PANNA kritická puntičkářka nebo věrný parťák

PANNA

kritická puntičkářka nebo věrný parťák

Kdo je ten tichý člověk s vyrovnaným a klidným pohledem? Proč utíká z toho davu? Je to typická Panna. Toto znamení nemá zapotřebí se ukazovat příliš na veřejnosti a už vůbec ne se chvástat. Zná totiž své přednosti a svou hodnotu. To však neznamená, že by Pannu netrápily pochybnosti. O čem? Snad o všem. Její snaha po dokonalosti a přesnosti jí někdy dělá ze života peklo. Není si jistá, jestli je to dost dobře, zda někoho omylem neurazila nebo má-li se s tím vůbec prezentovat. Její vnitřní harmonie se naruší velmi často, s tím pak souvisejí další „problémy“, které se již projeví na těle, obvykle v trávicím ústrojí.

Pracant s kritickým okem

pracantPokud hledáte zaměstnance velmi pracovitého, pozorného a s dokonalými analytickými a organizačními schopnostmi, zde jste na správné adrese. Jen jí musíte dát k ruce pilné spolupracovníky a dříče. Tomuto znamení nedělá problém zůstat v práci déle, ale rozhodí ji, když se to stává pravidlem. Nemá pak čas na sebe a ani na organizaci dalších věcí, natož na dokonalý úklid doma i na pracovišti.

Zrozenci v tomto znamení jsou velmi ostražití na výběr osob ve své blízkosti. Velmi podobný vztah mají i k penězům. To ovšem neznamená, že to jsou skrblíci, jen musí být v souladu kvalita a cena. Velmi štědře umí ocenit i osoby, kterých si váží a mají k nim důvěru. Nesnesou plýtvání– penězi, city ani drahocenným časem. Svá rozhodnutí si důkladně promýšlí a „ne“ u nich opravdu znamená ne.

Najde se konečně někdo dost dobrý?

Jsou až neskutečně samostatné a nechtějí být na nikom a ničem závislé. Často zůstávají dlouho bez životního partnera, není tak lehké je přesvědčit o tom, že by to mohlo fungovat, a už vůbec se jim zavděčit. Jejich praktičnost a pečlivost dovádí okolí mnohdy až k šílenství. Kdo by snesl tolik kritiky a egoismu? Ano, ony samy kritiku své osoby nesnesou. Vše má pro ně své místo a svůj přesně určený čas, jakákoliv odchylka je rozhodí a často dovede až nepříčetnosti.

 

Jak na muže/ ženu ve znamení Panny?

elegance a slusnostJak už napověděla charakteristika, získat si muže Pannu nebude jen tak. Je až příliš racionální a může působit dojmem, že nemá už žádné iluze o životě (natož o lásce). O lásce jako z růžové knihovny si můžete nechat zdát. Do vztahu (do manželství) se rozhodně nehrne, dá si neskutečně dlouho na čas. Hledá dokonalou upřímnost, slušnost a velmi ušlechtilé vlastnosti u svého protějšku.

Pokud jste tedy trpělivá, nepotřebujete romantiku na denním pořádku a máte královské vychování, máte šanci u něj uspět. Na rande raději přijďte o chvíli dříve, i minutka zpoždění by znamenala konec všech šancí, to byste měla mít na paměti. O detailech, jako váš dokonale upravený vzhled a vysmýčeném domově, ani mluvit nemusím. Zabodovala jste? Pak jste našla věrného a moudrého partnera na celý život.

Pánové, chcete uchvátit ženu ve znamení Panny? Projevte se jako pravý gentleman a nezapomeňte na kytku, ty přímo zbožňují. Sama má vytříbený vkus a totéž bude očekávat od vás. Zapomeňte na pochybné módní výstřelky i zmačkané oblečení (i kdyby bylo značkové). Musíte se vždy a každých okolností chovat slušně, nenechat se vyprovokovat k hrubému chování a ani nevhodnému slovníku ve společnosti této dámy.

Také pěkně dlouho nebudete vědět, jak si u ní stojíte. Nedívá se na svět přes růžové brýle a můžete mi věřit, že do vás vidí svým rentgenovým zrakem. U této hrdé a důstojné ženy nemůžete očekávat emotivní výlevy ani v podobě slz, záchvatů smíchu (i když ženy tohoto znamení na rozdíl od mužů smysl pro humor mají) a už vůbec ne hysterii. Netlačte na pilu, potřebuje čas, aby se ujistila, že vám může věřit. A čekání se vyplatí, v ložnici se změní k nepoznání.

 

Stručná charakteristika

  • Až geniální přesnost a analytičnost, metodika a systematičnost
  • Panna se rozhoduje rozumem (ne srdcem), je realistická a má vyvinutý pozorovací talent
  • Spolehlivost, opatrnost, pracovitost, rozvážnost a hospodárnost hlavně ve finanční oblasti
  • Bojí se všeho, co nemají pod kontrolou a všeho nového
  • Jsou nejistí, úzkostliví, puntičkáři a extrémně pořádkumilovní. Také velcí kritici všeho a všech, cynici s vlastní verzí katastrofického scénáře na cokoliv.
  • Zdraví ovlivňuje hlavně trávicí ústrojí a také pozor na kůži.
  • zmena panny v lozniciPlanetou je Merkur, živlem Země, barvou žlutozelená a vhodné kameny jsou např. achát, ametyst, beryl, granát nebo třeba avanturin a jantar.
  • V lásce je pro ně nutný pocit potřeby partnera, v posteli se nemluvná Panna změní v osobu svolnou snad ke všemu. V partnerství je vždy věrná. Nejvíce se k ní hodí jiné Panny, Býci Kozorozi a také Raci nebo Štíři. Snese i Váhy, Berany, Lvi a Vodnáře.

Tarotová karta „POUSTEVNÍK“

Asi málokterá karta tak výstižně vystihuje znamení jako tato. Ano, Poustevník (alespoň z mého úhlu pohledu) je typická Panna. Je velmi moudrý a studiu a hledání věnuje spoustu času. Možná proto typického zástupce najdete tak často zahloubaného do knih nebo učení. Je často osamělý (dobrovolně odchází do ústraní), aby mohl nerušeně prozkoumávat své nitro a pracovat, častokrát sám na sobě. Hledá sebe i smysl svého života. Je diskrétní, tichý a introvertní.

Chcete se o sobě dozvědět daleko více? Nevíte, jak se najít a prosadit se? Objednejte se ke mě na konzultaci. Společně tu pravou cestu přesně pro vás najdeme.

Jak poznáte nezpracované energie tohoto znamení?

Jak vás tyto energie ovlivňují, i když Panna není vaše znamení?

Vládnoucí planetou tohoto znamení je Merkur a ten propůjčuje schopnost mluvit o tématech hlavně týkajících se zdraví. Máte-li silné energie tohoto znamení, pak nepochybně máte léčitelské schopnosti nebo se nějakým způsobem věnujete zdraví a zdravému životnímu stylu alespoň v soukromí. Nemáte-li tyto energie dobře zpracované, pak se z vás stávají typičtí hypochondři. Najdete si nemoc i tam, kde ji nikdo nenašel. Druhý příklad je ten, že se kolem vás neustále vyskytují nemocní lidé, často i velmi vážně.

Nezpracovaný vliv se také projevuje tím, že vše přeháníte (děláte z komára velblouda). Což má za následek jen to, že to brzdí vás samotné ve vašem dalším vývoji. I vztahy tím trpí, tak si na to dejte pozor. Často kritizujete, a to velmi neomaleně, druhé, ale na sobě žádnou ani drobnou chybičku nevidíte. Je to vlivem sníženého sebevědomí. Pak se nedaří postupovat v kariéře výše a v soukromí jste stále více a více osamoceni. Jak z toho ven? Začněte si znovu věřit. Až se budete mít doopravdy rádi, totéž budete i vyzařovat a okolí vás začne vnímat také tak. Říká se, že co zasejete, to také sklidíte. Na tento případ to sedí skvěle.

sporivost, hospodarnost, financeShromažďujete neustále staré harampádí, máte plnou půdu i sklep věcí, které by se mohly někdy hodit nebo je vám líto je vyhodit? Hospodárnost a šetrnost není v těchto ohledech na místě. Raději pořádně ukliďte a uvidíte sami, jak se Panna ve vás radostí pousměje. Kontrolujte raději šetrnost při zacházení s financemi. Jak je na tom váš rodinný rozpočet, kupujete kvalitní a výživově hodnotné potraviny v množství, jež opravdu spotřebujete? Platíte své účty v čas? Jste za svou práci dostatečně ohodnoceni, a pokud to tak není, děláte něco proto, aby se to změnilo? Sáhněte si každý sám do svého svědomí, odpověď znáte.

Chcete na sobě zapracovat a splnit své sny? Elektronická kniha „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ vás provede krůček po krůčku.

Na závěr malé shrnutí nejen pro Panny. Zpomalte dech, uvolněte se a nesnažte se o absolutní dokonalost. Ta je totiž jen úhlem pohledu. Zorganizujte si svůj život, ale do života ostatních se tolik nevměšujte a nekritizujte jej. Neanalyzujte tolik všechno, nechte se jen unášet proudem života. Uvítejte do života nové věcí a nebojte se budoucnosti, třeba přijde nějaká zajímavá příležitost. Zaměřte se na své sebevědomí, uvědomte si svou hodnotu a začněte se mít rádi, pak se teprve vše obrátí.

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře