To je živel! Ale jaký? Co si představíte?

Určitě jste to někdy slyšeli nebo to rovnou někdo řekl o vás. Co si vlastně představit, když někdo řekne JE TO ŽIVEL? Obvykle se vám vynoří představa někoho divokého, temperamentního. Ale takoví jsme někdy všichni.

Jak se projevuje takový živel?

No, to je otázka. Může to být tornádo, požár, zemětřesení i povodeň. To jsou samozřejmě extrémy. Málokdy je vše takto vyhrocené. Asi by byste o někom neřekli, že je to živel, kdyby se projevoval jako opak zmíněných.

tornádo– svěží vítr v teplém dni

požár– příjemný oheň v krbu

zemětřesení– úrodné pole před sklizní

povodeň– napuštěná vana s bublinkami

Každý z vás má v sobě živel, tedy rovnou všechny

Ano, ve větší či menší míře je to tak. Některé vlastnosti máte sice zvýrazněné a jiné potlačené či neprojevené, ale všechny jsou vaší součástí. Každý má své kladné i záporné vlastnosti. Nic není černobílé, tedy ani dobré a ani špatné. Jste jedineční a originální. A to je na tom to krásné a kouzelné. Stejně jako máme čtyři roční období, tak známe i čtyři živly. Někdy se více projeví jeden a příště zase jiný. Pojďme si je teď společně malinko poodkrýt a zjistit, co se za nimi v naší povaze skrývá.

A víte co? Přečtěte si sami, co u sebe objevili první odvážní, co společně se mnou nakoukli pod tajemnou roušku energie ŽIVLŮ V NÁS.

Moc děkuji za informace, které mi ozřejmily možné důvody mých problémů s některými lidmi. Otevřela se přede mnou cesta k práci na sobě. Cesta k harmonii. Ivana N.

Přišlo uvědomění, proč se momentálně cítím tak, jak se cítím. Najednou všechno do sebe začalo zapadat a já si mohu vyrovnat nastavení a cítit se dobře. Markéta P.

Kurz prohloubil mé znalosti o živlech, především z praktického hlediska. Zase jsem se posunula dál v poznávání sebe samotné a pronikla do tajů své duše. Jana Č.

4x živel v nás, pár jejich plusů a mínusů, s trochou nadsázky

zivel ohen

Oheň

Ohnivý lidé jsou velmi komunikativní, přímí, nadšení a plní elánu. Umí druhé povzbudit, jsou to rození vůdci. Často ale nejdříve konají a až pak přemýšlejí. Nemají důvěru ve schopnosti jiných, proto ignorují jejich rady. Mohou být dětinští a také agresivní.

Země

Osoby s převahou živlu země jsou pracovité, spolehlivé, praktické a stabilní. Vše má u nich systém a řád. Bohužel se projevuje i nepružnost, horší adaptabilita a puntičkářství. Pro svůj organizační talent se uplatňují v obchodní sféře, i přes hrůzu z rizik.

Vzduch

Vzdušné typy mají nadhled a jsou inteligentní, skvěle se adaptují na jakékoliv prostředí a umějí komunikovat a předávat informace. Někdy ale žvaní až moc. Jejich nápady jsou občas nerealizovatelné, jsou roztěkaní, povrchní a nespolehliví.

Voda

Bytosti s převahou vody jsou starostlivé, pečovatelské, vládnou silnou empatií a porozuměním. Mají silně vyvinutou intuici. Umí být pěkně náladové a nestálé. Typickým znakem může být přecitlivělost, nevyzpytatelnost a také lenost.

Pokud jste si o sobě mysleli, že vede nějaký konkrétní živel ve vaší povaze, tak naprosto chápu, že tato stručná charakteristika vás asi vyděsila. Je to tak, vše má své pro i proti. Naštěstí nikdo nemá jen negativní vlastnost z určitého živlu a nic víc.

Pojďte poznat energie živlů ve vás a naučte jich využít ve svůj prospěch

Kiru zivly v nas

Vytvořila jsem pro vás unikátní transformační kurz Živly v nás– magické využité živlů pro život, kde rozpoznáte jednotlivé živly v sobě. Tím to končin nebude, naučíte se je správně používat, zharmonizujeme je a učešeme tak, aby jejich energie pracovaly v souladu s vámi a hlavně ve váš prospěch. Už teď si můžete představit, jak zazáříte na poradě, získáte vysněnou práci, dosáhnete svých snů nebo vyladíte svůj vztah. Ve to vás, stačí si dovolit vše odkrýt. Nic není nemožné, stačí uvěřit svým schopnostem.

Jsem zvědavá, kdo z vás se mnou chvíli popluje na obláčcích snů, objeví oceány nových možností, zasadí semínka úspěchu a zažehne jiskru svého života. Kurz najdete zde.

S láskou Dana Chara

P.S. Připojte se ke mě i na Facebooku a Instagramu, neunikne vám žádná novinka.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře