Jedenáctka- mistrovské číslo intuice a osvícení

Jedenáctka je jedním ze dvou mistrovských čísel. Čísla mistrovská (11 a 22) se dále nesčítají. Jedenáctka dává redukcí číslo 2, tedy citlivost a vnímavost. Podstata povaha je podobná jako právě u dvojek. Je zde však podstatněji zastoupená jednička, tedy nejen zodpovědnost, silná energie, ale i podrážděnost nebo nervozita. Osoby pod vibrací tohoto numera jsou tedy více průbojní, odvážnější a také bojovnější, než „jen“ dvojky. Jsou také velmi samostatní a dokáží velmi snadno vést a motivovat druhé.

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

Dnes se tedy společně mrkneme na charakteristiku jedenáctky, jak to mají lidé s vibrací dne narození pod nadvládou tohoto numera a nezapomeneme ani na osudové- životní číslo „11“ a jaký je rok pod vibrací jedenáctky.

Charakteristika čísla „11“

  • Jedenáctka je osvícení, intuice, karma i mimo-smyslové vjemy
  • Vlastnosti– komplikovaná povaha, silná odolnost a schopnost překovávat překážky
  • Planetou je Měsíc
  • Barvami jsou černá, bílá a perleťově šedá
  • Drahé kameny-stříbro
  • Tarotová karta– Spravedlnost (protipóly, příčina a následek, rozporuplnost)
  • Živel– voda

Den narození pod vibrací čísla „11“

11. v měsíci

Tito lidé mají dar vyvinuté intuice a touhu inspirovat druhé. Zároveň se také nechávají stimulovat druhými, okolnostmi i životem jako takovým. Jde o ambiciózní osoby, které umí nejen vyhledávat, ale i vytvářet nové příležitosti. U těchto charismatických osobností se často projevují léčitelské schopnosti nebo minimálně zájem o spiritualitu. Musí však pravidelně odpočívat a vložit do života harmonii a soulad, hlavně doma. Měli se odnaučit prchlivosti a výlevům emocí a vzteku. Pokud neposlouchají svou intuici, čekají je nehody, a také časté ztracení se ve vlastním světě, tak zapomínají na důležité věci. Měli by se odnaučte se manipulovat klást na sebe přehnané nároky.

29. v měsíci

Tyto jedenáctky mají ke dvojkám podstatně blíže. Jsou to perfekcionisté, kteří se snaží vylepšit život k dokonalosti. Komunikace a navazovaní vztahů není žádný problém ani v práci, ani v soukromí. Přes svou citlivost a vnímavost najdou cestu ke každému. Jsou to inteligentní, vynalézaví, vytrvalí a pracovití lidé. Bohužel také umí jít vyloženě přes mrtvoly, pokud chtějí dosáhnout svého materiálního cíle. I když tyto osoby bývají někdy výstřední, jsou zranitelné a často také uzavřené. Tato jedenáctky by se měla naučit mluvit o svých citech a vyjadřovat je tak, aby byla chápána. A to bez hádek a výbuchů. A také své city neutápět v alkoholu nebo v drogách.

Své napojení tam nahoru můžete krásně skloubit s pomocí druhým. Jak? Vytvořte si své vlastní karty. Pak už pro vás nezůstane žádná odpověď skryta. Své „Karty Magie života“ hledejte tady.

Jedenáctka jako životní, osudové číslo

Nositelé tohoto životního čísla v životě procházejí mnohými zkouškami a náročnými úkoly. To se projevuje hlavně po citové stránce. Hodně jedenáctek se nemůže dlouho najít, nechápou svět kolem sebe a těžko přijímají autority. Je to dáno jejich citlivostí a vnímavostí. Pokud s nimi něco nerezonuje, tak jen těžko to mohou akceptovat. Musí skutečně poznat sebe samotné a zvládnout vnitřní boj mezi „dvojkou“ a „jedenáctkou“.

Jedenáctka sama o sobě je karmické číslo, duše těchto lidí jsou velmi staré a zkušené. Možná i proto je toho na nich naloženo tolik. Osoby s životním číslem jedenáct by si měli dát velký pozor na svou netrpělivost a tvrdohlavost. Naučit se více přijímat názory druhých a respektovat jejich rozhodnutí. Sami také s věkem poznají, že i slova a činy, ty jejich vlastní, musí předem promyslet. Jinak vzniknou zbytečná nedorozumění a prožijí život v náporu stresu a komplikací. To má někdy za následek i lpění na hmotě a materiální stránce života.

Těmto jedincům, stejně jako klasickým dvojkám, je dána do vínku citlivost a vnímavost. S tím je také spojená i zranitelnost, která není na první pohled zřetelná. Mají bohatou fantazii a najdete mezi nimi hodně umělců, myslitelů a také léčitelů nebo duchovních vůdců. Sami k sobě dokáží být velmi tvrdí a neodpouštět sami sobě. Což je na jednu motivuje k lepším výkonům a dosahování svých cílů, ale na druhou stranu jim to ubírá životní síly.

Jde tedy o ambiciózní a inteligentní lidi se schopností podívat se vše velmi z hloubky, podstaty. Pokud promění své nadání a talenty, stávají se velmi úspěšnými lidmi. I v tomto případě však mají sklony využívat lidi i situace až nezdravě ve svůj prospěch. Pokud však své nadání neprojeví, čekají je velké krachy a opakovaní podobných životních schémat. Životní lekce jim mohou tedy být přínosem nebo také trestem. Jedenáctky, které naplno nepřijmou sami sebe, jsou uzavřené, pesimistické, pasivní a podrážděné. Je nutné vždy správně vyhodnotit vlastní emoce a pocity, aby se mohla jedenáctka poučit a posunout dál.

Pochopit, jak se se životem vyrovnat a naučit v něj najít rovnováhu, pomůže i online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Najdete ho tady. Preferujete-li osobní konzultaci, všechny potřebné informace najdete zde.

Osobní roční vibrace roku jedenáct

Tento rok bude skutečně zářivý. Je však nutné pozvednout se na vyšší úroveň a dovolit si zazářit. Pokud vyrovnáte své životní oblasti tak, aby vše bylo v souladu s vámi i vaším vyšším posláním, budete přínosní pro všechny kolem vás a dokonce pro celou společnost. Ano, vyšší zájem je v tomto roce důležitější než osobní. Rok pod nadvládou jedenáctky tedy není o ziscích a přínosech ihned, ale o čistých záměrech a velkolepých plánech do budoucna.

Nedivte se, pokud budete mít daleko silnější tendence dostat se věcem na kloub, více bádat, studovat a polemizovat. Ano, toto období vás posune hodně právě v oblastech duchovních, esoteriky i nalezení nových vnitřních zdrojů a talentů. Pokud neznáte své životní poslání, zjistíte to, a to zcela přirozenou cestou. Plně důvěřujte své intuici a svému vnitřnímu vedení. Mohou se vám také druzí více svěřovat a vy snadněji naleznete cestu, jak jim pomoci.

V prvních třech měsících po narozeninách se mohou objevit spory a vynořovat se nedořešené situace, ve kterých se nebudete cítit příliš komfortně. Nezoufejte a zachovejte klid. Je to takový pomyslný bod zlomu mezi „dvojkou“ a skutečnou „jedenáctkou“. Přijde poučení, projeví se vaše moudrost, také budete reagovat více na podvědomé úrovni. Následujících devět měsíců pak budete již daleko jemnější a chápavější k sobě i druhým. Celý rok pak již bude v klidu, v lásce, přijetí a pochopení. Užijte si rok zářivé hvězdy naplno.

Přeji kouzelné dny (nejen) všem jedenáctkám!

S láskou Dana Chara

P.S. Pokud chcete více inspirace a motivace, propojte se mnou. Sledovat mě můžete na YouTube kanálu, na Facebooku i na Instagramu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře