Vraní úplněk odnese stagnaci, změny jsou na obzoru

Na kdy připadá Vraní úplněk? Poslední zimní plný Měsíc nastane v úterý 7. března dvacet minut před druhou odpoledne. Luna bude ve znamení Panny a ta se tentokrát oprostí od přehnané pečlivosti. Vraní úplněk totiž se sebou vezme pryč energii stagnace a hlavně Pannám, ale i všem ostatním, dodá možnosti, jak se pořádně posunout.

Březnový Vraní úplněk vnáší množství změn

Můžete namítnout, že Panna je znamení praktické a uzemněné, tak tu asi o změnách moc nemá smysl mluvit, ale není to tak. Pokud doposud nějaká vaše životní oblast stagnovala, pak skutečně Vraní úplněk bude vysvobozením. Možná rovnou dostanete od Vesmíru pořádný kopanec, aby se aktivně do změn pustili. Jakoby někdo odkryl závoj mlhy, uvidíte vše z jiné perspektivy. Chcete žít jinak? Toužíte změnit práci? Už vás nebaví dělat stále vše tak, jak to po vás chtějí ostatní? Super, pak máte právě vy nakročeno správným směrem.

Ukončení karmických cyklů

Nenechte si ujít příležitost udělat správné rozhodnutí a dovolte si propustit ze svého života vzorce, které vám již neslouží a nejsou s vámi v souladu. Jen tak se totiž budou moci splnit přání plynoucí ze srdce nebo rovnou z vaší duše. Jak to poznat? Jak se umět postavit plnit za sebe a jednat v nejlepším zájmu sebe i všech kolem? To a mnohem více vás ráda naučím, pokud si mě zvolíte jako svého průvodce na několikatýdenní cestu. Brány do programu „Najdi svůj střed, žij své skutečnéjá“ se na chvíli opět po půl roce otevírají zde.

Pečujte, ale hlavně o sebe

V úvodu jsem řekla, že Panna tentokrát nebude přehnaně pečlivá, ale není to tak úplně pravda. V některých ohledech se pečlivost určitě vyplatí. Snažte se si vše v sobě i kolem sebe zorganizovat. Proč? Protože pokud budete mít nepořádek kolem sebe, pak jen těžko najdete harmonii a štěstí v sobě samotných. Nechce se vám uklízet a a ni plánovat? Pak na motivujte sami sebe. Předem si stanovte odměnu jen a jen pro sebe. Jakou? Třeba, že si zajdete na masáž nebo si večer nalijete klenku vína a v klidu si přečtete knížku. Důležité je věnovat pozornost, péči a lásku i sobě samotným. Hlavně na sebe buďte hodní a nesnažte se o dokonalost za každou cenu.

Vraní úplněk přeje se setkávání s přáteli

Dlouho jste se s někým neviděli? Napravte to. Vraní úplněk přeje komunikaci i udržování vztahů mezi přáteli i kolegy. A vzhledem k novým příležitostem a možnostem, které také nabízí, si určitě žádné setkání nenechte ujít. Kdo ví, co se z toho nakonec vyklube zajímavého. A když se nic závratného nestane, tak vám to alespoň zlepší náladu a dodá pocit, že máte kolem sebe skvělé lidi.

Chcete být stále v kontaktu s úžasnými lidmi, ať už online nebo na živo? Toužíte se zvedat, posouvat a zároveň se mít o koho opřít, když je to potřeba? Pak je komunita Orseus pro vás to pravé. Mrkněte tu, prozkoumejte a klidně se mi ozvěte. Ráda vám vysvětlím víc.

Vraní úplněk, červí, postní nebo dokonce mrtvý?

Březnový úplněk je posledním zimním, ale pocitově už je trošku jarní. Vždyť je „umístěn“ v jarním souhvězdí Lva. Ale je stále zima, to oznamují svým krákáním i vrány, takže název Vraní úplněk smysl stále dává. A konečně se chystají k odletu! Jak je s tím názvem červí? Příroda se pomalu probouzí, tak se občas už začínají objevovat různí červy a larvy. A hlavně i žížaly. Křesťané často kolem tohoto plného měsíce zahajují půst, tak proto se můžete setkat i s tímto označením- postní úplněk. Ale proč mrtvý? Ono to má souvislost právě s Vraním úplňkem. Vrány jsou brány jako stvoření, která umí přenést komunikaci mezi světem živých a mrtvých. A možná proto se ve staré Anglii označovat jako Death Moon (Mrtvý Měsíc). A i magie za úplňku nabírá zcela jiných rozměrů.

Přeji vám skutečně láskyplný a magický Vraní úplněk!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře