Luna v únoru, nenápadná a silná

Luna v únoru má pro nás spíš víkendový program. Novoluní nastane v pátek 9.2., ale až dvě minuty před půlnocí. Bude pod taktovkou vzdušného Vodnáře. Na úplněk v pořádku milovné Panně si počkáme do soboty 24.2. hodinu a půl po poledni. Sice energie Luny v únoru budou na první pohled působit nenápadně, ale na její síle to vůbec neubere, spíš naopak. Tak pojďme se na to podívat detailněji.

Proměnlivý a  kreativní nov ve Vodnáři

Silná touha po změně, klidně ve všech životních oblastech, bude doprovázet páteční novoluní. Přitom o kreativní nápady nebude nouze. Vliv novu, stejně jako úplňku, trvá zhruba dva dny před ním i po něm. Využij tedy jeho intenzity naplno. Pokud nemůžeš své představy realizovat hned, tak si je napiš, uděl plán jednotlivých kroků a postupně se do všeho vrhni. Nebesa ti pomohou a Luna v únoru tě rozhodně tápat a bloudit nenechá.

Krásnou proměnu života zvládneš i za symbolickou cenu s Nakopávačem bohatství. Je to 30ti denní e-mailový program za 197 Kč a k tomu mé osobní skupinové vedení za 88 Kč. Startujeme už 22.2.2024. Přidáš se zde. 

Energie znamení Vodnáře a Luna v únoru

Znamení Vodnáře působí jako stabilně, tvrdohlavě a rozhodně. Jeho vládnoucí planetou je Uran. Ten mi propůjčí o pořádnou jedinečnosti skrze spontánnost. Pak vznikne mix osobnosti, které nemůže nikdo nic diktovat. Ani domácí povinnosti a běžné starosti však nejsou nic pro Vodnáře. Chce si dělat vše po svém a hlavně stále cítit závan čerstvého vzduchu, vnímat svobodu. Pak nezáleží na tom, zda půjde do společnosti nebo si užije čas doma. Hravost a nápaditost popřeje Luna v únoru i nám všem.

Jak využít novu na plno?

Podpoř se ve své kreativitě a chop se jedinečné příležitosti za pačesy. Pravděpodobně se najde něco z osobního rozvoje, co tě nasměruje ke splnění tvých cílů a plánů. Nov je symbolem pro nové začátky, tak si udělej jasný a konkrétní plán, otevři se inovativním myšlenkám podpoř svou tvůrčí aktivitu. Neboj se experimentovat, zkoušet nové věci a způsoby. Hlavně se soustřeď na to, co ti dělá radost a přináší i užitek či posiluje tvou rovnováhu a stabilitu. Dovol si vyjádřit svou jedinečnost a originalitu.

Úplňková Luna v únoru

Úplněk v sobotu 24.2. o půl druhé odpoledne bude náročnější. Možná si říkáš, že to bývá snad každý. Tento je sice letošní nejmenší, ale pod patronátem ho bude mít Panna. Ta je pověstná svou pečlivostí a přesností. Také se ráda stará o druhé. Na tom není nic špatného, ale má to obrácenou stranu mince. Zesílí totiž tendence dávat nevyžádané rady a příliš se vměšovat do života druhých. Takže, pokud chceš něco změnit, zaměř se spíše na sebe, prostředí kolem sebe i uvnitř sebe a ne na jiné. Kritičnost bude větší, tak by určitě nepřineslo kýžené výsledky.

Nové projekty a plány

I za úplňku se Luna v únoru připojí k tendencím něco změnit a posunout. Je to plodné období na nové projekty a plány. Nech k sobě proudit informace ze shora. Třeba k tomu využij právě přesný úplněk. Ten by měl být totiž vidět i v tuto dobu. Pokud chceš zapojit do snění a plánování partnera, tak jasné zimní noční nebe k tomu doslova láká. A ideálně si zavést do života i nějaký rituál, jako je zhmotňování snů a cílů. Magie plného Měsíce ti bude nápomocná. Můžeš mrknout i na staré tradice a obřady na přivítání dalšího ročního období. Jaro se skoro blíží s ním i nový cyklus, tak je to symbolické.

Jak si posbírat ty správné nápovědy ze shora?

Pomohou ti Karty Magie života. V čem jsou jiné než jakékoliv jiné vykládací karty? Vytvoříš si je sám/ sama za 21 dní. Takže na tebe budou mluvit tvou řečí.

Sněžná či hladový úplněk

Označení sněžný Měsíc nebo hladový úplněk přidali tomuto únorovému úplňku staří indiáni. Dříve bylo ještě hodně sněhu v tomto čase a také se již velmi ztenčily zimní zásoby potravy, tak se není čemu divit. V dnešní době nás to bude spíš motivovat k vyklízení nepotřebných věcí doma i v sobě. Podvědomě děláme prostor pro nové, funkční a ke příjemné změně v životě. Do těla se opět vlévá energie a pozitivní nálada. Tu úklid jen podpoří. Zbavení se nánosů, těch fyzických i psychický, je vždy přínosné.

Přeji, ať ti Luna v únoru přinese jen to přínosné do života!

S láskou Dana Chara

P.S.: Chceš podpořit mou práci a tvorbu článků, příspěvků a videí? Pak tudy.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře