Dvojka- vláda emocí a citů

Dvojka je číslem spolupráce a sjednocování. K síle připojuje cit a emoce. Toto číslo je symbolem duality, protipólů, ale i vlídnosti a nesmělosti. Miluje společenství, sdružování se, harmonii a sjednocování. Vazby na druhé lidi jsou naprosto zásadní.

Charakteristika čísla „2“

  • Dvojka značí toho druhého do páru, součást týmu a společenství
  • Vlastnosti– laskavost, citlivost, spolupráce, pochopení, plodnost, péče a empatie
  • Planetou je Měsíc- Luna (představuje intuici a city)
  • Barvami jsou všechny odstíny Měsíce- bílá a stříbrná, ale také modrá až zelená a krémová
  • Drahé kameny– měsíční kámen, perly, krystal, křemen
  • Tarotová karta– Velekněžka (intuice, duchovní znalosti) a Luna (sny, iluze, zvědavost a pomluvy)
  • Živel– voda

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

Den narození pod vibrací čísla 2

2. v měsíci

Lidé narození 2. v měsíci jsou velmi družní a kamarádští. Milují, když se vyjadřují emoce a dokáží být empatičtí. Mají tzv. čich na lidi. Jsou to rození diplomaté. Povahou jsou mírumilovní a nekonfliktní, bytostně touží po harmonii- v soukromí i v práci. Pokud se jejich rovnováha vychýlí, okamžitě hledají řešení. Na rozmyšlenou potřebují čas, nejsou zbrklí a také nejednají v afektu a bez prozkoumání každého aspektu. Potřebují mít vedle sebe partnery, často za každou cenu. Jsou schopni jít proti sobě samotným, nesnášejí samotu. Jsou snadno zmanipulovatelní.

20. v měsíci

U těchto lidí je ještě více zesílená intuice a empatie. Na druhé se dokážou velmi snadno na cítit a naplno s nimi prožívat. Což vede i k velké přecitlivělosti. Milují kompromisy a vše řeší smírem. Nechtějí oslavovat vítěství a ani trpět porážkou. Projevuje se u nich častá náladovost. Na rozdíl od lidí narozených 2. v měsíci, dvacítky umí skvěle manipulovat s ostatními. Může se projevit i bojácnost a nerozhodní, ale své názory často mění. Nejdůležitější osobou v jejich životě je partner, pro něj jsou ochotni obětovat téměř vše. Pozor na dlouhodobý stres, způsobí velké zdravotní problémy.

Intuitivním dvojkám přijde vhod i malá inspirace. Nakoukněte na 21 denní program „Karta Magie života“. Pod mým vedením si své vlastní výkladové karty vyrobíte a naučíte se v nich číst. Budete schopni kdykoliv pomoci sobě i svým blízkým. A zároveň se tak snadněji propojíte se svou intuicí, vnitřním vedením i vyšším já. Pořídit si je můžete zde.

Životní, osudové číslo „2

Dvojky mají opravdu silnou intuici a musí se naučit jí naslouchat. A využívat také jí ve všech ohledech a činnostech. Jen tak získají potřebnou sebedůvěru, rozhodnost a vnitřní sílu. Obvykle nechávají veškerou iniciativu na druhých, sami se neradi rozhodují. Mezi dvojkami najdeme spoustu umělců, mají neskutečně bohatou fantazii a umělecké nadání.

Jsou velmi empatičtí, diplomatičtí, proto jsou skvělý na urovnávání hádek a sporů, jsou to výborní a nestranní soudci. Touží po harmonii a souladu, avšak jejich rozdvojená osobnost jim to komplikuje. Musí se naučit dát rovnováhu i mezi dávání a braní. Často vyžadují povzbuzení, a soucit a pochopení i od druhých. Vztahy s jinými, obzvlášť s partnerem, jsou pro ně vším. Dvojky rády opečovávají a konejší. Jsou oddané a totéž očekávají i od protějšku.

Po pracovní stránce je výhodnější, když s někým spolupracují, patří mezi týmové hráče. Samota jim nedělá dobře, stejně tak, jakoby se měli o vše postarat sami. Často nedokončují a odkládají své úkoly. Nemají ani dostatek odvahy k realizaci svých vlastních plánů a cílů. A možná i proto potřebují kolem sebe další lidi. Ve spolupráci je jejich úspěch. Tito jedinci mohou působit až poddajným dojmem, nechají se snadno ovládat, jsou pasivní a přecitlivělí. Se stresem se špatně vyrovnávají.

Někdy se u nich projeví extrémní touha po majetku a vlastnění čehokoliv nebo kohokoliv. Neustále se něčeho bojí a svým obavám a strachům odmítají čelit. Velice milují svou rodinu, hlavně vlastní maminku. To se může projevit i odmítnutím pomyslného přestřižení pupeční šňůry. I vlastní potomky často doslova dusí láskou a přehnanou péčí. Jejich životním úkolem je naučit se neuhýbat lidem a stát si za svým názorem.

Potřebujete něco překonat, poradit se? Je to na vás moc? Pak se objednejte ke mně na osobní konzultaci. Všechny potřebné informace, ceník i objednávkový formulář najdete tady.

Osobní roční vibrace roku „2

Máte-li rok pod vibrací čísla dvě, budete potřebovat více odpočinku a klidu. V loňském roce jste hodně pracovali a zaseli semínka vašich budoucích úspěchů, proto je nyní čas je nechat klíčit. Nyní se cvičte v diplomacii a různých strategiích. Více studujte, čtěte a celkově do sebe nasávejte informace. Nesnažte se vše stihnout a zvládnout sami, vždyť dvojka je o spolupráci. Obrňte se trpělivostí a vyčkávejte, váš čas přijde. Příležitostí a nových možností budete mít víc než dost.

Tento rok bude také pod nadvládou lásky. Pečujte o své vztahy, vaše blízké i sebe samotné. Navazujte nové kontakty, přátelství i obchodní spolupráce. Snažte se udržet rovnováhu mezi prací, rodinou a zábavou. Klidné a harmonické prostředí je přesně to, co nyní potřebujete. Stres a napětí by vám uškodilo daleko více než kdy jindy. Komunikujte, sdílejte své pocity, představy i zážitky. Okolí vám to s láskou oplatí. A mimochodem, máte i úžasnou možnost založit rodinu.

Pokud jste v loňském roce nezačali realizovat nějaké své nápady, nyní je můžete převést do reality. Pomyslné dveře se vám budou sami otevírat. Vdechnout svým snům život bude tady snadné. Podělte se o své nápady s okolím a uvidíte sami, kolik lidí vám bude schopno s realizací pomoci. Dvojka je o párech, spolupráci, spolutvoření a partnerství. Tak toho naplno využijte. Jste-li s někým ve sporu, letos toto téma můžete jednou pro vždy uzavřít. Naplno využívejte svou intuici, rozhodně vás nezklame.

Přeji krásné dny (nejen) všem dvojkám!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře