Zářivý povánoční úplněk

Prosincový povánoční úplněk prozáří oblohu v noci z úterý na středu 27. prosince. Konkrétně 92 minut po půlnoci. Pod patronátem ho bude mít citlivý a vnímavý Rak. Romantická atmosféra konce roku bude ještě podtržena zimním šestiúhelníkem. Kromě Luny v největší síle se také blýsknou i nejjasnější hvězdy souhvězdí Orionu. Těmi jsou Rigel, Capella, Aldebaran, Pollux,  Procyon a Kastor. Doplní je ještě i můj milovaný Sirius. Tato vesmírná přehlídka jistě popostrčí i ty největší lenochy ke krásné večerní procházce mezi svátky. A bude to mít i své benefity, alespoň nám po hodování z předcházejících dní zase trochu vytráví.

Paní Luna hvězdami oděná

Zimní slunovrat již máme za sebou, u tu nejdelší noc v roce a nejkratší den, ale… Když bych si měla představit prosincovou noc nebo povánoční úplněk, tak se objeví obraz nádherné bohyně ve stříbrných šatech. Měsíc je pro mě rozhodně nádherná žena oblečená do hvězdné oblohy a mlhoviny. Netuším, zda září víc ona nebo její oděv. Ale je to nádherná podívána. Prostě kouzlo svátečních dní. A kolem zimního slunovratu je Měsíc na obloze nejdéle a nejvýše. Jeho nadvládá potrvá ještě mnoho dní. Asi nás má naučit využívat potenciál i temných období k našemu vlastnímu růstu. Snad si dovolíte také tak zářit.

Co se společně nakopnout k bohotství už v lednu?

V prosinci odstartovala první skupinka s Nakopávačem bohatství pod mým vedením. Pokud jste to prošvyhli nezoufejte. Druhá bude začínat na první novoluní v příštím roce. Nov symbolizuje nové začátky, tak proč toho nevyužít!? A víte, co to bude za datum? 11.1. a jedničky jsou také začátkem takže dokonalá kombinace. Nakopávač bohatství je 30 denní e-mailový program od tvůrců Myšlením k bohatství za neuvěřitelně nízkou investici 197 Kč. A když k tomu přidáte skupinový společný start, sdílení a podporu za 88 Kč, tak už fakt není co řešit. Svou jedinečnou šanci máte do naplnění kapacity zde.

Račí energie a povánoční úplněk

Kdo má ve svém okolí někoho narozeného ve znamení Raka, tak ví, že tito lidé jsou velmi citlivý a emocionální. Jejich empatie a vrozený cit a vnímavost je vždy neomylně navede na to, co druhé trápí. Jsou velmi schopní jiným pomáhat. V této energii se ponese i povánoční úplněk. Takže se té péče a rozdávaní lásky “nezbavíme” ani po Vánocích. Toto vodní znamení zvěrokruhu si velmi zakládá na rodině a domově. Přirozeně nás to bude táhnout k dalšímu obšťastňování našich blízkých. Tak si nádhernou sváteční atmosféru můžeme přirozeně prodloužit i do dalších dní.

Příval emocí, citlivost, ale i silná intuice

Jsou tu i vlivy, které pro povánoční úplněk, nebudou úplně příznivé. Ani zářivá Luna totiž nebude moci zvládnout ukočírovat naše nečekané výkyvy nálad, emoční výbuchy, plačtivost či různé prosycení negativními emocemi. Nepotlačujte je, ale také se nich příliš dlouho nepobývejte. Lékem je odpuštění, sobě i druhým. K vnitřní rovnováze a stabilitě vás spolehlivě dovedou i vaše vnitřní pocity. Naslouchejte pečlivě jemného hlasu vaší intuice. Dopřejte si chvíli jen pro sebe a ponoření do ticha. Pokud potřebujete pomocnou ruku, tak směs esenciálních olejů Intuition ji spolehlivě podá.

Chcete vše raději probrat se mnou? Na výběr je několik variant výkladů, ale také mé dlouhodobé vedení ve formě předplacených balíčků konzultací. Se mnou se na své cestě neztratíte. Koho si to volá, ať pokračuje tudy.

Je povánoční úplněk Studeným, Dubovým Měsícem nebo úplňkem dlouhých nocí?

Všechny tyto názvy jsou správné. Že je prosinec obvykle studený a často je nám lépe někde u krbu či alespoň v teple domova s našimi blízkými, o tom nemůže být pochyb. Ve dnech kolem zimního slunovratu jsou noci opravdu někdy až nekonečné, tak název Úplněk dlouhých nocí také dává smysl. Máme tu nejtemnějších část roku. Staří indiáni měli pro tento plný Měsíc také označení jako sněhový, jinovatkový, Měsíc malého ducha nebo úplněk, kdy jeleni shazují paroží. Ale co Dubový Měsíc? Ve středověku se na severu uctíval svátek Jule  A to je dub. Ten totiž symbolizuje sílu a věčnost. A možná nevíte, že s tímto pohanským svátkem mají hodně společného i naše Vánoce. Ale to by bylo na dlouhé vyprávění.

Přeji zářivý povánoční úplněk!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře