Karetní výklad na leden 2024

i pro jednotlivá znamení  

Hned v úvodu se leden 2024 představí úžasně, přímo magicky. Představivost a naše vlastní mysl má totiž  neuvěřitelnou moc a sílu. Představ, že myšlenky jsou jako bumerang, vracejí se a mnohdy i násobně. Tak si dej pozor na to, jaké informace vysíláš, to také i přijímáš zpět. Můžeš si hmotnit vše, co chceš. Každý si sám vytváří svůj osud a ovlivňuje ho. Na co zaměříš svou pozornost už teď? Čeho chceš dosáhnout?

A co se rovnou vrhnout do náruče hojnosti?

Existuje 13 principů úspěchu, které vedou k hojnosti. Chcete zjistit více? A rovnou se 30 dní vše za symbolickou naučit aplikovat? Pak  je tu  Nakopávač bohatství (197 Kč) a na cestu vyrazíme skupinově (s příplatkem pouhých 88 Kč) za novoluní 11.1.2024. Program je e-mailový od autorů Myšlením k bohatství a podpoříme se na cestě na chatu v Messengeru a i v soukromé skupině na Facebooku. Své místo si zajistíte zde.

I nepříjemné situace má leden 2024 v repertoáru

Následující dny možná nebudou tak příjemné. Zareaguj ale jinak než obvykle. Všimni si situací, které nezvládáš či nejsou příjemné. Přesně ty jsou totiž součástí učení a zkušeností, které jsou potřebné pro další růst. Zůstaň za všech okolností v přítomném okamžiku, tak se vše vyřeší. Někdy opravdu stačí ustoupit sobě z cesty a získat tak nadhled. Urči si také jasně své hranice.

Váznoucí komunikace a navrácení pozornosti zpět k sobě

Při novoluní leden 2024 nebude zrovna přívětivý. Očekávej problémy a komplikace v komunikaci. Hlavně ta partnerská bude dost váznout. Nepochopení, očekávání, odmítnutí, dost možná i slzy přijdou na scénu.  Nezadaní mají v určitém smyslu jistou výhodu a pár dní je i lepší to tak nechat. Ve své polovině leden 2024 dodá ujištění, že abychom tu mohli být pro druhé, je nutné se nejdříve postarat sami o sebe. Nezapomínej ani na péči o svou tělesnou schránku. Ta musí jednoduše fungovat skvěle, protože bez svého těla se nikdo z nás zde na Zemi neobejde.

Vzpomínky na dávnou minulost ožijí

Poznatky a informace, které k tobě proudí u z nečekaných zdrojů, pomohou oživit a pochopit současnost. Kdo jsem? Kam směřuji? Kým se ve skutečnosti stávám? Tyto a další otázky se velmi pravděpodobně budou hodin hlavou mnoha lidem. Uvědomění si propojení, těch velmi dávných, s určitými lidmi, dodá pochopení toho, jaké role pro sebe vzájemně hrajeme. A hlavně splnit to, co si naše duše vzájemně slíbily, spolu s tím i vyčistit a rozpustit staré karmy. Nebudete možná lehké, ale nepochybně osvobozující. Hodnotový systém se promění a tak může konečně vzniknout i tvůj nový život. Odpoutej se od minulosti a dovol si vykročit vpřed.

Máš pocit, že jsi už na konci svých sil a netušíš jak dál? Nezoufej, pomocnou ruku podá program Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker.

Pevná přátelství i pořádná trpělivost v závěru měsíce

V závěrečném týdnu podá leden 2024 opět opěrnou hůl. Ta bude mít podobu přátel. Důvěřuj vazbách, které se vytvořily dříve. Nabídni svou podporu a také si o pomoc požádej, když ji potřebuješ. Přátelé jsou duše, jenž si vybraly společnou cestu směřující k růstu, učení, ale i k procházení lekcemi. V úplném závěru měsíce se nepřeceňuj, obrň se trpělivostí. Nesnaž se toho tolik stihnout hned a naráz.

Co mě asi čeká? Jaký bude následující rok? Pod tajemnou roušku se dá nakouknout klidně hned. Stáhněte si zdarma průvodce rokem 2024 tady. A proč si k tomu pořídit i vibrační obrázky? Působí podprahově a téměř bez jakékoliv akce pomohou s pročištěním neharmonických oblastí a nalezením rovnováhy.

Jaké esence podpoří leden 2024 pro jednotlivá znamení? 

Více odpočívat a ulevit přetížené mysli budou potřebovat Býci, Střelci a Ryby. Tuto možnost jim poskytne směs Antis. Vzít si zpět svou životní sílu bude nutné pro Berany, Blížence, Lvi a Panny. To jim umožní směs Confidence. Raci a Vodnáří se musí spolehnout na svou intuici a Intuition to zajistí. Udržet štěstí na své straně s pomocí červené mandarinky určitě budou chtít Váhy, Štíři a Kozorozi.

Potřebuješ rozklíčovat svou situaci a navést v souladu se sebou? Dopřej si láskyplné vedení. Na výběr máš z několika možností konzultací osobně i na dálku nebo také zvýhodněné balíčky výkladů a konzultací.

Rady na leden 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

očekávej to nejlepší, přátelé jsou oporou, otevírají se nové příležitosti. Trápí tě stále něco? Nyní se najde spousta ochotných lidí ti s tím pomoci. Dovol si také projevit své talenty.

Býci,

rychle zpomal, hrozí ti vyčerpání. Snažíš se toho stihnout moc a rychle. Tyto těžké časy jsou jen zkouškou, ta vede k posílení. Přehodnoť své kroky, neopakuj stále stejné chyby.

Blíženci,

něco v tvém životě končí. To se často projeví i pocity zklamání nebo odkládáním. Ber to tak, že život je změna a nevyhnutelná. Dobrá zpráva je, že nakonec z toho vyjde posílení.

Raci,

plně důvěřuj své intuici, vždy navede správně. Ve vzduchu je cítit podvod, tak se opravdu mimosmyslové schopnosti vyplatí poslouchat. I do snů bude chodit spousta nápověd.

Lvi,

buď na pozoru, máš kolem sebe skryté nepřátelé. Ti nepřejí tvým  tužbám a rovnou je bojkotují. Možná ti připadá, že život není fér, ale nenoř se do pozice oběti, zvedni se.

Panny,

už delší dobu se necítíš dobře, něco je špatně. Nevzdávej se, ani pokud máš pocit, že jsi na konci svých sil. On má leden 2024 pro tebe ujištění- ještě hodně síly v tobě dřímá.

Váhy,

leden 2024 pro tebe doslova roztočil kolo štěstí. Jeden životní cyklus se uzavřel a je nabídka bezpočtu příležitostí a krásných věcí, vyber si. S důvěrou se pusť do změn.

Štíři,

natáhni ruku a úspěch je tvůj. Realizuj své nápady. Hlavně jdi do akce, udělej nějaký krok.  Ihned pocítíš obrovský příliv příliv energie. Každá tvá cesta povede správným směrem!

Střelci,

hladinu tvé energie leden 2024 dost vycucal. Dej na sebe větší pozor, více odpočívej a doplň svému tělu vitamíny a minerály. Určit si priority na následující období je rozumné.

Kozorozi,

cesta vpřed se uvolňuje. Ať už poslední dny přetrvával jakýkoliv problém, teď se vše vyřeší. Tyto lekci přinesly cenné zkušenosti, pole nových možností se otevírá do široka.

Vodnáři,

tobě leden 2024 napovídá, dát na své instinkty. Vlastní intuice podá vždy ty správné rady, důvěřuj jí. I do snů budou chodit nápovědy, zapisuj si je. Nenech se obalamutit falešnými lidmi.

Ryby,

dovol si se na čas stáhnout do svého nitra. Je konec horlivému období a oddech prospěje tělu i duši. Všechny odpovědi najdeš v sobě. Svěř se svým přátelům nebo odborníkům.

Přeji úžasný start do nového roku!

S láskou Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře