Poselství karet na červenec 2022

i pro jednotlivá znamení

Pokud vykročíte sebevědomě a odvážně do nového měsíce, pak vám bude červenec dveře snad i sám otevírat. Využijte toho. Snažte se ze sebe vydat maximum, pak nic nebude nemožné. Chcete lásku? Máte ji mít. Toužíte po úspěchu? Je váš. Potřebujete pomoc? Dostanete ji. Hlavně nezapomínejte na vděčnost, všímejte si i těch malých plus a hledejte souvislosti.

Chaos a vnitřní bouře

V závěru první třetiny se možná červenec projeví chaoticky. Je dost možné, že jste někde nechali něco nedořešeného, neuzavřeného. To se pak snadno vrátí jako bumerang. A každá potlačená energie potřebuje uvolnit. Ale ani tak se není třeba obávat. Věci z vašeho nitra musejí ven. A každá bouře není destruktivní, některá dokonce velmi léčivá. Kolem úplňku se obrňte trpělivostí. Na první pohled to bude vypadat, že nic nevychází. Nevzdávejte se naděje, vše se obrátí.

Magický klub i osobní konzultace jsou tu pro vás

Potřebujete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší i Magický klub. Členství si zajistíte přes toto kouzelné tlačítko zde.

Vášeň a zkouška v lásce, i to je červenec

Vášeň, nadšení a touha jsou spouštěči pro vaše přání a sny. Popusťte pomyslný kohoutek. Obklopte se podobně smýšlejícími lidmi i podporujícím prostředím. Pak váš motor poběží na plné obrátky. Je dost možné, že budete také muset v závěru druhé třetiny měsíce učinit volbu. Ano, červenec má pro vás u pomyslnou zkoušku ve věcech lásky. Jak vyhrát? Řiďte se srdcem a ne hlavou. Pokud jste sami a s někým se seznámíte, pak to může mít opravdu dlouhé trvání.

Moudré vedené vlastní intuicí

Ať se bude dál dít cokoliv, hlavně zůstaňte sami sebou. Jednejte vždy v naprostém souladu sami se sebou. Nesnažte se nikomu a ničemu přizpůsobit, respektujte svá vlastní vnitřní pravidla. Jen tak můžete zůstat autentičtí a celiství. Od novoluní zužitkujete všechnu svou moudrost. Intuitivně se budete umět rozhodnout i si zajistit možné spojence na vaší cestě životem. Poučili jste s, nechcete opakovat stejné chyby, tak máte konečně právo na úspěch i štěstí.

Rady na červenec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří červenec?

Pocit klidu a uvolnění napětí dodá velmi rychle směs esenciálních olejů Antis. A to přesně potřebují Berani, Váhy, Střelci a Vodnáři. Od minulosti by se měli rychle odpoutat Býci, Raci a Kozorozi . Tím získají konečně nejen pocit svobody, ale i vnitřní spokojenost. Navede je k tomu směs Freedom. Zklidnění i odstranění nevhodných návyků? To umí Mandarinka. Vhodná je nyní obzvlášť pro Blížence, Lvi a Ryby. Udržet se v přílivu hojnosti budou chtít Štíři a Panny. Na pomoc jim spěchá směs Money.

Berani,

červenec má pro vás pořádný třesk. Ano, přijde fakt bouřlivá změna. Připravte se na pěkné pozdvižení, po kterém nezůstane kámen na kameni. Jak rychle to přijde, tak rychle to zase přejde, a vy pochopíte, proč se stalo, až po čase. Hlavně zůstaňte v klidu.

Býci,

zpomalte, jinak hrozí vyčerpání. Snažte se přehodnotit své kroky a neopakujte stejné chyby stále dokola. Dokud své lekce nepochopíte, život vám je bude stále opakovat. Nelpěte na ničem a nikom, přestaňte očekávat a jednejte. A to je jasně a rozhodně.

Blíženci,

zachovejte klid, i když s vámi budou pořádně cloumat emoce. Měsíc červenec není pro vás vhodný na žádné impulsivní reakce. Nechci vás nabádat k nedůvěře, ale pořádně si rozmyslete, komu můžete skutečně důvěřovat a komu ne. Někdo se vás pokusí oklamat.

Raci,

s někým nebo s něčím se budete muset rozloučit. Ale neteskněte, nakonec to nebude tak bolestivé, jak by se dalo očekávat. Smutek snadno překonáte nějakou tvůrčí činností. Aktivně odpočívejte a uvidíte sami, jak brzo se vám vrátí radost a smích zpět do života.

Lvi,

červenec vám radí ať se pořádně obrníte trpělivostí a neberete si nic osobně. Naslouchejte své intuici a nechte se jí vést. Rozum by vás momentálně jen svedl ze správné cesty. Zastavte také na chvíli čas a dopřejte si prostor jen pro sebe samotné.

Panny,

snad všechny dveře se před vámi otevírají, červenec má pro vás nespočet nových příležitostí a možností. Využijte toho. Vše, co vás trápilo, se rozplyne jako mávnutím kouzelného proutku. Máte kolem sebe i skvělé lidi, kteří rádo poskytnou pomoc či radu.

Váhy,

mění se váš hodnotový systém, a proto může konečně začít i nová životní etapa. Odpoutejte se od minulosti a dovolte si otevřít se všemu, co budoucnost přichystala. Konečný výsledek bude jistě vítanou změnou. Snažte se také co nejvíce komunikovat.

Štíři,

obtíže z posledních několika týdnů konečně odplouvají a překážky se odstraňují z cesty. Konečně je cesta vpřed volná. Získali jste nové zkušenosti a ty je dobré využít. Věřte si. Odevzdejte zbytky strachů a obav, otevřete se hojnosti ve všech jejich podobách.

Střelci,

červenec nabádá k opuštění nefunkčních vztahů a poučení se z minulosti. Jen tak se rychle vrátí smích, láska a světlo do vašeho života. Věnujte zvýšenou pozornost i dotekům, dávejte je i přijímejte. Dotek má moc léčit, vzbuzovat naději i vyjádřit lásku.

Kozorozi,

život je změna, tak se jí nebraňte. Možná se budete stěhovat, změníte práci, ukončíte vztah či přátelství nebo vás napadne jít něco studovat. Jděte směle do toho. Z celé situace vyjdete posíleni. Jste-li unaveni- dobijte si baterky třeba při sportu nebo lenošením.

Vodnáři,

zpomalte, vyčkávejte. Netrpělivostí se z místa nedostanete. Přidejte si do života více řádu a rituálů. Pravidelnost vám opět dodá jistotu a stabilitu v životě. Choďte také dříve spát. A abych nezapomněla- komunikujte opravdu jasně a stručně, ať se posunete vpřed.

Ryby,

červenec není vhodný pro unáhlená rozhodnutí. Opravdu vše pořádně zvažte a buďte opatrní. Dejte si pozor na vše, co říkáte i děláte, mohlo by to mít následky do budoucna. Vše dělejte v naprostém souladu se sebou, převezměte plnou zodpovědnost za svůj život.

Krásný červenec všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře