Zářijový úplněk s překvapením

Ještě před sobotním obědem se můžeme těšit na zářijový úplněk. Přesněji nastane v sobotu 10.9. v 11:58 hod. A nebude sám, jeho doprovod bude přímo skvostný. V jeho těsné blízkosti totiž uvidíte i Jupiter. Ten bude dokonce daleko jasnější než byl v srpnu Saturn. A navíc zářijový plný Měsíc přinese nejen nádhernou představivost. Ale také je tu možnost, že splní nějaké to přání, se kterým jsme už nepočítali. O překvapení tedy nebude nouze.

Úplněk, tento zářijový, bude plný emocí

Znamení Ryb je velmi emotivní, tak se není čemu divit, že i zářijový úplněk takový bude. Luna je totiž právě v tomto znamení. Pod jejich vlivem budeme mít touhu trošku se vymanit z reality, zasnít se a užívat si fantazii. Raději to však využijte ke krásnému snění o budoucnosti. On vám totiž zářijový úplněk může také pomoci s napojením na vyšší já a probudit krásně intuici. Ale vzhledem k přecitlivělosti a emočnímu napětí (jak také Ryby umí) se raději věnujte nějaké kreativní činnosti, než třeba vyřizování důležitých záležitostí. Možná pro naše dobro je zářijový plný Měsíc o víkendu, ať nás nenapadne chodit po úřadech.

Impulsivnost se neplatí

Dejte si pozor na jazyk a každou akci i reakci si raději předem promyslete. On nám totiž opět Merkur hází zpátečku. Bohužel až do 2. října tomu tak bude. Co to znamená? Komunikace vázne, tak to bude složitější se domluvit nejen na úřadech, ale i mezi partnery. Také elektronika může dost pozlobit, tak raději vše podstatné zazálohujte. Ale divoké představy vám nikdo nevezme, tak se pořádně zasněte a nechte si třeba do snu poslat vizi. Uvidíte sami, že i když je léto u konce, a pro zatím to ani s babím létem nevypadá nijak optimisticky, nikdo vám dobrou náladu a pozitivitu nesebere.

Na nic nemusíte být sami

Nejste si jisti, zda máte to či ono udělat? Potřebujete poradit jak dál? Objednejte se ke mně na konzultaci, společně cestu najdeme.

Napojení na sebe samotné i správná rozhodnutí

Častokrát se někde můžete dočíst, že za úplňku nemáte dělat žádná důležitá rozhodnutí, zářijový však bude výjimkou. Slunce máme stále ve znamení Panny. Ta je vždy pečlivá a kromě toho je v harmonickém postavení s dalšími planetami, tak nám tato doba může přinést jen příznivé energie do budoucna. Ale ne, že se hned vrhnete do něčeho po hlavě! Pěkně si vše promyslete třeba u příjemné relaxace. Taková voňavá pěna ve vaně určitě přinese kromě odpočinku a očisty i nějaký ten snový nápad. Stejně dobře na duši vám udělá i vycházka do přírody nebo třeba romantický večer s partnerem. Určitě se však vyhněte tématům, kde jsou obvykle spory. Přece jen je Měsíc v Rybách a ty jsou přecitlivělé.

Nemůžete kolem úplňku spát?

V tom vám jednoduše pomůže Cypřiš, stačí si dát pár kapek do aroma difuzéru. Pokud ho nemáte, stačí si vybrat tady z bohaté nabídky. Tento esenciální olej kromě mnoha dalších vlivů úžasně napomáhá v boji právě s nespavostí. Najdete ho zde.

Velký Měsíc nebo sklizňový úplněk, to je také zářijový úplněk

Staré indiánské kmeny nazývaly zářijový úplněk Velký Měsíc. Ano v této době obvykle fakt hodně svítí, tak se není čemu divit. V dnešní době je však častější název sklizňový. Období největší sklizně je právě poblíž podzimní rovnodennosti. A pokud Měsíc dost září, tak se dá pracovat i do noci, když je to potřeba. Někde se můžete setkat také s názvy jako úplněk ječmene nebo i kukuřičný, ale ten je častěji uváděn u toho srpnového.

Přeji vám nádhernou představivost a pozitivní náladu nejen za úplňku!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře