Měsíc vlka, lednová Luna

Proč Měsíc vlka? První kalendářní měsíc po zimním slunovratu je právě takto označován. Od slunovratu se pomalinku vrací světlo a prodlužují se dny. Ale temné období zimy má stále svou nadvládu. Tak vlci mohou výt hodně dlouho. Možná i proto nese leden starý název Měsíc vlka.

Nejen Měsíc vlka, ale celý rok má pro tebe spoustu nových příležitostí. Jakých? Co tě čeká? To zjistíš v průvodci rokem 2024. Je ke stažení zdarma zde. A nenech si ujít možnosti pořídit si k němu i vibrační obrázky pro jednotlivá znamení. Působí podprahově a pomohou snadno s výzvami, které řešíš. 

Inovativní novoluní s řešením snad na vše

Ve čtvrtek 11. ledna chvilku před jednou odpoledne tu máme první letošní nov. Ovládne ho znamení Kozoroha a ve spojení s dalšími planetami dodá energii praktického tvoření i myšlení. Starosti a trápení půjdou stranou, protože nápady na řešení se budou téměř snášet z nebe přímo do myšlenek. Využij tohoto nebeského restartu ve všech životních oblastech, kde to doposud vázlo.

Práce, obchod, logika

Každé novoluní je symbolem nových začátků, za novoluní v Měsíci vlka je i magické datum– 11.1.  A jednička je také číslem počátku. Jaký bude ten tvůj začátek? Jaké sny si hodláš splnit, co chceš naplnit? Dost možná bude toto datum daleko konkrétnějším startem než Nový rok. I obloha nabídne jasnější a výraznější pozorování. Zamysli se nad svou prací, obchodními záležitostmi, vytvoř si konkrétní plán s menšími kroky. Tak i svůj rozum logikou přesvědčím, že to jde. A hlavně- jdi do akce, nezůstávej jen u snění. O snadné nápady, jak co realizovat, nebude nouze. Najdou se i nečekaná rozřešení dlouhých trablů. Emoce totiž nebudou hrát prim, ale rozum a logika.

Co tě naučí Měsíc vlka pod vlivem Kozoroha?

Určitě s lehkostí rozpoznat své talenty a dary, aby se schopnosti realizovat vše mohly propsat téměř okamžitě i do hmoty. Nov v Kozorohu odstraní hlavně negativní vlivy z oblastí kariéry a práce. Dodá jasná fakta a pomůže rozlišit hranice. Ty často necháme překračovat nejen ty druhé, ale taky sami sobě. Jednoduše si nestojíme za tím, co jsme si sami stanovili. Další kapitolou jsou priority a to, co je pro nás momentálně skutečně důležité k posunu. Pokud se ti nepodařilo začít si plnit své novoroční vize, plány a cíle, tak novoluní v Měsíci vlka, ti pomůže odrazit se. Přidá rovnou rychlost blesku.

Měsíc vlka a úplňkové energie

Ve čtvrtek 25. ledna pár minut před 19 hod je tu úplněk. Pro tentokrát si ho vzal pod svá křídla, spíš mohutné tlapy, Lev. Toto ohnivé znamení nám může trošku zatemnit jasné uvažování. Daleko snadněji tak šlápnout vedle, hlavně v milostné sféře a srdečních záležitostech. Vnitřní stabilita bude oslavena vlivem silného úplňku. Luna bude vysoko nad obzorem, proto se paradoxně může jevit Měsíc v úplňku jako hodně světlý. Vyhněte se dramatizování a vypjatým emočním projevům. Jinak se i docela pevné vztahy mohou otřást v základech.

Posílení sebevědomí pro aktivaci úspěchu

Měsíc vlka se i ve svém závěru nevzdá. Je to čas, kdy máme i takové mezidobí, než převezme nadvládu nad rokem 2024  čínské znamení Draka. Je skvělé si ještě rychle zrekapitulovat své úspěchy a cíle za předcházející rok, uznat je a ocenit se. Pokud se něco nepovedlo, tak se také naučit odpouštět (druhým i sobě) a nebabrat se zbytečně v malichernostech. Pod vlivem úplňku zesílí touha vyniknout, sebevědomí půjde nahoru. Tak toho využij ve svůj prospěch a stanov si nové cíle a sny, ale i s ohledem na to, jak se chceš cítit, co prožívat. Vydělat miliony nemusí být zrovna ten srdcový cíl. Nenech se zaskočit ani přílivy negativních emocí a lítostivosti. Jen si to uvědom a zamysli se, jak rychle z toho ven.

A co Měsíc vlka pod taktovkou Lva?

Majestátní Lev má vůdčí schopnosti, vytrvalost a tvořivou sílu. To propůjčí i nám, tedy alespoň na pár dní kolem úplňku. Cílevědomě si jde za svým a jeho touha po ocenění a lásce mu pomáhá na cestě. Pak už je jedno, zda je jedná o lásku a touhu po vztahu, penězích nebo třeba megalomanský projet. Pozor bychom si měli dát na panovačnost a přílišnou kritičnost k druhým. Soustřeď se na to, aby tvé záměry a plány byly ve vyšším zájmu a ne jen sobecké, pak ti budou i hvězdy nakloněny. Nedoporučuji ani příliš požitkářský způsob života a přelétavost. Hlavně nevěra by se rozhodně nevyplatila.

Vlčí úplněk v Měsíci vlka dává smysl

Staří indiáni mají pro jednotlivé úplňky své názvy. Ten lednový se nazývá Vlčí úplněk. Vlci, stejně jako psi, vyjí na Měsíc. Za úplňku bývá větší a jasnější, tak si této skutečnosti můžeme všimnout více. Možná ale nevíš, že u vlků to není tak, že by přímo vyli směrem k obloze, ale dávají si tak signály na nočním lovu zvěře. Světlo pak jen logicky využívají. V mrazivých nocích jsou také vlci vyhladovělí a tak se ještě více přibližují i k lidským obydlím. Mohou tak být slyšet hlasitěji. Za povšimnutí také stojí vlčí smečka, její řád, systém pospolitost. Lidé se od nich mají co učit.

Přeji kouzelný Měsíc vlka!

S láskou čarodějka Dana Chara

P.S. V lednu startuje už druhý běh Nakopávače bohatství  se skupinovou podporou. Další skupina se může těšit na aplikaci 13 principů úspěchu v únoru nebo březnu. Pokud se chceš také za symbolickou cenu (197 Kč za 30 denní e-mailový Nakopávač bohatství od tvůrců Myšlením k bohatství+ 88 Kč za skupinový start a vedení) přidat, pak pokračuj tudy.

P.S. 2.: Potřebuješ osobní přístup a vedení? Chceš se konečně odrazit a jít si za svými sny nebo nemůžeš rozklíčovat nějakou životní situaci? Pak se ke mě objednej na výklad/ konzultaci.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře