedostatku. Moc děkuji za informace, které mi osvětlily možné důvody mých problémů s některými lidmi. Otevřela se přede mnou cesta k práci na sobě. Cesta k harmonii. Moc děkuji. Ivana Novotná

Spoznať sa a dostať svoj život do rovnováhy

Chcela som sa dozvedieť viac o jednotlivých živloch a lepšie spoznať samu seba: aké mám zastúpenie v živloch a ako ich zharmonizovať tak, aby mi prinášali čo najväčší prospech a prínos. Kurz predčil moje očakávania. O každom živle sa dozviete čo najviac podrobností a taktiež charakteristické znaky ohľadom jeho nedostatku, jeho nadbytku a ako ho uviesť do rovnováhy. Vďaka kurzu som sa opäť o sebe dozvedela niečo nové, potvrdil sa mi živel, o ktorom som tušila, ale zároveň sa mi potvrdil ďalší živel, o ktorom som si vôbec nemyslela, že ho mám, kurz mi dal praktické informácie o zharmonizovaní jednotlivých živlov a ukázal mi, ako mám s nimi ďalej pracovať. Kurz odporúčam všetkým, ktorí majú záujem viac spoznať samých seba a dostať seba a zároveň svoj život do rovnováhy a spokojnosti. Denisa Kokošková

Jednoduše mohu vyrovnat momentální nastavení

Očekávala jsem od kurzu lehké nahlédnutí pod pokličku živlové tématiky, ale přišlo něco mnohem přínosnějšího v podobě uvědomění, proč se momentálně cítím tak, jak se cítím. Najednou jako by všechno do sebe začalo zapadat z jiného úhlu pohledu a začala jsem vnímat, že si vlastně jednoduchými kroky mohu vyrovnat svoje momentální nastavení a doplnit potřebné, abych se cítila dobře. Kurz doporučuji naprosto všem, kteří se v příjemné postupnosti chtějí dozvědět proč se vše kolem i uvnitř nich právě děje tak, jak se děje. Markéta P.

Další oblast poznávání lidí kolem sebe

Zúčastnila jsem se kurzu Živly v nás s Danuškou a to proto, že jsem trošku víc chtěla nahlédnout do tohoto rozdělení živlů a zároveň povah lidí. Kurz se mi velmi líbil. Každý den jsem se o daném živlu dozvěděla spoustu informací a zároveň to bylo ve velmi příjemné délce. Kurz bych doporučila všem, koho tyhle věci zajímají, ale i těm, kteří si myslí, že je to k ničemu. Protože když si poslechnou časově nenáročný a přesto hodně říkající obsah každého živlu, zjistí, že se jim otevírá další oblast poznávání lidí kolem sebe. Danuško moc  děkuji za tento kurz. Marta Hradilová

Pronikla jsme hlouběji do tajů své duše

Milá Danuško, děkuji Vám za skvělý kurz Živly v nás. Kurz zcela splnil mé očekávání a prohloubil mé znalosti o živlech, především z praktického hlediska. Zase jsem se posunula o kousek dál v poznávání sebe samotné a pronikla hlouběji do tajů své duše. Kurz z celé své hloubi duše doporučuji všem, kdo chtějí lépe poznat sebe samotné a díky tomu proplouvat životem s lehkostí a radostí. Jana Čejková

Důležitost živlů pro napojení se na sebe i na druhé

Od kurzu jsem očekávala, že se dozvím víc o živlech, které se ve mě hodně prolínají. Zjistila jsem, že opravdu nemám kontrolu na svými emocemi. A že tomu, co se ve mě děje, tak úplně nerozumím. Není pro mě snadné se orientovat a přesně pojmenovat to co cítím (nedostatek, přebytek některého živlu) vše je tolik propojené… Videa která jste nám nahrávala mi pomohla si uvědomit, jak je pro mě důležité se soustředit na svůj vnitřní svět. V květnu jsem prošla nultý ročník školy Shiatsu a tam jsem objevila svůj dosud neuchopený dar cítit energii jiných lidí přes dotek. Jsem rozhodnutá pokračovat ve studiu a Živly jsou pro mě důležité z hlediska napojení se na sebe a na lidi, které budu ošetřovat. Tento kurz bych doporučila svým blízkým, proto aby si mohli uvědomit, že život je víc než to, co vidíme okolo sebe. Bára S.