Karetní poselství na PROSINEC 2021

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Ve svém úvodu vás prosinec navede zpátky k sobě. Naslouchejte své intuici a naplno jí důvěřujte. Nic není takové, jak se zdá. Nápovědy vám mohou chodit také do snů, věnujte jim pozornost. Ať vás v tomto období bude trápit cokoliv, věřte, že s trpělivostí vše překonáte. Uvědomte si však, že i to, co si myslíte, co říkáte a jak jednáte ovlivňuje váš život. Proto buďte pozorní k tomu, co vysíláte ven. Totéž si totiž také přitahujete.

Prosinec za temné Luny pošramotí sebevědomí

pocut nedostatecnosti v prosinci

Po novoluní se mohou objevit pocity, že nejste dost dobří, že vám v životě stále něco chybí. Co s tím? Zbavte se hněvu, ublíženosti i negativního postoje. Vy nejste přece oběti, ale tvůrci svého života. Na to pamatujte. Teprve pak se můžete vyléčit a začnou se dít zázraky. Každopádně se držte jen osvědčených věcí a postupů. Nepouštějte se do ničeho, čím si nejste na sto procent jisti. Do dalšího nebezpečí se určitě dostat nechce.

Laskavost a soucit

Buďte na sebe skutečně vlídní. Vypněte vnitřního sebekritika, který se vehementně bude hlásit o slovo, obzvlášť, když se prosinec překulí do své poloviny. Sledujte své myšlenkové pochody, jak o sobě přemýšlíte? Nepozorujete se a neporovnáte se neustále? Pokud ano, odpusťte si a přijměte se i se svými domnělými nedostatky. Otevřete své srdce a dovolte si se obklopit láskou bez podmínek.

magicka promena za 21 dni

Představte si, že…

jste obklopeni láskou. Milujete sami sebe a všechny vaše vztahy se pročistily. Pracujete tak, jak je v souladu s vámi samotnými a jste naprosto zdraví, vitální a plní energie. Je to sen? Nemusí být. Ráda bych vás pozvala do Magické proměny za 21 dní. Nový rok nebude o planých předsevzetích, ale prvními třemi týdnu vás láskyplně provedu tak, abyste si skutečně mohli nastavit rok 2022 jinak. A pokud to stihnete ještě do 4.12., pak je tu pro vás nachystána ještě pořádně motivační cena.

Prosinec i v duchu optimismu a naděje

Nic vám nebrání jít vpřed s optimismem, dobrou náladou i pořádnou naděje na lepší časy. Už před úplňkem se prosinec vyznamená těmito energiemi. Pokud máte nějaký nápad nebo chcete začít něco nového, tak teď je ten správný čas. Všímejte si všeho krásného a příjemného kolem sebe, obklopte se podobnými lidmi. To vám na skvělé atmosféře ještě přidá. Ať se jiskra kreativity ve vás pořádně rozhoří. Řiďte se vnitřním hlasem a připravte se na pořádné dobrodružství. Možná bude potřeba i trošku zariskovat, ale k posunu je to potřeba. Takže obavy a strachy stranou. Budete příjemně překvapeni.

Magický klub i osobní konzultace jsou tu pro vás

Je toho na vás moc a nevíte si rady? Jsem tu pro vás. Osobní konzultaci/ výklad si můžete objednat zde. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší Magický klub. Ráda vám udělám průvodkyni energiemi a navedu váš život na správnou cestu v souladu s vámi. Chcete-li se opravdu posunout a možná i trochu donutit sami sebe k proměně, pak zvolte některou z VIP variant nebo si zvolte členství rovnou na rok (je výhodnější). Magické členství si zajistíte přes toto toto kouzelné tlačítko zde.

Rozhodnutí a volby v závěru roku

Ve svátečním období vás prosinec ukonejší. Věřte, že dokonalí jste přesně takoví, jací jste už teď. Není potřeba lpět na pomyslné dokonalosti. To vás totiž jen odvede od skutečného prožitku. Vše je přesně tak, jak být má. Nezadržujte lásku, projevte ji sobě i druhým. Obejměte se i se svými domnělými nedostatky. Úplný závěr měsíce bude o volbách a rozhodnutích. Za vše vědomě ponesete plnou zodpovědnost. Nemusíte však vůbec obávat. Možná neznáte všechny proměnné, ale určitě vám vaše intuice dobře poradí. Úspěch je při vědomém rozhodnutí zaručen.

Rady na prosinec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří prosinec?

Myrha jemně zklidňuje a přináší hluboký pokoj. I proto je jednou ze základních esencí na obavy, duševní rozrušení a myšlenkové zahlcení. To ocenění zejména Raci a Panny. Kafrová limetka má unikátní vůni, kterou si jistě zamilujete. Povzbuzuje mysl a uvolňuje napětí, má i ochranné účinky. Tuto esenci má prosinec jako na dlani pro Berani, Blížence, Váhy, Střelce a Vodnáře. A zůstávají nám Býci, Lvi, Štíři, Kozorozi a Ryby. Pro ty je tu levandule. Ta vyvolá pocit klidu, vyrovnanosti, dodá odvahu k sebevyjádření, zklidní emoce a napětí.

Berani,

možná se cítíte trošku frustrovaní, že odpovědi na vaše otázky nepřišly hned a ani řešení problémů. Každopádně si můžete oddechnout, to nejhorší máte za sebou. Dopřejte si oddech, pečujte o své tělo. A také dočasná samota by vám byla velmi prospěšná. Pořádně se porozhlédněte u sebe doma. Je potřeba, aby vás obklopovaly příjemné věci s pozitivním významem. Odkliďte harampádí, ukliďte okolo sebe i v sobě. Pak se teprve budete cítit skutečně doma, ať budete kdekoliv a získáte nadhled nad celou situací.

Býci,

vaše mysl má neobyčejnou moc. Soustřeďte se na to, jakého druhu jsou vaše myšlenky. Skutečně do Vesmíru posíláte jen pozitivní vzkazy? Sami si vytváříte svůj osud. Vše se zhmotňuje a prosinec říká, že si můžete přitáhnout do svého života cokoliv. Snadno tak můžete být svědkem obnovy i toho, co jste již považovali za ztracené. Věřte svým schopnostem a objevíte silnější verzi sebe samotných. V závěru vás prosinec vyzve ke starému známému tanci. Udělejte něco jinak, ať se lekce z minulosti nezopakuje.

Blíženci,

prosinec má pro vás dobré zprávy. Ať jste se potýkali s jakýmkoliv problémem, vyřeší se. Vaše cesta je opět volná. Obtíže odplouvají pryč a vy se budete schopni znovu otevřít novým příležitostem a možnostem. Určitě získáte něco příjemného a nového do života. Vaše záměry jsou nyní krásně sladěny s vyšším já, takže není žádný důvod k pochybnostem o sobě. Buďte odvážní, vaše sny jsou na dosah. Závěr roku bude více o šetření vlastních energií. Určitě nelpěte na ničem, co vám připadá jako bezpečí.

Raci,

no, vám prosinec sděluje, že se pravděpodobně odmítáte s něčím nebo někým rozloučit. Strach je následkem přílišné horlivosti. Jenže, štěstí najdete jen uvnitř sebe samotných. Určitě však nikoho nezraňujte a s nikým nemanipulujte, vrátilo by se vám to rychle. Všímejte si znamení a synchronicit, reagujte na své pocity. Rozum vám stejně neodpoví. Nikdo vás nemusí zachraňovat, vy sami jste součástí zázraku. Stačí se propojit sami se sebou a jednat v souladu se sebou samotnými. To mi můžete věřit.

Lvi,

prošli jste si těžkým obdobím, ale nyní je vaše úsilí u konce a vy si můžete jít vyzvednout zaslouženou odměnu. Čas stínů měl svůj důvod, prosinec vám může nabídnout to, abyste si života opět mohli vychutnávat na plno a s vděčnou za to, co již máte. Vidět realitu takovou, jaká ve skutečnosti je, se vyplatí. Neztratíte tak svou schopnost tvořit si svůj svět. Nezapomínejte na svou autenticitu a úspěch se vás bude držet. Konec prosince bude i u vás o odpočinku. Pauzu si naplánujte vědomě, jinak vás vaše tělo k ní donutí.

Panny,

přechodně vás prosinec může emočně stáhnout. Buď budete o sobě pochybovat, nudit se nebo vše bude postrádat smysl. Přimějte se překonat stagnaci. Udělejte něco tvořivého a rozhodněte se na svět usmívat. Od se ten černý mrak zvedne. Přijměte i své stíny. V režimu oběti se úspěchu nedočkáte. Přetněte okovy minulosti, aby mohlo vzniknout něco nového. Nastavte si také jasné hranice vůči ostatním. Povzneste s nad své problémy a objeví se jiná perspektiva. Dovolte si roztáhnout svá křídla a dotknout se hvězd.

Váhy,

cítíte, že změna je nablízku. Jen nevíte, co to bude. Ano, prosinec má pro vás spoustu překvápek. Většina nakonec bude k lepšímu. Toto prapodivné období může být i velmi plodným. Buďte otevřeni nadcházejícím změnám. Začnete doslova zářit. To bude k vám přitahovat různé lidi. Někteří se budou chtít vám podobat a jiní budou mít nachystané zkoušky. Důvěřujte své intuici, ta napoví, jak reagovat. Váš nový život může být zpočátku trochu nestabilní, proto je důležité o něj náležitě pečovat. Vše přijde v pravý čas.

Štíři,

pro vás prosinec nebude nic moc. Moc toho nebude vycházet, jak byste si přáli. Vymažte negativní myšlenky, vyčkávejte, rozhodně to tak nebude dlouho trvat. Neopouštějte žádný ze svých dlouhodobých plánů. Zpomalte, zklidněte se a dovolte si snít. To totiž aktivuje vaše schopnosti uskutečnit vaše záměry. Vyhodnocujte, ale vše pozorujte z nadhledu. Čas proměn je někdy bolestivý a neobejde se bez ztrát, ale něco musí zemřít, aby se mohlo zrodit něco nového. To, co bude následovat se vám už bude líbit.

Střelci,

bohužel můžete očekávat problémy ve vztazích. Dejte si pozor hlavně na komunikaci. Přes nepříjemnosti se dostanete, jen je pro vás lepší být teď nějaký čas sami. Abyste se opět mohli naplno rozjet, je potřeba uvědomit si, co všechno jste již zvládli a překonali. Připomenout si své úspěchy neškodí. Přijměte sebe samotné i se svými domnělými nedostatky. Pak se odhodlanost a oddanost vlastním záměrům teprve může projevit skvělými výsledky. Věřte, že život vám vždy přihraje to, co právě potřebujete.

Kozorozi,

jednejte tak, jak byste chtěli, aby se druzí chovali k vám. Vše, co uděláte se k vám jako bumerang vrátí. Udělejte si také audit v tom, co ve vztazích očekáváte a uvědomte si své potřeby. Buďte v klidu, vše se nakonec vyřeší. Stojí za to povzbudit i svou kreativitu a tvořivost. Klidně svůj život proměňte v umění. Naslouchejte své duši, jemně napoví, jak co udělat. Ke konci se k vám prosinec znovu otočí tou pozitivní stranou. Můžete tak svést na vlně hojnosti. Vaše nadání i sny vás ponesou vpřed. Jste na správné cestě.

Vodnáři,

hladina vaší energie výrazně poklesla. Tak vás prosinec donutí uvolnit se, odpočinout si a dopřát si vitamínovou kůru. Vytyčte si jasně své priority a nesnažte se stihnout vše. Choďte také dříve spát. Před spaním se není vhodné nijak rozhazovat, takže hádky vynechte. Nezapomínejte na své sny a ideály. Musíte si však být plně vědomi toho, proč to chcete a co vás motivuje a inspiruje. Konec roku bude od vás vyžadovat hodně trpělivosti a vyčkávání. Nebude vhodná doba k posunům a zvratům.

Ryby,

pro vás má prosinec skvělé zprávy. Jedno životní období je u konce a vy jste připraveni vstoupit do nového. To má v sobě nespočet příležitostí. Směle se pusťte do čehokoliv, štěstí bude na vaší straně. Pokud jsou vaše záměry v zájmu vyššího dobra, pak se vše ještě znásobí. Velmi pravděpodobně se ve vašem životě objeví i někdo, kdo ho posune na vyšší úroveň. Nebojte se ničeho, vkročte do tmy a dovolte si říct si o pomoc a světlo. Závěr roku bude u vás hodně o bilancování i rozhodnutí žít jinak.

Kouzelný prosinec všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky, pomáhají vám na vaší cestě? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Chcete někomu věnovat něco z mých služeb? Dárkové poukázky ode mě jsou nejen na konkrétní služby či produkty, ale i na částku, kterou si zvolíte sami. (A ještě malý tip pro vás- pošlete své blízké na stránku s odkazem na dárkové poukázky, ať zde pořídí dárek přímo vám.) Veškeré informace najdete tady.

P.S. 2.: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market ženy sro na podporu českých firem a výrobců? A kdo chce mít i vánoce vyřešené v klidu a v předstihu má možnost. Mě tam najdete jako ambasadorku kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře