Co chystá Měsíc v březnu

Měsíc v březnu se ukáže hned v neděli 10. března tou nejtemnější nocí, bude novoluní. A v pondělí 25. března noční nebe ozáří úplněk. I když to není tak úplně pravda. Měsíc v březnu se pochlubí totiž zatměním Měsíce za úplňku. Červí Měsíc, znáš tento název?  Tak se totiž nazývá Měsíc v březnu. Proč? V tomto čase se na indiánských územích hodně začaly objevovat larvy brouků a také žížaly. Krmení pro ptactvo bylo zajištěno a jaro se mohlo rozproudit.

Vliv úplňku a novoluní, v čem je rozdílný

Hlavní rozdíl je určitě ve vnímání. Zatím co vliv úplňku pocítíš hlavně na fyzické stránce, tak novoluní si více na vnímáš na psychice. Nov je ideální čas k očistě, zbavení se nežádoucího a také nastavení nových plánů a záměrů. Spolu s ním totiž končí jedna etapa, aby se mohla zrodit nová. Hned přibývající fáze Měsíce nám dodají síly, aktivitu i kreativitu. Za úplňku se vše zhmotňuje a  získává reálné obrysy. Možná by se to dalo i jednoduše popsat tak, že za novoluní jdeme a fungujeme  intuitivně a mimosmyslově, ale za úplňku vede vede rozum, logika a akce. Za sebe mohu říct, že jsem si novy zamilovala a vše podvědomě startuji právě v tento čas.

Přecitlivé novoluní v Rybách

V neděli 10. března v 10 hod má pro nás Měsíc v březnu novoluní ve vodním znamení Ryb. Bude hodně citlivé nebo spíš až přecitlivělé. Toho se nemusíš obávat, dá se toho krásně využít. Chceš si zajistit krásný a harmonický život, žít opravdu své sny? Tak teď je ten správný čas! Také početí rodiny je více než pravděpodobné. Pokud děti nechceš, tak si naopak dávej pozor. Vnitřní restart je nutný. Bylo v předcházejícím moc negativních emocí? Pak se zamysli, co to způsobilo a jak s tím pracovat. Ať se situace neopakuje.

Společný start s nakopávačem bohatství

Chceš si za 30 dní vyladit své bohatství? Možná to pro tebe znamená více peněž, pohody, zdraví nebo třeba lásky. Ať je to cokoliv, pojď do toho společně. Začátkem dubna znovu odstartujeme. Čeká tě 30 denní e-mailový program od tvůrců Myšlením k bohatství za 197Kč a k tomu mé vedení ve skupině za 88 Kč. I tak to málo může stát průlom v životě. Záleží jen na tobě, jak se ke svému životu postavíš. Svůj Nakopávač bohatství si zajistíš zde.

Síla novu

Řiď se svou intuicí a jednej skutečně srdcem. Vyhni se ale tendencím vracet se k ranám z minulosti. Pak se ta zdravá vnitřní síla nemůže projevit. A co hůř, mohou se objevit zbytečné konflikty. Při novoluní má Měsíc v březnu také velké množství fantazie. Díky barvitějšímu nitru a vnitřnímu světu se to také dostane na povrh. Síla, v té jemné podobě, se také projeví třeba zpěvem, tancem, malováním či jakoukoliv kreativitou. Bohužel se bude hůře bojovat se závislostmi, tak přestat třeba kouřit, se v tento den pravděpodobně nepodaří.

Zdroje vnitřní síly

Když už jsme u vnitřní síly, tak možná ti uniklo, že v pondělí 11.3. dělám živé vysílání zdarmaJak najít zdroje životní síly rychle a bez zbytečných pádů. Chceš být u toho? Pak si chyť své místo tady.

Energie znamení Ryb

Znamení Ryb se hodně opírá o intuici a mimosmyslové schopnosti. To nám všem nyní hodně pomůže v rozhodování. Ukonči rychle vše nedotažené, ať můžeš začít novou kapitolu svého života. Rozbité, zničené a nefunkční brání energetickému průtoku. A moci volně plout Ryby fakt potřebují. Dovol si u fantazírovat a nechat se zlákat vizemi, ty totiž mohou daleko snadněji nyní směřovat k něčemu hmotnému. Zároveň si své cíle dobře promysli. Rybám vládne Neptun a ten snadno sklouzne do iluzí. I po finanční stránce by se mělo dařit, tak promysli i investice (ty finanční i ty do vzdělání).

Měsíc v březnu nadchne i úplňkem se zatměním

První jarní úplněk tu bude v pondělí 25. března v 8 hodin ráno. Pod patronátem ho budou mít vzdušné Váhy a doprovázet ho bude polostínové zatmění Měsíce. V našich končinách bohužel vidět nebude, tak se můžeme alespoň těšit z přicházejících teplejších dní. Jarní rovnodennost letos nastane už 20.3. Podle tohoto úplňku se určuje datum Velikonoc, tak asi nebude překvapením, že mu říká Velikonoční úplněk. Jinde zase červí nebo postní. Dříve měl často označení vraní. Vrány byly na zasněné krajině vidět zřetelně. Dnes už moc sněhu není, tak to tak úplně není.

Pro druhé umím najít schůdnou cestu, ale pro sebe ne

Máš to taky tak? Je to naprosto normální. Pokud potřebuješ odstranit záseky a bloky z minulosti a navést na cestu k vysněné budoucnosti, pak se objednej ke mě na osobní konzultaci/ výklad (jde to i na dálku).

Vášeň za úplňku

Uvolni se a probuď v sobě spící vášeň! Jakoby najednou krása, radost a štěstí proudilo snad všemi buňkami těla. Užij si čas v páru i o samotě. Z těla se totiž krásně uvolní i zablokované emoce. Ideálním způsobem je tanec a pohyb. Partneři spolu mohou zažít, co dlouho ne a posílit vazby na daleko intenzivnější úrovni. Nezadaní mají velkou šanci vrhnout se do víru společenského života a někoho zajímavého najít. V lásce bude panovat opravdu štěstí. Nech však mluvit srdce. Rozum má vždy tisíc protiargumentů a Luna je ve Vahách a ty jsou pořádně nerozhodné. Tak si to nepokaz.

Osa Váhy Beran

Měsíc v březnu, přesněji za úplňku ve Vahách, odráží Slunce. To je v protilehlém znamení Berana. A právě úplněk nás naučí vyvážit protiklady. Konkrétně energičnost, bojovnost a aktivitu Berana s Váhami, které chtějí harmonii a spolupráci za každou cenu. A opět jsme u srdce a rozumu. Dovol si reagovat pocitově, ale nenech se zároveň smést emocemi. Zatmění totiž zesílí vše, i když ho neuvidíš. Také si krásně budeš moci uvědomit hranice mezi sebou a druhými lidmi. A to se hodí nejen za úplňku nebo Měsíci v březnu, ale po celý život. Často se totiž nesmyslně vrháme do zbytečných kompromisů. A ve výsledku pak není nikdo spokojený.

Přeji nádherný nejen Měsíc v březnu, ale všechny dny probouzejícího se jara!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře