Květnová Luna odhalí životní pravdu

ve středu 8. května nám dodá květnová Luna po ránu vytrvalost k uskutečnění velkých záměrů za novoluní. A ve čtvrtek 23.5. odpoledne zase objevíme dost možná neprozkoumaná zákoutí života za úplňku. Skutečně, květnová Luna má připravený posun snad pro každého. Pojďme se podívat detailněji na to, co bude dít.

Velkolepé plány do budoucna má květnová Luna při novu

Energii středečního rána využij k zamyšlení. Jaké sny a plány se ještě nezhmotnily? Devět minut před půl šestou ráno 8.5.2024 je tu totiž novoluní v zemitém Býku, které dodá pohon a vytrvalost k uskutečnění plánů. Tak by byla velká škoda toho nevyužít naplno. Rozhodnutí, která dnes uděláš budou trvalá, jistá a na pevných základech. Je naprosto ideální den pro začátky nových projektů, spoluprací či dlouhodobé plánování akcí a jednotlivých cílů a postupných kroků.

Radost ze života i krása

Býk se touží hýčkat a užívat si života naplno. A stejný vliv bude mít květnová Luna i na tebe. Zamysli se na tím, co ti přináší radost do života. Jak si ho můžeš zpříjemnit? A také to pro sebe hned udělej. Uvidíš, jak se tím krásně prozáří i tvé okolí. Pokud něco uděláme pro sebe, tak také z této energie můžeme plnými hrstmi rozdávat druhým. Býku vládne Venuše a ta také miluje krásu a estetično. Možná by se hodila i nějaká ta renovace doma nebo v šatníku. Co říkáš? A nemusí to být hned kompletní přestavba, mnohdy stačí dodat květiny, změnit drobné dekorace nebo třeba dodat více jarních barev do oblečení či změnit účes.

Příjmy, finance a hmotné zabezpečení

Při novoluní v Býku bude přinášet květnová Luna také skvělé nápady na to, jak se svým majetkem naložit a co udělat pro vyšší příjmy. Důležité je však vypnout všechny negativní myšlenky, které se mohou vkrádat do mysli vhledem k penězům. Z pozice nedostatku totiž žádnou hojnost nevytvoříš. Co opravdu chceš? Po čem ve skutečnosti toužíš? Požádej si tam nahoru o inspiraci a vhled, jak toho dosáhnout. Neřeš v toto chvíli, zda je to momentálně realizovatelné či ne. Udělej alespoň malý krok k naplnění této vize. Uvědom si také svůj vztah k penězům. Opravdu je miluješ? Pokud ne, tak si uvědom, že díky nim máš střechu nad hlavou, co jíst a jak udělat radost svým blízkým. A to rozhodně není málo.

Nakopávač k bohatství

Slyšel(a) jsi o Nakopávači bohatství? Pokud ne, tak o knize Myšlením k bohatství určitě ano. A tvůrci tohoto programu mají pro nás za symbolickou cenu (197 Kč) rovnou 30 denní e-mailový program, který provede postupně 13ti principy úspěchu. A když k tomu přidáš i mou osobní podporu (za příplatek 88 Kč na 30 dní), tak prostě nejde neuspět. Přidáš se zde. Startuje opět na přelomu května a června.

S ideály za životní pravdou a sny provede květnová Luna za úplňku

Ve čtvrtek 23.5. ozáří květnová Luna nebe úplňkem. Ten nastane už osm minut před čtvrtou odpoledne, tak si jej opravdu vychutnáme celou noc. Pod patronátem ho bude mít ohnivý Střelec, tak o dobrodružství nouze nebude. Toto znamení je známé svým idealismem, ale také jasným a konkrétním zaměřením na své cíle. Je ochotno makat, aby se dopídilo tam, kam chce. Zároveň nesnáší lež a faleš. Pod jeho vlivem budeš opravdu následovat ty ryzí a pravé hodnoty a vize.

Hledání pravdy o životě

Kolem úplňku bude mysl více než obvykle zaměřená na hledání pravdy. Ale půjde to hlouběji, než by se mohlo zdát. Co je skutečná pravda? Jak si morálně nastavit své cíle? Jak si věřit a vytrvat na své cestě? Jen si dej pozor na přílišnou upřímnost. Ta by mohla někoho velmi zranit. Vyplatí se dříve myslet a až pak mluvit. Květnová Luna také popožene naši dobrodružnou část povahy do akce. Kam vycestuješ? Jaká nová místa objevíš? Rozšířit si obzory se určitě v těchto dnech vyplatí. Další činnost, která bude velmi přínosná je studium. Pokud tě něco lákalo si osvojit, naučit se, tak do toho!

Odbrzdi se!

Pokud netušíš, kam vlastně směřovat a jak postupovat, aby se tvá přání a sny plnily, pak se objednej ke mně na individuální výklad. Najdu, co tě z minulosti stahuje, pročistíme to a posuneme vše správným směrem dál. Žádný tvůj sen není nereálný, ani pokud zatím vidíš jen slabé obrysy.

Jaký má správný název květnová Luna pro úplněk?

Označení jako květný nebo květinový asi nikoho nepřekvapí. Jaro je v plném proudu a různobarevných květů na zemi, stromech i keřích je kolem nás požehnaně. Ani jiný název, konkrétně úplněk setí obilí, není potřeba zvlášť vysvětlovat. Ale někdy se můžeme setkat i s termíny jako mléčný úplněk či zaječí měsíc. A ty by možná za prozkoumání stály. Osobně si myslím, že mléčný úplněk je podle toho, že se příroda probouzí k životu a rodí se spousty mláďat. A ty přece pijí mléko, minimálně savci ano. A zaječí? Na polích je nyní vidět spousty zajíců.

Přeji, ať ti květnová Luna odhalí tu nejkrásnější pravdu o životě!

S láskou Dana Chara

P.S. Chceš mít přístup na karetní poselství na každý týden? Ano, po šesti letech jsme se rozhodla nedávat je veřejně na sociální sítě, ale jako placené. Je to opravdu za směšnou cenu, ale tím, že si něco málo zaplatíš, tak budeš mít více důvodů si vše převzít do praxe a nezůstat jen u komentáře nebo symbolického „lajku“. Své pravidelné týdenní poselství si aktivuješ zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře