Čísla, čísla a zase čísla. Jak ovlivňují náš život?

Na další rok jsem se rozhodla, že vás provedu světem čísel. Celý rok tu pro vás bude nová rubrika „MAGIE ČÍSEL“. Můžete s nimi setkat nejčastěji pod pojmem numerologie. Čísla vás nejen ovlivňují, ale i ukazují v symbolické řeči mnohem více než možná tušíte. Určitě se vám někdy stalo, že vidíte kolem sebe opakující se čísla– na hodinkách, na SPZ, při placení v obchodě či kdekoliv kam se podíváte. Každé číslo má svůj význam, i jejich kombinace. Numerologie je velice obsáhlá a určitě vás tu nebudu nudit dlouhou teorií. Nepochybuji o tom, že se mnohem raději něco dozvíte o sobě samotných nebo vašich blízkých.

Co vás v tomto numerologickém seriálu bude čekat?

Postupně si představíme jednotlivá čísla a začneme pěkně popořádku. V lednu nás čeká „1“, v únoru „2“,… až po „9“, kterou si uvedeme v září. V říjnu se dozvíte něco o prvním mistrovském číslu „11“ a v listopadu o druhém „22“. Na prosinec si pro vás chystám něco o jménech, samozřejmě v souvislosti s čísly. Na co konkrétně se můžete těšit? Probere u každého čísla jeho energie, jak podle dne narození, tak i v osudovém (životním) čísle a také vibrace roku pod nadvládou tohoto numera.

Nevíte, jak si svá čísla vypočítat?

Určitě vás v tom nenechám a vše si teď hned vysvětlíme, abyste se k tomuto malému úvodu mohli kdykoliv vrátit a vše si připomenout. V numerologii se počítá opravdu jednoduše, všechna čísla se sečtou a když dostanete opět číslo vícemístné, tak numera opět sečtete. Jediná výjimka je výsledek 11 nebo 22. Tato mistrovská čísla se nezkracují (dále nesčítají), mají svůj jedinečný význam.

Energie dne narození

Datum, den narození, je prvním ukazatelem vašich předností, ale i slabin. Při narození je vám do vínku dáno, jací v základu jste a na čem máte zapracovat. Pokud jste narodili 1- 9, 11 nebo 22, pak nic počítat nemusíte. Jen si počkáte, až vaše číslo přijde během roku na řadu. U ostatních čísel musíte již sčítat.

Narodili jste se 15. v měsíci? Vaše číslo dne narození je tedy „6“.

1+5 = 6

Pokud je vašim dnem např. 26, pak postupujte stejně, máte „8“.

2+6 = 8

Vykoukli jste na tento svět 29. v měsíci? Vaše číslo dne je „11“- mistrovské číslo, to již nesčítáme.

2+9 = 11

Nebudu vás napínat a rovnou vám sdělím pod jakým číslem si představíme právě vaše datum narození. Na „1“ se můžete těšit v lednu, pokud jste se narodili 1, 10, 19 a 28 v měsíci. V únoru uvítáme „2“ s dnem narození 2 a 20. V březnu to budou „3“ s daty 3, 12, 21 a 30. „4“ se vám ukáží v dubnu, pokud je váš den narození 4, 13 nebo 31. V květnu to budou „5“ se dny 5, 14, 23. Číslo dne „6“ bude v červnu, pod něj spadají dny narození 6,15 a 24. „7“ v červenci představují dny rození 7,16 a 25. Srpnové „8“ symbolizují ti, kdo se narodili 8, 17, 26. V září se seznámíte s „9“, dny 9, 18 a 27. Mistrovské číslo „11“ si vysvětlíme v říjnu, týká osob narozených 11 a 29 v měsíci. A konečně v listopadu tu bude prostor pro druhé mistrovské číslo „22“.

Životní číslo neboli osudové číslo

To vypovídá o vaší povaze, schopnostech, talentech a také o vašich slabých místech. Jak jej zjistit? Jak ho vypočítat? Opět je to velmi jednoduché, sečtete všechny číslice v datu narození (den, měsíc i rok narození). Výsledné dvojciferné číslo znovu sečtete a máte výsledek. Jen čísla 11 a 22 se dále neredukují. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech.

Moje datum narození je 12.10.1976. Takže jdeme počítat:

1+2+1+0+1+9+7+6 = 27

Toto číslo opět zredukujeme: 2+7 = 9.

Moje životní- osudové číslo je tedy „9“.

Jste-li narození např. 13.06.1999, pak postupujete stejně.

1+3+0+6+1+9+9+9 = 38. A pokračujete: 3+8 = 11.

Jak jsem vám již prozradila, mistrovská čísla 11 a 22 se dále neredukují. Životní číslo této osoby je „11“.

Jak je to s osobní roční vibrací?

Jak snadno vypočítat svůj rok?

Každé číslo vytváří svou vlastní vibrace a tak, jak se mění letopočet v kalendáři, tak se nám mění i život. V každém devítiletém cyklu si máme něco prožít, něco se naučit, pochopit, překonat či přijmout. Vibrace (účinky) jednotlivých čísel na vás působí od narozenin po ty další. Vždy ukončením devítiletého cyklu jste posunuti do další úrovně (vědomě i nevědomě), protože máte již dostatek zkušeností, abyste se vypořádali s dalšími úkoly a životními lekcemi. Proto je každý devítiletý cyklus pro vás jiný a přijde vám podstatnější a důležitější něco jiného. Ano, i vaše priority a touhy se časem mění. A i čísla, vibrace roku, na tom mají svůj velký podíl.

Ať už chcete nebo ne, každý se pohybuje v cyklech. Střídají se roční období, fáze Měsíce, den a noc. Když máte narozeniny, je Slunce ve vašem znamení a v tomto období je i novoluní v tomto znamení. Tak začíná váš nový roční cyklus. Bohužel jste vždy kolem narozenin v té nejnižší energetické síle. Naopak v nejvyšších vibracích se nacházíte za půl roku po narozeninách. V tomto čase je úplněk v vašem znamení zvěrokruhu. V polovině ročního cyklu proto děláte velmi zásadní rozhodnutí, přehodnocujete bilancuje apod. Stejně, jako má Měsíc své fáze, i váš roční cyklus je pomyslně rozdělen do čtyř částí, takových vnitřních ročních období. Jen si zapřemýšlejte, jak se vám vnímaní mění, právě i po třech, šesti, devíti měsících po narozeninách, a o dalším roku ani nemluvím.

A jdeme na výpočet osobní roční vibrace. Tu spočítáme tak, že sečteme dohromady tato čísla: den narození, měsíc narození a poslední rok, kdy jste měli narozeniny (je to tento nebo ten předcházející rok). Pro jasnější představu vám vše prakticky ukážu na sobě. Narodila jsem se 12.10.1976. Nyní je prosinec 2019, takže jsem v tomto roce narozeniny již měla.

Sečtu den narození (12), měsíc narození (10) s posledním rokem, kdy jsem měla narozeniny (2019)

1+2+1+0+2+0+1+9 = 16 = 1+6 = 7

Moje osobní vibrace roku je pod číslem „7“.

Jak to bude, pokud jste letos ještě narozeniny neměli? Narodili jste se např. 31.12.1973, opět sečtěte den narození (31) a měsíc narození (12) s posledním rokem, kdy jste měli narozeniny (2018).

3+1+1+2+2+0+1+8 = 18 = 9

Do svých narozenin máte roční osobní vibraci roku s číslem „9“ a od svých narozenin budete na začátku nové devítiletky, protože vibrace bude pod číslem „1“. Schválně si to zkuste spočítat, budeme předstírat, že již je rok 2020 a vy jste již narozeniny měli (v posledním dni roku 2019).

3+1+1+2+2+0+1+9 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1 (vibrace osobního roku „1“).

Teď již víte, jak si vypočítat svá čísla dne narození, životní či osudové číslo i osobní roční vibraci. A od příštím roce si v nové rubrice „MAGIE ČÍSEL“, projdeme všechna čísla a asi i něco navíc.

Přeji vám kouzelný rok a mnoho štěstí, lásky a radosti v celém dalším roce!

S láskou Dana Chara

P.S.: Pokud ještě nemáte zDARma staženého svého průvodce rokem 2020 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, můžete to udělat zde. K němu mám pro vás ještě novinku. Za symbolickou částku si můžete dokoupit i harmonizační energetické obrázky pro všechna znamení zvěrokruhu. S nimi se vám budou snadněji zpracovávat energie a vlivy všech znamení a můžete tak i pomoci nich posunout o pořádný kus cesty vpřed.

P.S.2.: Nedaří se vám posunout se? Trápí se něčím a potřebujete poradit? Pak se ke mně objednejte na osobní konzultaci, ráda vám pomohu najít cestu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře