Poselství karet na srpen 2022

i pro jednotlivá znamení

Sice vás srpen ve svém úvodu může trošku nudit, ale raději nic nepodnikejte. Nechte bláznivé nápady na jindy. Byl by z toho jen pořádný skandál a pěkný chaos. Raději buďte ve střehu a vyvarujte jakýchkoliv nepromyšlených akcí. Co tedy dělat? Spíš se zamyslete, zda skutečně žijete svým pravým posláním. Udělejte nějaký krok, i docela malý, aby k vám mohla přijít nápověda, že jste na správné cestě. Určitě ji nepřehlédnete.

Proč jsme tady?

Úžasná vědma Jana Lysoňková ve svých dílech mluví právě o tom, proč jsme tady a jak naplnit své poslání. Mnoho knih, DVD i dalších věcí si můžete pořídit i u mě na webu. Dokonce mám od ní požehnání na pořádnou dárkovou akci. Však se mrkněte sami sem.

Moudrost a nadhled požaduje srpen

Druhý týden vás srpen vyzve, ať použijete všechnu svou získanou moudrost a zkušenosti. Budete totiž potřeba pořádný nadhled. Jen tak budete schopni svou situaci vyhodnotit správně. Určitě se můžete spolehnout na to, že nikdy na nic nemusíte (a nejste) sami. Klidně si požádejte o pomoc, nebudete odmítnuti. Ale kolem úplňku se raději spoléhejte na sebe. Lidé kolem vás neznají vaši cestu a mohli by vás neúmyslně, alespoň někteří, z té vaší svést.

Osobní konzultace i v čase dovolených

Potřebujete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší i Magický klub. Členství si zajistíte přes toto kouzelné tlačítko zde.

Třetí oko

Srpen ve své polovině vás navede k vlastní intuici. Dovolte si vnímat vše trošku jinak, abyste mohli číst mezi řádky. S těmito dary se rodíme, jen o ně bohužel časem vlivem okolí a společnosti přicházíme. To však neznamená, že by bylo pozdě, vše obnovit, vzpomenout si. Věnujte také zvýšenou pozornost svým snům. Právě do nich bude proudit více inspirace a nápověd.

Není čas na slzy, ale na oslavu

Závěrečná třetina měsíce začne na první pohled nepříliš dobře. Ale hned na ten druhý zjistíte, že vše má svůj smysl. Možná se budete muset s někým nebo něčím rozloučit, ale právě toto vás konečně dostane do jiných vibrací. Takže se s důvěrou rozběhnete vstříc novým začátkům. I váš vlastní hodnotový systém se asi pozmění, výsledek však bude právě tou vítanou změnou. Není proč tesknit a obávat se. Oslavte to.

Láska i sebeláska, to je srpen v závěru

Ano, jste nádherní a dokonalí přesně takoví, jací jste už teď. Tak se na sebe usmějte a ukažte celému světu, že máte co nabídnout. Obejměte se i se svými domnělými nedostatky a dovolte si skutečně zazářit. Vyvarujte se všech vypjatých situací. Uvědomte si, že vše, co se vám děje, předurčují vaše myšlenky a emoce. Tak schválně, co si právě predikujete? Svůj život držíte pevně ve svých rukou jen vy sami.

Rady na srpen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří srpen?

Kreativitu a tvořivou náladu budou potřebovat podpořit Berani, Býci a Štíři, to jim dodá směs Creativity. Za to Blíženci, Raci, Lvi, Panny, Kozorozi i Ryby budou chtít najít svůj klid. V tom jim pomůže klasika- Levandule. A jak to budou mít Váhy, Střelci a Vodnáři? Budou muset hojně využívat svou intuici. S pomocí směsi esenciálních olejů Resolution to půjde téměř samo.

Berani,

ihned realizujte všechny nápady. Srpen vás podpoří, úspěch je téměř zaručen. Dokonce se u toho budete cítit až nezvykle v bezpečí a v klidu. Zaplaví vás příval energie i nadšení, využijte toho. Začněte si znovu naplno užívat života a radujte se z každičkého okamžiku.

Býci,

komplikace z posledních týdnů vás sice zbrzdily, ale rozhodně i obohatily. Nyní se překážky sami odstraňují z cesty a potíže z minulosti odplouvají. Čekají vás nové příležitosti a možnosti. Nechte se překvapit, co milého pro vás srpen má připraveno.

Blíženci,

vás moc nepotěším. Můžete očekávat pořádný výbuch. Dramatické změny přijdou velmi rychle a nečekaně, tak alespoň to teď víte s malým předstihem. Až se celá situace zklidní zvládnete porozumět tomu, co se vlastně odehrálo. Bude to pořádná životní lekce.

Raci,

ocitli jste se na rozcestí a mohli byste zvolit špatný směr. Raději si dejte pozor na vše, co říkáte i děláte. Raději preventivně počítejte s různými průtahy. Nepropadejte tlaku okolí a nechte si vždy prostor pro zvážení všech možností. Dejte si pozor na falešné přátele.

Lvi,

ke všem se vždy chovejte, jak byste chtěli, aby se druzí chovali k vám. Věnujte pozornost i svým potřebám ve vztazích. Měsíc srpen je vhodný i pro zásnuby či svatbu. Možná máte pocit, že je starostí až nad hlavu, ale vše se vyřeší. Jen to bude chtít dávku trpělivosti.

Panny,

nenechte se převálcovat vlastními emoce, zachovejte klid za všech okolností. Všeho impulsivního chování byste časem litovali. To platí za všech okolností. Také si dejte pozor na to, komu můžete skutečně důvěřovat a komu jde jen o jeho vlastní prospěch.

Váhy,

máte-li pocit, že se celý svět spikl proti vám, nemusíte být tak daleko od pravdy. Minimálně máte ve svém okolí hned několik lidí, kteří nepřejí vašim tužbám. Dejte si pozor i na skryté nepřátele. Často jsou maskováni jako vaši blízcí přátelé a kamarádi.

Štíři,

dejte sbohem frustracím i utrpení. Konečně jsou krize zažehnány. Dokonce můžete mít dojem, že dřív jste museli o vše tvrdě bojovat a teď vám to všechno snad samo padá do klína. Vše se dává do pohybu a vy se můžete těšit nejen na radost, ale i pocit vítězství.

Střelci,

srpen radí, že i když máte ke svému životu výhrady, tak přijdete fat, že život je prostě změna. Jaká čeká na vás? Možná změníte práce, odstěhujete se nebo ukončíte vztah. Ať to bude cokoliv, tak v konečném výsledku vyjdete ze všeho posíleni. Nebraňte se tomu.

Kozorozi,

snažíte se toho tolik stihnout naráz. Ale to fakt nejde. A stejně se nikdy všem nezavděčíte. Jediné čeho tím docílíte bude vaše vyčerpání. Tak raději zvolněte, zpomalte nebo se rovnou na chvíli zastavte. I vy musíte odpočívat, jinak uděláte zase stejné chyby.

Vodnáři,

váš šestý smysl funguje stoprocentně. Bohužel se nyní cítíte převálcovaní životem. Budete potřebovat hodně energie, abyste se ubránili negativnímu myšlení. Ani okolí vám moc nepomáhá. Pomluvy o vás se šíří a vy s tím nic nenaděláte. Chce to klid, přejde to.

Ryby,

srpen ani pro vás není zrovna vhodný měsíc na start něčeho nového. Možná pocítíte stagnaci či budete mít dojem, že jste zařadili zpátečku, ale nebude to tak na pořád. Vyplatí se pár týdnu si počkat. Pak už budou vaše osobní i pracovní záměry úspěšnější.

Krásný srpen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře