Sedmička- magické i šťastné číslo

Sedmička je číslem úspěchu, vítězství a mnoha civilizacích i štěstí. Vyjadřuje dokonalost, úplnost, celistvost a symbolizuje i božství. Spojuje tento, pozemský svět s nebeským. Mnoho sedmiček má paranormální schopnosti. To přináší se sebou také životní zkoušky a nutnost změn a proměn. V životě jsou lidem pod vlivem čísla sedm často jako na houpačce. Je důležité věřit ve vlastní schopnosti i svou intuici a využít nových možností a příležitostí, z nezdarů se poučit, a jít dál.

Co vás dnes čeká?
jak je to s citlivou sedmickou

A teď se společně mrkneme na charakteristiku sedmičky, jak je to s lidmi narozenými 7. den v měsíci, s životním číslem sedm i na to, jak to mají lidé, kteří jsou pod vibrací osobního roku sedm.

Rychlou nápovědu, jak si vypočítat svůj den narození, osudové číslo i osobní rok najdete v úvodním článku k této numerologické sérii v rubrice „Magie čísel“ zde.

Charakteristika čísla „7“

  • Sedmička je štěstí, práce pro druhé i na sobě samotných a také empatie a intuice
  • Vlastnosti– neklid, citlivost, analytické myšlení a hledání smyslu života
  • Planetou je Saturn
  • Barvami jsou bílá, růžová, akvamarínová i jemnější tóny žluté, někdy i fialová a bordó
  • Drahé kameny-smaragd, ametyst
  • Tarotová karta– Vůz (akce, změna, pohyb, plynutí)
  • Živel– země

Den narození pod vibrací čísla „7“

7. v měsíci

Sedmička ve dni narození je v prvé řadě upřímná k sobě samotné. Naslouchá signálům svého těla, řídí se vlastními pocity a intuicí. Na rady druhých nedá, raději si vše vyzkouší na sobě samotné. Vlastní zkušenost je tedy pro ni nad zlato. Ve svém životě se potřebuje cítit bezpečně. Ráda pomáhá svým blízkým a pomocí své intuice snadno poradí sobě i druhým v jakoukoliv situaci. Občas je pro ni nutná samota, nejen na utřídění myšlenek, ale i na to, aby se něco více dozvěděla o sobě. Je však také úzkostlivá a neustále se něčeho obává. Ve vztazích je velmi netrpělivá a chce rychle přejít k dalšímu kroku, zároveň také dost naivní. Plýtvá svou energií, je roztěkaná a rychle mění názory.

16. v měsíci

empatie, pomoc druhym, vnimani

Pokud tito lidé přijmou sebe samotné, včetně negativních vlastností, dokážou v životě hodně. Umí vytrvale pracovat na čemkoliv. Dokáží převzít plnou zodpovědnost za svůj život. Chápou potřeby druhých a umí najít společnou řeč snad s každým a navést na správnou cestu. Je mezi nimi hodně léčitelů, ale i proroků. Smyslem jejich života je pomoc druhým. Tato sedmička je asi nejvíce extrovertní, někdy se projeví až exhibicionismus. Někdy však ztrácí přehled o realitě a žije ve svých představách o ideálním světě. Osoby v tomto datu narození by se měli naučit nebrat věci jako samozřejmost a být vděční za vše. Ke svému štěstí nutně potřebují hluboký vztah z partnerem.

25. v měsíci

Toto je asi nejupovídanější sedmička. Komunikuje snad nestále, všemi dostupnými kanály. Je velmi senzibilní a problémy dokáže vycítit dřív, než ve skutečnosti přijdou. Její mozek je vědecký a přesný. A praktičnost i trpělivost z ní dělají člověka, který je přínosem pro každou firmu. Musí znát všechny detaily a přitom zapojí i svou skvělou intuici. Někdy je však v rozporu sama se sebou. Rozum a emoce si dost protiřečí. V životě se musí naučit přizpůsobit se okolnostem a také někdy být i sama. Má bohatou fantazii, proto je nutné, aby své myšlenky držela v pozitivní rovině, jinak hrozí až deprese či ztráta sebevědomí. Pozor by si měla dát i na tendence odkládat řešení důležitých věcí.

Potřebujete zapracovat na svém životě a řád a systém svým životním plánům? Pak si objednejte elektronického životního průvodce „Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Navede vás, jak vše z lehkostí udělat. Pořídit si ho tady.

Sedmička jako životní, osudové číslo

Lidé, kteří mají sedmičku jako životní číslo, jsou velmi citliví, možná až přecitlivělí. Vnímají totiž emoce druhých daleko více než jiní lidé a mnoho z nich je neumí zpracovat. Tak si je ukládají do sebe a sami pak trpí depresemi nebo jsou přinejmenším melancholičtí. Pokud na sebe navalí příliš zodpovědnosti (i za druhé) a závazků, negativně se to projeví na jejich zdravotním stavu. Nejčastěji na psychických poruchách. Paradoxem je, že své emoce a pocity neumí vyjádřit nebo ne správně, aby byli pochopeni.

osobni rozvoj, vzdelavani se, cetba, studium

Sedmičky touží prozkoumat vše neznámé a záhadné. Najdeme mezi nimi hodně badatelů a vynálezců, ale také léčitelů či terapeutů. Mají dar nejen se vcítit do druhých a jejich potřeb, ale také se na věci umí dívat hned z několika úhlů. Jejich práce je spíš na duševní úrovni, hmotný svět pro ně není významným měřítkem. Peníze k nim chodí spíš nečekaně než plánovaně. Svých cílům dosahují na jiné úrovni než je běžné, pocitově. Potřebují umět, vědět a hlavně chápat. Osobní růst je tak celoživotní prací.

laska a vztahy podle cisla sedm

Mnoho osob pod vibrací tohoto čísla působí až strnule a upjatě. Módní trendy je nezajímají, v kolektivu se nesnaží vyniknout a nejsou vůbec soutěživí. Ani v partnerském vztahu to nemají zrovna lehké. Potřebují pocit svobody a nezávislosti, zároveň jsou však sedmičky nedůvěřivé k partnerovi. Své emoce nedávají najevo, spíš je kontrolují. Tak nedovolí partnerovi, aby je poznal a ani sami nepoznají ani jeho. Možná i proto dochází u nich k tolika změnám právě ve vztazích. Pomohlo by, kdyby se naučili důvěřovat a rozšířili i okruh svých známých. Tak začnou vidět i život v jeho pozitivnější rovině.

Sedm tedy není číslo bojovnosti, ale strategie, analýzy a bádání. Nepochybné štěstí mají sedmičky v tom, že jejich bystrá mysl jim nedovolí zabrousit mezi osoby nízkých kvalit. Pomluvy a klevety jsou také mimo ně, neroznáší je a také si je nepřipouští. Měly by však zapracovat na své sebedůvěře. To se dá jednoduše zvládnout tak, že si budou připomínat své úspěchy a to, co se povedlo, na místo toho, aby sami sebe kritizovali. Pokud si zvládnout přidat do života více radosti, pak ani s tím „depkařením“ nebude tak horké. Uvolněte se prosím, drahé sedmičky.

Pochopit, jak se se životem vyrovnat a naučit v něj bruslit, pomůže i online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Najdete ho tady. Preferujete-li osobní konzultaci, všechny potřebné informace najdete zde. Vše společně zvládneme, nabízím výklady osobní, po telefonu nebo na e-mail (žijete-li v zahraničí).

Osobní roční vibrace roku sedm

Sedmička jako osobní roční vibrace se sebou nese mnoho změn, hlavně na citové a pocitové úrovni. Je to etapa, kdy se vydáváte na duchovní cestu. Ne vždy to musí být příjemné. Mění se lidé kolem nás, o některé dokonce přijdeme. V tomto období budete potřebovat obrovskou sílu, hlavně po duchovní stránce. Spoléhejte hlavně na sebe, soustřeďte se na věci, které vám dávají smysl a chcete se v nich posunout. Naleznete tak daleko snadněji svou životní sílu. A právě vnitřní sílu budete opravdu potřebovat.

prace na sobe, rok dusevni prace

Nebojte se pocitu samoty, dovede vás k analýze sebe samotných a velmi často také ke studiu. Čtěte, učte se, přemýšlejte a klidně i něco tvořte. Umělci v roce sedm budou mít extra úspěch. Letos zvládnete také daleko lépe vyhýbat se sporům, hádkám a celkově dramatickým situacím. A pokud se nevyhnete, tak to na vaši psychiku bude mít zcela jiný vliv než v jiných letech. Snadněji totiž oddělíte podstatné od nepodstatného. I k druhým budete laskavější a vstřícnější. Možná také zjistíte, že vaše problémy nejsou tak horké v porovnání a trápením jiných. Povznesete se nad vlastní já a na vše získáte nadhled. Ve vztazích buďte trpělivý a více komunikujte.

Co se týká práce a kariéry, tak v tomto roce vás čekají posuny po pocitové stránce než té fyzické, hmotné. Věřte svým snům a pečujte o ně. Tento duchovní rok můžete udělat maximum, aby plody vaší práce mohly dozrát. Zanalyzujte si své myšlenky i činy. Odpovězte si na otázky, co chcete na sobě a svém životě změnit. Sedmička odkryje to, co není běžně vidět. Netlačte na nic a nechte věci volně plynout. Celkově zvolněte a zjistíte, že vše potřebné přijde téměř samo a v pravý čas. Letos opravdu „dospějete“.

Přeji kouzelné dny (nejen) všem sedmičkám!

S láskou Dana Chara

P.S. Pokud chcete více inspirace a motivace, propojte se mnou. Sledovat mě můžete na YouTube kanálu, na Facebooku i na Instagramu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře