Upovídaná červnová Luna

Proč zrovna upovídaná červnová Luna? Tento měsíc bude opravdu hodně o komunikaci, ať už s okolím nebo se sebou samotnými. Už ve čtvrtek 6. června se červnová Luna předvede plné kráse novoluním. Toto budou mít pod patronátem Blíženci. Znáte někoho v tomto znamení? Pak upovídanost a nutnost komunikace není třeba zvlášť dál vysvětlovat. Naopak úplněk bude spíš zaměřený na vnitřní monology. Bude totiž pod vlivem Kozoroha. Úplněk má pro nás červnová Luna na sobotu 22.6. Tak se na to pojďme podívat hlouběji.

Svobodná komunikace ze novu

Čtvrteční novoluní 6.6. po půl třetí odpoledne bude mít pod patronátem zmíněné znamení Blíženců. Zajímavostí je, že červnová Luna se do tohoto znamení dostala jako poslední. Před ní nastoupila do tohoto upovídané znamení Venuše, o několik dní dříve to bylo Slunce, Jupiter i Merkur. Tak to máme silný pětičlenný tým, že? Kromě komunikace je pro Blížence příznačná i inteligence a i svoboda. Je ovlivněno živlem vzduchu. Zaměř se na to, jaké příležitosti tě volají a odhodlej se také k akci. Bez ní to totiž nepůjde, aby se život proměnil, tak, jak si ho přeješ žít.

Komunikace a 5. čakra

Čakry, energetická centra v těle, ovlivňují kvalitu našeho života. A 5. čakře se říká komunikační nebo také krční. I pokud ji momentálně máš zablokovanou (neumíš vše správně vyjádřit pro pochopení, nedokážeš sdělit, jak se cítíš, nebo jsou často slova před myšlenkami), tak tento nov ti v určitém směru pomůže. Vyzve totiž všechny ke správné, jasné a konkrétní komunikaci. Chceš jít nejen v této oblasti hlouběji a vyřešit tak opakující se problémy, najít sebe a proměnit svůj život? Pak pokračuj tudy.

Lehkost přináší červnová Luna v nejtemnější fázi i ve vztazích

Energie následujících dní bude sice razantnější, ale přínosná. Změny, proměny a potřeba reagovat svobodně, s lehkostí a spontánně nás neminou. Budeme mít totiž nutkání hledat a nacházet rovnováhu ve vztazích. To bude platit jak pro osobní, tak i pracovní sféru. Myšlení a cítění se sladí. Ano, tentokrát si bude rozum a srdce rozumět a ne se hádat a konkurovat si. Máš pocit, že už musíš něco změnit? Pak to teď udělej. Jako na stříbrném podnose ti budou přicházet příležitosti a možnosti jak a kdy to zvládnout. A hlavně beze strachu. Zbav se toho, co tě již dlouho blokuje a vykroč za novoluní v Blížencích ke své lepší budoucnosti.

Co tě zaručeně vytáhne z postele dřív?

Obvykle se říká, že za úplňku spíme hůř, ale tentokrát to tak trochu platit i o novu. Temná červnová Luna nás vytáhne s postele dřív, abychom šli něco dělat. Co? Vím, že toho bude chodit na mysl více. Soustřeď se na to, co je pro tebe skutečně důležité, konkrétně si urči své priority. Jak? Zklidni se, prodýchej se a zamysli se, co přesně potřebuješ proměnit a co z toho chceš udělat právě teď. Jsou to vztahy, které ti nedají spát, práce nebo zdraví? Je-li toho víc, tak si vše zapiš. Pak si z toho můžeš dělat funkční a plán akcí na několik dní, týdnů nebo měsíců. Potřebuješ pomoc? Objednej se na konzultaci, společně odstraníme bloky z minulosti a nasměruje tam, kam si tvá duše volá.

Kamarádsky se projeví červnová Luna za úplňku

Kdy je ten nejlepší čas vidět se s kamarády, navštívit místa, o kterých sníte, nebo naplánovat oslavu? Za úplňku. Ideální příležitost nám červnová Luna naservíruje v noci na sobotu 22.6. po třetí ráno. Takže je ve výsledku jedno, zda něco podniknete v pátek či to necháte na víkend, energie plného Měsíce bude stále silně působit. A i když půjde o úplněk v Kozorohu, ten tak moc společenský není, tak uvidíš, jaká otevřená, bezstarostná, optimistická a přátelská nálada se objeví.

Hnací motor poháněný srdcem

Srdce skutečně trefně a naprosto konkrétně sdělí, co cítíš a co potřebuješ. Nadšení tě posune do akce, stejně tak dobrou službu může udělat i nějaká ta nespokojenost s určitými věcmi, pocity či událostmi. Motor k posunu nikdo nepřehlédne. Sportuj, uč se, cestuj, poznávej nové lidi i místa, cokoliv ti přijde teď správné nebo kam tě srdce povede. Vše je nyní přesně takové, jaké být má. Možná bych malinko varovala před přílišnou otevřeností a pravdomluvností. Slova mohou hodně zranit, dbej na diskrétnost.

Myšlenky, psaní i cesta za svým, to je červnová Luna za úplňku

Kozoroh dodá i pracovitost, takže se snadno postavíš svým povinnostem a vyřešíš i problémy. Zaznamenávej si své myšlenky, lehce z nich pak vygeneruješ plán pro dosažení dlouhodobých cílů, plánů a snů. Pokud se nedokážeš srovnat s energiemi a máš pocit, že něco není stále tak, jak by mělo, ať děláš cokoliv, možná jsi už jen krůček od řešení. Mrkni na energie znamení zvěrokruhu. Důvěřuj svým schopnostem, úspěch se dostaví. A nezapomínej, že červnová Luna je o komunikaci, tak si dovol se projevit a vyjádřit.

Jaké názvy nese červnová Luna?

Název jahodový úplněk u červnové Luny rozhodně nepřekvapí. Červen je měsícem úrody těchto sladkých červených plodů. Možná ale nevíš, že v tomto čase se také sbírali brouci, ze kterých se odebíralo červené barvivo na textil. Někdy se tomuto úplňku říká také růžový. Ale to může plést, on i ten dubnový má podobný název. Občas se setkáš i z označením medový Měsíc, bylinkový či svatojánský. Ať je to, jak chce, tento přichází čerstvě po letním slunovratu, takže hned prvním letním a ne posledním jarním jako častěji. Užij si naplno nejen komunikaci, ale radost ze života a optimistického léta, a i meteorické roje. Nebeská podívaná začíná.

Přeji láskyplnou komunikaci, kterou červnová Luna přináší!

Tvá čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře