Trojka- šťastné, akční a komunikativní číslo

Trojka je číslem akce, činu a rozhodnosti. Jde o bojovné číslo, které si umí jít za svým a také si vychutnává plody své práce. Pokud někoho toto číslo ovlivňuje, pak touží po komunikaci s druhými, ale zároveň si dělá vše po svém. Tito lidé jsou tvůrci a cestu vytvářejí a nehledají.

Charakteristika čísla „3“

  • Trojka je expanze a růst, je pokládána za šťastné číslo
  • Vlastnosti– komunikace, společenskost, sebevyjádření, tvořivost, dlouhověkost a úspěšnost
  • Planetou je Mars (u některých to může být i Venuše)
  • Barvami je červená (i vínová, růžová a fialová) a také žlutá, tmavě zelená až tyrkysová
  • Drahé kameny– rubín, červený korál a tyrkys
  • Tarotová karta– Císařovna (plodnost, kreativita, hojnost a tvořivost)
  • Živel– oheň

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

Den narození pod vibrací čísla 3

3. v měsíci

Trojka ve dni narození se vyjadřuje svým osobitým způsobem komunikace, někteří mluví snad neustále. Má smysl pro humor a dokáže se zasmát i sama sobě. Je velmi zručná, činorodá a má spoustu nápadů. Dokáže se věnovat na plno snad tisíce věcem naráz. Je optimistická a tendence starosti házet za hlavu nebo vše nechává volně plynout. Mezi dominantní vlastnosti patří flexibilita a spontánnost. Měla by se naučit šetřit svou životní silou a někdy zpomalit. Nechává si ujít zajímavé příležitosti, protože na „to“ momentálně nemá čas. Pozor také na povrchnost a kritizování druhých.

12. v měsíci

Pod vlivem čísla 12 jsou lidé celou svou duší rodinné typy. Svůj volný čas tak nejraději tráví obklopeni dětmi a příbuznými nebo přáteli. Jsou velmi kreativní, všestranní, nezávislí a společenští. Dokáží se domluvit snad s každým, umí se vyjádřit snad ke všem tématům. Jde o ambiciózní osoby, které se nenechají jen tak něčím odradit. Měli by se naučit soustředit, smyslu pro pořádek a nebýt takovými detailisty. Na partnera je „12“ velmi náročná, nesmí být problémový v žádném ohledu. Neumí pracovat se svými emocemi a pocity, proto bývá výbušná a sebedestruktivní.

21. v měsíci

Tyto osoby žene touha vytvářet hojnost všech jejich podobách vpřed. Pokud toho dosáhnou, podělí se. Jsou vděčné, tolerantní a diplomatické. Stejně u jako u „12“ se u nich projevují nadpřirozené schopnosti a senzibilita. Řídí se jen svými instinkty a intuicí, z každé situace umí vytěžit maximum. Jsou společenští, veselí a duchapřítomní. Milují výzvy a změny, i když se u nich může projevit snížené sebevědomí a strach z neúspěchu. Měli by se naučit se tolik nerozdávat a být také pro sebe samotné. Neumějí diskutovat, spíš se hádají a touží za každou cenu spor vyhrát.

30. v měsíci

Lidé s tímto dnem narození mají silnou potřebu se neustále bavit. A tak je někdy opravdu těžké vše ukočírovat. Mají vynikající fantazii a jsou bystří. V každém vztahu (osobním i pracovním) je pro ně důležitá správná komunikace. Navždy zůstanou hravými dětmi. Jako jediné trojky umějí kritizovat i konstruktivně. Pro druhé jsou inspirací. Měli by zapracovat na svých sklonech k jízlivosti a povrchnosti, a nesnažit se být středem pozornosti za každou cenu. Jsou skvělý manipulátoři a často také žárliví. Měli by si vnést do života řád a systém a dokončovat a dotahovat věci.

Potřebujete zapracovat na svém životě a konečně se posunout vpřed a splnit si své sny? Pak si objednejte elektronického průvodce „Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Navede vás, jak vše z lehkostí udělat. Pořídit si ho tady.

Životní, osudové číslo „3“

Trojka by dala popsat jako znamení aktivity. Bytostně touží po společnosti, úspěchu a je velmi efektivní v každém ohledu svého bytí. Je tvořivá, akční (někdy až bojovná), originální a rychle se učí novým věcem. Vzdělání bere jako posun blíže k vlastnímu cíli. Miluje cestování a komunikaci. Pokud se zvládne otevřít, pak úspěchů v osobním i pracovním životě dosahuje velmi rychle. Nic pro ni není problém, vždy najde rychlé a výhodné řešení, to že nemusí být správné, nevnímá.

Ráda se sdružuje s druhými, komunikuje všemi možnými i nemožnými způsoby. Kontakty navazuje snadno, někdy ale dost povrchně. Je to skvělý týmový hráč, pokud najde ty správné lidi k sobě. Umí být také dost kritická, diplomacie obvykle není její silná stránka. Má svůj osobitý smysl pro humor, který nebývá někdy správně pochopen. Dokáže okouzlit svým šarmem snad kohokoliv.

Trojky mají dobrodružnou povahu, rády se smějí a jsou v kontaktu s mnoha lidmi. Umí být i pořádně panovačné a také dost žárlí. Nesnesou kritiku své osoby, za to se rádi blýsknou svými úspěchy. Jsou neustále v pohybu, pro svůj život potřebují podněty, změny a akci. Jsou to veselé a zábavné extrovertní bytosti a komunikace je pro doslova potravou pro jejich dušičku. Pokud v sobě zbrzdí svou přirozenou energii, mohou být naopak zamlklé. Pak se bojí jakkoliv se projevit. Obavy z odmítnutí je uzamknou do vnitřního vězení.

Jejich životní misí je naučit se zodpovědnosti za sebe samotné, za svá rozhodnutí i nést následky. Měly by se také odnaučit brát vše na lehkou váhu. Vzhledem ke svému erotickému založení by bylo dobré vyhnout se agresivitě, bezohlednosti a přehnané kritičnosti druhých. Pokud plně přijmou sebe samotné, získají přirozenou sebedůvěru a tím se mohou konečně opravdu otevřít i druhým. Do svého života je dobré dosadit i řád a systém, pak nedojde k tolika finančním výkyvům.

Osobní roční vibrace roku „3“

Osobní rok pod vibrací čísla „3“ bude velmi zábavný. Vše, co bylo zaseto v předcházejících dvou letech, se probouzí k životu a bude růst. Budete mít pocit, že láska je všude kolem vás. Uděláte si více času na rodinu, přátelé i sami na sebe. Nutnost uvolnit nashromážděnou energii zesílí. Věnujte se studiu, svým koníčkům a zálibám. Obnovte své kontakty a žijte velmi společenským životem.

Můžete se vyjádřit i tvůrčím způsobem, začít tancovat nebo jinak ovlivnit lidi kolem sebe. Tento rok sebou nese i výraznou myšlenkovou činorodost, tak se vyjadřujte a komunikujte. Hlavně se nesnažte v sobě nic ubíjet. Pokud tok své mentální energie zablokujte, pak se může objevit chování, které u vás není typické. Jde o přehnanou kritičnost, vztahovačnost nebo agresi. Na vašem zdraví by to pak projevilo v lepším případě nekvalitním spánkem, v tom horším, hrůzostrašnými sny či přímo nespavostí.

Potřebujete-li osobní konzultaci, všechny potřebné informace najdete zde. Ani větší vzdálenosti se bát nemusíte, máte na výběr mezi osobní návštěvou, výkladem po telefonu nebo dokonce na e-mail (žijete-li v zahraničí).

Nedivte se tomu, že se v tomto roce vracejí do života lidé z minulosti. Děje se to, protože si máte uzavřít a ukončit vše nedořešené. Pokud to zvládnete, máte zase na několik let klid od těchto „náhodných“ setkání. Toto období celkově bude radostné a může vzniknout mnoho nového a přínosného do budoucna. Co to bude o vás? Třeba svatba, narození potomka nebo nový projekt či dílo. Pravděpodobně budete mít také silnější tendence cestovat a poznávat nová teritoria.

Přeji krásné dny (nejen) všem trojkám!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře