Karetní výklad na únor 2024

i pro jednotlivá znamení  

První dny nového měsíce má únor 2024 skvělé zprávy. Problémové období končí, průtahy jsou minulostí a navíc se můžeš v klidu rozloučit s falešnými a problémovými přáteli. Z minulosti se pouč. Změny k lepšímu se brzo ukáží a do života se vrátí smích, radost a světlo. Vykašli se na to, co pro musíš dělat a rozvíjej své skutečné talenty a dary. Vyjeď ze zajetých kolejí stereotypů a vydej se novým směrem bez obav. Dovol si nasytit své srdce, duši i mysl. Je čas být skutečně sám sebou.

Chceš se vrhnout do náruče hojnosti? Proč ne!

Existuje 13 principů úspěchu, které vedou k hojnosti. Za 30 dní se vše můžeš za symbolickou naučit a aplikovat. Je tu  Nakopávač bohatství (197 Kč), e-mailový program od tvůrců a autorů Myšlením k bohatství, a na cestu vyrazíme společně v soukromé skupině na Facebooku (s příplatkem pouhých 88 Kč) za magického data 22.2.2024. Své místo si zajistíš zde.

Rituály i intuitivní vedení, to je druhá třetina pro únor 2024

Do druhé třetiny měsíce vás únor 2024 uvítá nejen již po novoluní, ale také pod nadvládou roku Draka. Zkroť netrpělivost a zaveď si do života více řádu, systému a pravidelnosti. Vždyť s milými a přínosnými denními rituály je život stejně kvalitnější a harmoničtější. Upřímnost jasná komunikace bude hrát prim ve všech životních oblastech. Důvěřuj své intuici, vždy dobře napoví. Možná i na rozdíl od rozumu, ten navádí do starých a nefunkčních vzorců. Z těch je nutné se co nejrychleji vymanit. Vnitřní síla narůstá, věnuj pozornost přítomnému okamžiku. Teď je ten správná čas.

Máš pocit, že netušíš jak dál? Nezoufej, pomocnou ruku podá program Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker. Trápí tě spíš nefunkční vztahy a vše ostatní jde momentálně stranou? Mrkni na výzvu z konce ledna na stránce Magie šťastného života a přidej se rychle do kurzu s individuálním mentoringem. Spolu to zvládneme levou zadní.

Péče o sebe, přehodnocení i přijetí

Zpomal, i když máš pocit, že si to zrovna teď z mnoha důvodů nemůžeš dovolit. Opravdu hrozí vyčerpání. Neopakuj stále stejné chyby dokola, životní lekce se nemusejí opakovat. Ke změně stačí přehodnocení svých vlastních kroků. Co uděláš jinak? Zastav se a přijdeš na to. Prozkoumej i zapomenuté části sebe, příjmy se a akceptuj. Pak odpovědi na tvé otázky přijdou. Nezapomínej na to, že musíš nejdříve pečovat o sebe a až pak tu být pro druhé. Není to o sobeckosti, ale o tom, že hrajeme pro jiné důležitou roli, tak musíme být my sami v pořádku (včetně opomíjené tělesné schránky), aby to tak i zůstalo.

Co mě čeká? Jaký bude tento rok?  Stáhni si zdarma průvodce rokem 2024 tady. A proč si k tomu pořídit i vibrační obrázky? Působí podprahově a pomohou s pročištěním podprahových vzorců a nalezením rovnováhy.

Jaké esence podpoří únor 2024 pro jednotlivá znamení? 

Zvládnout výzvy, změny a zvraty budou potřebovat Berani, Raci, Panny, Váhy a Štíři. Na pomoc jim přichází směs esenciálních olejů  3S. Udržet si štěstí na své straně a vidět nové příležitosti a možnosti se bude hodit Býkům, Lvům a Vodnářům. Na to je expert Mandarinka červená. Více odpočinku a vnitřní rovnováhy dodá směs Relax Blížencům, Střelcům, Kozorohům a Rybám.

Potřebuješ rozklíčovat svou situaci a navést v souladu se sebou? Dopřej si láskyplné vedení. Na výběr máš z několika možností konzultací osobně i na dálku nebo také zvýhodněné balíčky výkladů a konzultací.

Rady na únor 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

pozorně naslouchej své intuici. Přirozené instinkty tě vždy neomylně varují a ukážou cestu. Cvič se v trpělivosti, rozvíjej své mimosmyslové schopnosti. Zůstaň v autenticitě.

Býci,

tobě únor 2024 otevírá nespočet nových příležitostí a možností. Ber to jako požehnání a očekávej jen samé příjemné věci. Neboj se zariskovat,  paní Štěstěna je tvé straně.

Blíženci,

dopřej si oddech a odpočinek, věnuj se i regeneraci svého vlastního těla. V horlivosti  žádné odpovědi na otázky nepřijdou. Se starostmi se svěř někomu důvěryhodnému.

Raci,

zmatky a chaos, tak se dal pro tebe nazvat únor 2024. Připrav se na pořádné pozdvižení, po kterém nezůstane kámen na kameni. Až se vše uklidní, zjistíš, proč se to vlastně stalo.

Lvi,

máš kolem sebe spoustu skvělých lidí. Neváhej si říct o pomoc či radu. Všechny dříve zavřené dveře se otevírají. Stojí za to postavit se přímo doprostřed jeviště, dovol si zazářit.

Panny,

únor 2024 má dobré zprávy- věci se dávají konečně do pohybu. Překážky téměř sami mizí, je konec frustracím a utrpení. Cítíš závan svobody? Vítězství je už na dosah.

Váhy,

cesta vpřed se uvolnila a tak je možnost dořešit i dlouhodobé problémy. Otevři se novým příležitostem a možnostem. Bude jich hodně ve všech životních oblastech. Raduj se!

Štíři,

na pocity neklidu a nejistoty bude únor 2024 bohatý. Není však proč se obávat. Čeká tě vzrušující měsíc plný zvratů, neboj se zariskovat, bude to ku prospěchu a příjemné.

Střelci,

hladina energie a životní síly je dost na poklesu. Dávej na sebe více pozor, vytyč si jasně své priority, nepřeháněj to s aktivitou. Nastav si přesně své hranice a nepřekračuj je.

Kozorozi,

vím, že to slyšet nechceš, ale teď je skutečně nejlepší volbou samota. V komunikaci vznikají problémy, ve vztazích jsou nedorozumění. Raději se ponoř více do sebe.  

Vodnáři,

můžeš si zhmotnit vše, co chceš. Měsíc únor 2024 ti krásně pomůže k manifestaci a představivosti. Vysílej tam nahoru však jen pozitivní vzkazy, myšlenky se vracejí.

Ryby,

bez ostychu a s pokorou přijmi do svého života situace i lidi, kteří přicházejí. Dávání i braní musí být v rovnováze, nech srdce otevřené. Vše má správný čas a důvod.

Přeji skvělý únor všem!

S láskou Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře