Devítka- číslo přemýšlivosti a naplnění

Devítka je číslem naplnění, uzavření a dokončení. Symbolizuje také uzrávání i projení mezi dimenzemi a světy na všech úrovních. Pokud chcete dosáhnout úspěchu a splnit si své sny a přání, pak je pro vás právě devítka šťastným číslem. Toto numero v sobě nese ambice a vibrace všech předcházejících čísel. Můžete si ji představit jako božské číslo, které navozuje proces ukončení hynoucího a zárodek nových začátků. Z karmického hlediska jde o nápravu starých chyb a dokončení odkládaných záležitostí.

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

Dnes se tedy společně mrkneme na charakteristiku devítky, jak to mají lidé s vibrací dne narození pod nadvládou tohoto numera a nezapomeneme ani na osudové- životní číslo „9“ a jaký je rok pod vibrací devítky.

Charakteristika čísla „9“

  • Devítka je inteligence, moudrost a uplatnění
  • Vlastnosti– přemýšlivost, touha být užitečný a uznávaný člověk
  • Planetou je Neptun
  • Barvami jsou všechny pastelové, ale také fialová a modrozelená
  • Drahé kameny-topas, perla, smaragd, ametyst
  • Tarotová karta– Poustevník (propojení duchovna a materialismu, uvědomění si sebe)
  • Živel– voda

Den narození pod vibrací čísla „9“

9. v měsíci

Osobnosti pod vlivem devítky ve dni narození se celý život vzdělávají a o všem přemýšlejí. Zdravý selský rozum je jim k tomu ještě více nápomocen. Jsou perfekcionisté, vylepšují sami sebe i svůj život. Mají pevné vlastní názory, rádi diskutují a obklopují se lidmi velmi podobnými jako jsou oni sami. Jsou všímaví a snadno vycítí potřeby druhých. Vyrovnané „9“ na plno akceptují sebe i druhé. Řada z nich je typickými vůdci. Z negativních vlastností se může projevit nedůtklivost, arogance a povýšenost k těm, kdo jsou jiní. Umí být také pěkně kousaví a bojí se jakékoliv nedokonalosti. Pokud neumějí dát rovnítko mezi dávání a braní, stávají se zklamanými po celý život.

18. v měsíci

pokus, expedimentovani

Tato devítka má v sobě hodně síly a potřebuje uznání. Někdy ho však spíš vynucuje. Umí druhé podržet, stejně jako sebe samu, aby neztráceli víru a uvěřili v pozitivní aspekt všech změn, které se dějí. Je velmi chytrá a intelektuálně zaměřená. Ať už zvolí jakoukoliv kariéru, chce se dostat až na vrchol. Často se jí to také povede. Nemá předsudky a ráda experimentuje. Na druhou stranu je dost umíněná a chce mít vždy pravdu. Ve vlastním zájmu by se měla odnaučit manipulovat s lidmi a naopak si najít někoho, kdo ji povede. Nesmírně vysoké nároky mohou vést k častým zklamání a tím i k pocitu promarněného života. Krotit by měla i svou přecitlivělost a vztahovačnost.

27. v měsíci

Devítka s tímto datem je nejvíce spirituální ze všech. Cítí projení se vším a se všemi, opravdu vášnivě miluje život. Je optimistou i ve velmi stresujících situacích. Nepodléhá však novým směrům či trendům. Obdivuje krásu a kromě intelektu i ní vyniká i kreativita. Plánuje dlouhodobě a svých cílů se drží. Citlivost však vyvolává prudké změny nálad. Buď se před bolestí schová do soukromí nebo naopak přecitlivěle reaguje na emoce a pocity svých blízkých. Ve vztazích se obloukem vyhýbá povrchnosti. Je také velkým snílkem, dost naivním a ovladatelným. Měla by si dát pozor na kritizování druhých, svou náladovost a také na různé závislosti.

Své napojení tam nahoru můžete krásně skloubit s pomocí druhým. Jak? Vytvořte si své vlastní karty. Pak už pro vás nezůstane žádná odpověď skryta. Své „Karty Magie života“ hledejte tady.

Devítka jako životní, osudové číslo

Asi vás nepřekvapí, že lidé pod nadvládou devítky, jsou velmi staré a zkušené duše. Někde se můžete dokonce i dočíst, že tyto duše jsou na tomto světě naposledy. Devítka je číslem uzavírajícím cyklus, aby mohlo počít něco nového. Devítky jsou velmi citlivé a vnímavé, možná i proto se často věnují humanitárním směrům. Chtějí pomáhat a zároveň předávat svou moudrost a zkušenosti. Toto nebeské číslo dodává těmto lidem snadnější napojení na věci mezi nebem a zemí a pochopení souvislostí.

stara duse, moudrost, zkusenosti, vnimavost, fantazie

V povaze člověka se sebou přináší moudrost, inteligenci, představivost a vnímavost. Pokud toho daná osoba využije, pak se v pozdějším věku dočká uznání a úspěchu. To se sebou nese i příslib hojnosti a bohatství v každém směru života. V opačném případě to jsou „jen“ snílci, kteří dříve či později skončí opuštění a osamělí. Proč? Mají tendence si každého idealizovat, jsou důvěřiví, mnohdy naivní. Tak se velmi snadno spálí a zklamou. Proto se raději schovají někde do ústraní, aby nemuseli čelit něčemu dalšími, velmi podobnému.

Osudové devítky stále hledají smysl života, učí se zkušenostmi, rády se potkávají s jinými lidmi, cestují, komunikují a jsou velmi zodpovědné. V životě je na jejich cestě potká mnoho pádů, jsou však dostatečně silné na to, aby vše zvládly a překonaly. A nejen to, dokonce se pak dostanou ještě dál. Silná mentální energie jim v tom pomůže. Mají rády sebe i všechny kolem, druhé však upřednostňují. Nejdůležitější v životě je pro ně láska, nahá pravda a opravdová přátelství. Někdy se stává, že si devítka ani neuvědomuje sílu a hloubku své moudrosti, podceňuje se a přenechává zásluhy jiným.

Osoby s tímto číslem jako životním jsou velmi důvěřivé, často naivní a náchylné k manipulaci. Také jednají často až moc opatrně a ustupují jiným i tam, kde by se měly prosadit a projevit na plno. Kvůli své citlivosti bývají náladové a mají sklony až melodramatickým reakcím. Svět berou příliš vážně, jsou vztahovačné a strachují i kvůli maličkostem. Měly by se naučit říkat důrazně ne, jinak je druzí zavalí svými požadavky a úkoly. Hrozí pak psychické i fyzické vyčerpání. Pomůže, dají-li svému životu řád a pečlivě rozplánují své kroky.

Pochopit, jak se se životem vyrovnat a naučit v něj najít rovnováhu, pomůže i online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Najdete ho tady. Preferujete-li osobní konzultaci, všechny potřebné informace najdete zde.

Osobní roční vibrace roku devět

ukonceni, propousteni, uvolneni

Osobní rok pod vibrací devítky je časem uskutečňování a naplnění. Zakončete a ukončete vše, co již s vámi není v souladu, neposouvá vás nebo se již neshoduje s vašimi prioritami. Přehodnocujte a analyzujte. Propusťte ze svého života vše nepodstatné, poničené. Ukliďte si v sobě i ve svém okolí. Pokud je něco ukončeno z jiné strany, než z té vaší, nechte to jít, nelpěte na ničem a nikom. I vy sami si musíte vytvořit volný prostor pro vše nové, co přijde další rok.

Tento rok bude pro vás také velmi významný z hlediska přijetí zodpovědnosti. Plně si uvědomíte svůj dosavadní způsob života, přijmete plnou zodpovědnost za svůj život a za následky svých činů a rozhodnutí. Možná budete mít pocit, že zase poněkud tápete, věci se vám tak nějak vymykají z rukou. Nepropadejte pocitu úzkosti a nejistoty. Jen se nesnažte za každou cenu mít vše pod kontrolou, povolte tlak a nechte vše volně plynout. Budou vám chodit i zajímavé myšlenky, pro jistotu si je zaznamenávejte. Učte se a vzdělávejte.

Letos, v roce devítky, nezačínejte nic nového. Nemělo by to dlouhého trvání. Milostné vztahy, nově vzniklé, by byly spíš na úrovni karmických lekcí. Ty dlouhodobé projdou těžkou zkouškou. Zda obstojí se šrámy nebo budou ukončeny, záleží na mnoha dalších faktorech. Ani nové pracovní pracovní úspěchy by nebyly moc šancí na úspěch. Za to z již rozpracovaných a funkčních záležitostí budete sklízet zasloužené plody své práce. Sňatkům, narození dítěte či změně zaměstnání tento rok přeje. Skrze zodpovědnost můžete doslova proměnit svůj život.

Přeji kouzelné dny (nejen) všem devítkám!

S láskou Dana Chara

P.S. Pokud chcete více inspirace a motivace, propojte se mnou. Sledovat mě můžete na YouTube kanálu, na Facebooku i na Instagramu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře