Osmička- číslo bohatství a karmy

Osmička je číslem šťastným v mnoha kulturách, i když se o to o něm tolik neví. Symbolizuje totiž bohatství, zisk, vydělávání peněz i moc a slávu. Má nádech radosti, příjemných překvapení i třeba blahobytu, hojnosti ve všech jejich podobách a sexu. Osmička je složená ze dvou čtverek, takže je stabilní a silná. Negativní stránkou může být její dvojsečnost. Jako číslo karmy se sebou nese i osudové zvraty. Buď může mít extrémní úspěchy nebo také pády. Někdy se to umí i pěkně střídat jako na houpačce.

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

hojnost, bohatstvi

Dnes se tedy společně mrkneme na charakteristiku osmičky, jak to mají lidé s vibrací dne narození pod nadvládou tohoto numera a nezapomeneme ani na osudové- životní číslo „8“ a jaký je rok pod vibrací osmičky.

Charakteristika čísla „8“

  • Osmička je originalita, odvaha, dynamičnost i majetek
  • Vlastnosti– ctižádostivost, snaha se realizovat ve svém směru a volnost
  • Planetou je Uran
  • Barvami jsou fialová tmavší odstíny modré, zelená i hnědá
  • Drahé kameny-onyx a diamant
  • Tarotová karta– Síla (vitalita, schopnost dojít cíli, odměna i trest)
  • Živel– vzduch

Den narození pod vibrací čísla „8“

8. v měsíci

Tito lidé dosahují úspěchu a slávy. Mohou se těšit hlavně na materiální hojnost. Umí však hmotný svět financí udržet v harmonii se svým vnitřním já. Nejdou přes svoje zásady a hranice. Za svou moc a autoritu přijímají také zodpovědnost. Stojí nohama pevně na zemi a díky své trpělivosti a svým darům jsou často skvělými vůdci. Tato osmička ráda zdravě soutěží. Poku jí však o něco jde, umí se uchýlit i k manipulaci. Její životní misí je dát rovnováhu mezi všechny aspekty života. Často přes neustálé vydělávání zapomíná na lásku. Může být i agresivní, panovačná a tvrdohlavá. V těchto vibracích pak nenalezne ani své vytoužené bohatství a může z ní být spíš ztroskotanec.

17. v měsíci

ctenar, knihy, uceni se

Tato osoba velmi vášnivě hledá smysl svého života, hodně čte a má skvělé pozorovací schopnosti. Zajímají ji dějiny a hledá souvislosti mezi vším. Má logické uvažování, i když je duchovně založená, je odhodlaná a zodpovědná. Svých úspěchů často dosahuje až ve zralejším věku. Ani v náročných situacích nepropadá panice a pro ostatní je vzorem. Často analyzuje a přehodnocuje. Podstatným dilematem je touha ovládat nebo být ovládán. Toto se nejčastěji týká partnerských vztahů, jak v otázce peněz, tak i v posteli. Někdy se ani o nic nepokusí, protože si není jistá úspěchem. Proto jí mnoho možností a příležitostí unikne. Může mít i nižší sebevědomí.

26. v měsíci

Osmička narozená v tomto datu má hlubokou touhu po citovém bezpečí a dar soucitu. Cítíte skvěle, pokud může druhým pomáhat a být jim oporou. V jejím laskavém mírném srdci je dost místa pro všechny. Umí poradit i najít řešení. Osobní život je u ní striktně oddělen od pracovního, oba však mají prioritu. Svého profesního úspěchu také často dosahuje až ve zralejším věku, je pro to schopná udělat maximum. Umí být také až posedlá svými vlastními pocity a pokud se cítí nevyhledávaná, trpí. Pokud je na vedoucích pozicích je téměř k nepoznání, v negativním slova smyslu. Často si pozornost až vynucuje a je příliš horlivá. Pokud jí někdo ublíží, pomstí se velmi krutě.

Své napojení tam nahoru můžete krásně skloubit s pomocí druhým. Jak? Vytvořte si své vlastní karty. Pak už pro vás nezůstane žádná odpověď skryta. Své „Karty Magie života“ hledejte tady.

Osmička jako životní, osudové číslo

zivotni zvraty, nahore a idole

Osoby s osmičkou jako životním číslem mohou na první pohled působit jako velmi výstřední nebo minimálně podivíni. Jsou to velmi svérázní jedinci a jejich život je plný nečekaných zvratů. Svou originalitou umí strhnout i davy. Možná nevíte, že spousta revolucionářů, anarchistů i vynálezců má právě osudové číslo osm. Riskování a plavání proti proudu jim nese ovoce. Mají skvělé organizační schopnosti, což jim dává další eso do hry.

Osmičky touží tělem i duší po moci, penězích a uznání. Mají-li dostatek odvahy, průbojnosti a rozvahy zároveň, tak toho také docílí. Toto číslo v sobě nese velkou bojovnou sílu. Od těchto jedinců můžete jen těžko očekávat přiznání porážky nebo nezdaru. Musí se naučit dát si do života rovnováhu, přijmout, že vše má svůj důvod a smysl. Nesmějí se zaměřovat jen na jednu životní oblast, jinak ostatní zchřadnou. Harmonie jim přinese kýžený pocit štěstí v životě.

novy projekt, zacit, odstartovat, ucit se, motivovat

Pokud jsou osmičky respektovány a uznávány, rády se doslova rozdají. To platí hlavně pro jejich blízké. Díky své silné osobnosti jsou schopny čelit jakýmkoliv výzvám a potížím. Jen tak něco je nezlomí. Mají rády řád, systém a pravidelnost. Toto očekávám, že samozřejmě popřou, protože se příčí jejich nastavení. Jejich pravé já je volné, nesvazující a rebelující. Jejich povaha je přímo předurčuje do různých zahajovacích etap projektů a plánů. Mají organizátorské schopnosti, autoritu, jsou pracovití a používají i logiku. Umí skvěle rozmnožit majetek a peníze.

Pokud nejsou tito lidé vyrovnaní, pak jednají dost zbrkle. Rady od druhých je spíš vytočí a tak se jimi už ze zásady neřídí. A to i v případě, že by to znamenalo riskovat vše. Nesmí se dostat do stereotypu, protože nudný život a běžné povinnosti nemají rádi. Pak volí buď únik do svého snového světa, odkud hledají jen těžko cestu zpět, nebo jsou strozí, prudcí a rychle výbušní. Své emoce by se měli naučit vypouštět postupně, aby v nich doslova nevyvřely. Tyto výbuchy jsou pak jen těžko přehlédnutelné. A o životě s takovou osmičkou raději nemluvím.

Pochopit, jak se se životem vyrovnat a naučit v něj najít rovnováhu, pomůže i online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Najdete ho tady. Preferujete-li osobní konzultaci, všechny potřebné informace najdete zde.

Osobní roční vibrace roku osm

penize, sklizen, hojnost

Stačí troška úsilí a snahy a vše může být vaše. Vše, co jste v předcházejících letech zaseli, nyní sklidíte. Je to rok úspěchu. Nebojte se jít se svou kůží na trh. Zvedněte hlavu hrdě nahoru a očekávejte velké úspěchy. Letos se vám i po finanční stránce bude dařit velmi dobře. Vaše schopnosti i podnikavost nyní neznají limitů a mezí. Jediný, kdo vás může brzdit, jste vy sami. Tak si to ve vlastním zájmu nedělejte.

V uplynulém roce se vám podařilo vyvážit jednotlivé oblasti svého života. Získanou rovnováhu a stabilitu letos oceníte. Zkušenosti vám dodaly pochopení i trpělivost, a hlavně jste přijali plnou zodpovědnost za své činy, myšlenky i jednání. Osmička je i číslem karmy. Takže pokud jste nebyli k sobě samotným nebo druhým upřímní, tak se vám to letos také projeví v realitě. Vše má svou příčinu a následek. Rovnováha musí být. Doporučuji dát rovnítko i mezi dávání a braní. Jednosměrný provoz se nikdy nevyplácí, ani v tomto ohledu.

harmopnie, rovnovaha, zivotni energie, zdravi, vztahy

Rok osmičky se sebou nese další pozitiva. Jaká? Třeba zlepšení zdravotního stavu, posun v kariéře i ve vztazích. Toto vše můžete mít, pokud budete dobře hospodařit se svou energií. Konstruktivně a vědomě ji využívejte tam, kam potřebujete. Pak nebudete v ničem omezování a vše se podaří. Chce to také notnou dávku trpělivosti a zodpovědnosti. To, co vysíláte, se vám vrátí jako bumerang. Na to pamatujte, nejen v tomto roce. S každým mluvte vlídně a konejte tak, jak byste chtěli, aby se druzí chovali k vám. Je to jednoduchý klíč k životu v rovnováze.

Přeji kouzelné dny (nejen) všem osmičkám!

S láskou Dana Chara

P.S. Pokud chcete více inspirace a motivace, propojte se mnou. Sledovat mě můžete na YouTube kanálu, na Facebooku i na Instagramu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře