Listopadový mikroúplněk se zatměním

V pátek 19. listopadu je tu mikroúplněk. V plné fázi bude pár minut před desátou dopoledne, takže si nevychutnáme ani polostínové zatmění Měsíce, které tu bude spolu s úplňkem. Našim zrakem nebude postřehnutelné, ale foťák by měl zvládnout docela slušně. Měsíc se pohybuje znamením Býka a Slunce máme protilehlém znamení Štíra. Útěchou nám tedy může být, že si překrásně zářící Lunu vychutnáme celé dvě noci, před i po úplňku.

Co je mikroúplněk?

oplnek listopad mikrouplnek

Hned v úvodu jsem termín mikroúplněk použila, ale co to vlastně je? Pokud je Měsíc blízko Země, tak se jeví jako velký a takovému úplňku říkáme superúplněk. Jeho opakem je právě mikroúplněk. Luna je od naší planety více vzdálená, takže se i měsíční kotouč jeví o něco menší. Je to způsobeno zakřivením osy rotace. Letos budou dva mikroúplňky, ten nejbližší- listopadový a i ten prosincový, který vychází také na devatenáctého. Rozdíl mezi velikostmi úplňku však pozná jen velmi cvičené oko. Kdybyste o tom, že má být menší nevěděli, tak si toho ani nemáte šanci všimnout.

Nová témata

Jako každý úplněk se potkávají dvě protichůdná znamení. Praktický a poklidný Býk zastupuje Lunu a Slunci vévodí tajuplný a mystický Štír. To způsobí sice velký příliv energie, ale také se otevřou některá zásadní témata. Snažte se být opravdu vnímaví ke svým pocitům. Napoví vám dříve, než se něco semele. Více si všímejte i svých snů. Vyplatí se mít papír a tužku u postele a vše si zaznamenávat. Ani nemusí dávat hned smysl, ten se později ukáže. Inspirace a možná i rovnou návody, jak dál, se objeví velmi často. Připravte se na vnitřní konflikt mezi tím, jaké pocity máte a co byste měli prakticky udělat. Počítejte s tím, že vše co se vám v životě objevilo předcházejících dvou týdnech ještě zesílí. Neignorujte ani nové vnitřní podněty a udělejte maximum proto, aby se vše uzavřelo se dalšího novoluní. U někoho to budou otázky financí, u jiného vztahů.

Práce s energií

Chcete se naučit pracovat se svou energií a využívat ji naplno? Pak si vezměte klíč a odemkněte bránu Magického klubu zde.

Láska a erotické dusno

eroticke dusno, napeti, laska

Plná Luna působí vždy magicky. Tento mikroúplněk na tom nebude jinak. Projeví se hodně i na poli lásky. Nejvíce si ho užijí Panny, Kozorozi a Býci. Ale ani ostatní znamení si nemusí stýskat. Pokud se vám někdo líbí, sdělte mu to. Úspěch je téměř zaručen. Tak odvahu a do toho. Býku vládne planeta lásky Venuše, takže i hvězdy vám budou nakloněny. Nezáleží na tom, zda momentálně hledáte milence nebo životního partnera. Navazování vztahů přátelských i milostných půjde jako po másle. Užijte si naplno kontakt s přáteli i pořádnou vášeň v soukromí. A že budou jiskry létat. Venuše vám také snadněji, než kdy jindy, může přihrát do cesty životní lásku. Nechte srdce i oči otevřené, obzvlášť, pokud jste sami.

Vibrační obrázky

Nejen na lásku, ale i na životní sílu nebo cokoliv zrovna potřebujete mohu namalovat harmonizační vibrační obrázky. Kompletní nabídku najdete tady. Nestačí vám obrázek a chcete skutečný obraz? I to mohu pro vás udělat, ozvěte se mi a domluvíme se.

Bobří úplněk

Sice tu máme mikroúplněk, ale označení má stejný jako jakýkoliv jiný a tomto období. Staří indiáni mu říkali bobří. V této době totiž pokládali pasti, aby ulovili bobry ještě před zamrznutím toků a měli tak dostatek teplých kožešin na zimu. O bobři samotní se aktivně připravovali na zimu. Stavěli si pevná obydlí, hodně jedli, aby si zajistili řádné tukové zásoby. Tomuto úplňku se také někdy říká mrazivý. Proč, to asi není potřeba moc vysvětlovat. Příroda se pomalu chystá ke spánku a paní zima začíná přebírat nadvládu.

pocit jistoty, stabilita, skorice, santalove drevo

Mikroúplněk dodá pocit jistoty a stability, seberealizace

Už v předcházející části jsem lehce nakousla, že naše pocity a emoce nemusí být zrovna v souladu s praktičností. Nenechte se rozhodit napětím uvnitř vás. Své velkolepé plány si poznamenejte a nechte je na příhodnější čas. Kolem úplňku se raději bavte a užívejte si příjemnou společnost. Pokud jste si v předcházejícím období prošli výraznějšími změnami, pak se můžete radovat, vše se ustálí. Budete tak konečně moci zažít konečně pocity klidu a stability. Soustřeďte se na to, co je pro vás podstatné, věnujte se hlavně sami sobě. Máte-li pocit, že harmonii ne a ne najít, pak si trošku pomozte. Krásně k tomu dopomůže i příjemná vůně santalového dřeva. I kapka ochrání, uzemní snad každého a jako bonus zažene negativní myšlenky. Je tato vůně na vás moc aromatická? Pak sáhněte po osvědčené skořici. Ta vás navrch ještě pocitově zahřeje.

Přeji vám magický mikroúplněk rovnou po dvě noci!

S láskou Dana Chara

darecky, darky, vanoce

P.S.: Pomalu se nám blíží vánoce. Chcete mít originální dárky a ještě tím podpořit české firmy a podnikatelky? Pak se bezplatně zaregistrujte zde a získejte kromě slev i další výhody. Vybrat si pak budete moci mezi stále se zvětšující nabídkou a dostanete i možnost brát, nejen každý pátek (novinka- Happy Friday), zboží za extra výhodných podmínek z Marketu ženy sro.

P.S. 2.: Chcete věnovat něco přímo ode mě? Vyberte si nabídky dárkových poukázek na konkrétní služby nebo produkty či na vámi udanou částku. Možnosti si prohlédnete tady.

P.S. 3.: Líbí se vám tvorba a chcete poslat dárek vy mně? To můžete udělat zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře