Vodní Tygr ovládne rok 2022

Na rok 2022 se připravte na pořádnou horskou dráhu. Téměř každý bude muset vynaložit hodně sil a energie. Ale bude to stát za to. Hned 1. února přebírá nadvládu podle čínského horoskopu Tygr, přesněji vodní Tygr. Nebudete to tak hrozné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kdo se bude snažit, tak slušně vyčistí a uzdraví bolístky z minulosti a také zlepší svůj život. Vlastní snahou tak docílíte výrazného pokroku.

Energie a spontánnost roku 2022

Rok vodního Tygra začíná sice až 1. února 2022, ale už teď se můžete krásně pustit do akce. Pro upřesnění jeho vláda končí 21. ledna 2023, kdy ho na pomyslném trůnu vystřídá Zajíc (někdy se uvádí Králík či Kočka). Ten bude také pod vlivem vodního elementu. Už jsem zmínila, že rok 2022 bude pro všechna zvířata čínského horoskopu hodně hektický, ale má to své výhody. Všechny osobní zkoušky a výzvy, které překonáte a zvládnete, ponesou ovoce ještě mnoho let. Odměnou vám bude i velký příliv energie, hravosti a spontánnosti. Chuť začít znovu, prozkoumat nové příležitosti a možnosti doslova nasaje celou společnost. Tak se otevře nová éra. Nenechte se odradit ani případnými malými osobními neúspěchy, dosažení cílů přijde skrze důslednost a vytrvalost. Uvidíte sami, že rok 2022 bude nakonec hodnotit jako velmi úspěšný.

Magický klub i osobní konzultace

Chcete mít na změny někoho po svém boku, kdo vám podá pomocnou ruku a nasměruje vás? Pak se přidejte do Magického klubu (klienti si velmi pochvalují VIP verzi s větším časem pro společné konzultace nebo si mě rovnou zajistěte na celý den a čerpejte z toho po mnoho měsíců) či si jej rovnou zajistěte na celý rok výhodněji. Zde najdete výběr možností Magického klubu i osobních konzultací se mnou zde.

Divoká jízda

Odvážné akce budou vévodit po celý rok 2022. Tygr je odvážný, silný a umí pohnout vším, co si zamane. Jeho energie je naprosto protichůdná Buvolu. Ten vládl v loňském roce. Možná bychom mohli trošku zavzpomínat. Většina z nás se zatnutými zuby spíš jen čekala až zákazy a příkazy skončí. Zábavu si užil jen málokdo, spíš to bylo o tvrdé práci a tom, co jsme považovali za nutné zlo. S vodním Tygrem přijdou konečně změny.

Co přináší voda pro rok 2022?

Element vody vnáší kreativitu, otevřenost i citlivost a vnímavost. Všimněte si vody v přírodě. Umí si vždy najít cestu a i oheň uhasí. Netvrdím, že neuděláte žádnou chybu, nevyhnete se rozbouřeným emocím, ale určitě si do sytosti vychutnáte divokou jízdu. Rok 2022 promění mnoho snů v realitu, dokonce i těch nerealizovatelných či nesplnitelných. Držte své ego na uzdě a naslouchejte své intuici.

Detailněji rok 2022 v životních sektorech i u jednotlivých znamení

Práce a finance

Originální nápady, oživení nefunkčních projektů, nové příležitosti a netušené možnosti, tak se by se dala tato oblast pro rok 2022 charakterizovat. Obzvlášť se bude dařit lidem, kteří pracují se slovy a texty. Snažte se ale většinu svých záměrů zrealizovat v první polovině roku, ta nese větší dynamiku a úspěch je téměř zaručen. Bude to chtít nebát se, trošku zariskovat a dovolit si přiznat i nějaké ty chyby a poučit se z nich. Vaše záměry však musí být čisté, pak se podaří. Budeme svědky i nových objevů a technických vymožeností. Bude překvapeni i tím, kolik docela chudých lidí se letos vyšvihne rovnou mezi smetánku. Chce to však neutrácet za nesmysly a nereagovat unáhleně co se týká financí a práce s nimi. Pracovně na tom budou nejlépe Vepři, Zajíci, ale i Koně a Draci.

Láska a vztahy

Na rok 2022 je připravena i podpora mezilidských vztahů. Až mi to přijde, že někdo mávne kouzelným proutkem, a chamtivost, vypočítavost a sobeckost začnou mizet. Nebudeme si tolik všímat rozdílností v názorech a tak se bude držet více při sobě. Dlouhodobé vztahy se utuží, stejně jako rodinné vazby. Mezi partnery sice nebudou hádky tak časté, ale o to výraznější. Pozor si dejte hlavně na žárlivost. Pokud jste sami a letos si najdete nového partnera, pak ale moc dobré zprávy nemám. Chce to, nechat zamčené růžové brýle někde hluboko v trezoru. Prohlédnutí iluzí by mohlo dost bolet. Toužíte-li po založení rodiny, tak vám bude naopak přáno. Jen, je-li jeden z partnerů Tygr, není to zrovna dobrý nápad.

Láska u jednotlivých znamení

V lásce se bude hodně dařit Buvolům, Tygrům, Opicím a Ovcím. Skvěle budou komunikovat i Koně a hadi. Záletům by se měli vyhnout obloukem Zajíci a Vepři. A když už je ten rok Tygra, tak s nimi budou po milostné stránce nejvíce vycházet Draci, Koně, Psi a Vepři.

Zdraví

Rok 2022 si nejvíce zasedne na ledviny. Abyste předešli komplikacím, je dobré dodržovat pravidelný pitný režim, zařadit zdravou stravu a více se věnovat prevenci. Omezte i komunikaci pod stresovou zátěží a nesnažte se tolik stihnout vše a naráz. Samotní Tygři mohou mít i problémy se žlučníkem či játry. Trávící potíže hrozí Psům a Kohoutům, proto by se vymanit z negativních myšlenek. Opicím, Hadům a Drakům může rychle vyprchávat životní síla a tak by se konfliktům měli vyhýbat jako čert kříži. V opačném případě by se to podepsalo na jejich psychickém zdraví.

Věřím, že rok 2022 bude pro nás ne rokem dvojek, ale rovnou na jedničku. Vždyť vytrvalost, odvaha, odhodlání jsou přesně ty energie, které na nás všechny vodní Tygr přenese.

Kouzelný rok Tygra!

S láskou Dana Chara

P.S. Chcete vědět, jak bude probíhat rok 2022 podle západního horoskopu a jak na tom budou jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pak si stáhněte zdarma průvodce rokem 2022 zde. Chcete-li být se mnou ve spojení, pak se přidejte do skupiny na Facebooku Magie šťastného života.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře