Dávka hravosti při novoluní ve Střelci

V noci z 12. na 13. prosince tu bude hravé novoluní ve Střelci. Už půl hodiny po půlnoci nám toto ohnivé znamení propůjčí svůj optimistický přístup k životu s přívalem nálady na pořádné dobrodružství. Znamení Střelce vládne planeta Jupiter, která vnáší štěstí. Nebojte se plánovat, snít a hlavně aktivně realizovat své nápady. Doporučuji se ani nevyhýbat společnosti. Ony i ty vánoční večírky jsou v tomto čase dost obvyklé. A bavit se rozhodně budete.

Nejen zábava, ale i práce a povinnosti

Máte nedořešené záležitosti na úřadech či soudech? Pak to pod vlivem novoluní ve Střelci dokončete. Totéž i rozdělané projekty a plány. Zamyslete se nad tím, co vám ještě dává smysl a pečlivě si rozplánujte následující kroky. Ona totiž ta hravá nálada bude přinášet u trošku roztěkané energie, tak je nutné vsadit i na řád a disciplínu. Každopádně nov vnukne i pravdivost a upřímnost. Tak snadno odhalíte i to, co už s vámi již v souladu není a v klidu to uzavřete. Vyplatí se vrhnout se i do studia. Po čem si vaše duše volá? Zrealizujte to. Možná objevíte v sobě i nějaké potlačené talenty a dary. Nebo najdete novou a smysluplnou práci či koníček.

Nezpracované energie zvěrokruhu

Možná vnímáte, že něco i vás není tak, jak by mělo. Nezoufejte a dopřejte si velmi hravou formou nápravu. Do tajů energií zvěrokruhu se ponoříte tudy.

Merkurova zpátečka

Ano, už zase bude couvat Merkur. Možná už máte vypozorované, jak se to u vás projevuje. Od novoluní ve Střelci bude couvat až do 2.1.2024. Bude váznout komunikace a někdy bude složitější pochopit, jak co kdo myslel. A když se k tomu přidá ještě pravdomluvnost Střelce, který své upřímné myšlenkové pochody střílí bez uvážení, tak to někdy může být docela krutý oříšek. Nic si neberte osobně. Ono to sice může působit netaktně až neomaleně, ale energie Střelců prostě nesnese lži a intriky, tak může být pravda někdy krutá. Merkur ve zpětném chodu také kazí techniku, tak s tím počítejte a pro jistotu si udělejte i zálohy důležitých dokumentů a fotek. Na druhou stranu se opraví třeba i nějaké “chyby v Matrixu”, tak to k něčemu bude.

Touha, víra, radost a hravost- to vše je novoluní ve Střelci

Spolu s přátelštější a optimističtější náladou se nám krásně bude vracet i touha a víra, že jde spasit celý svět. Upřímně, to teď asi určitě nezvládnete, tak se soustřeďte na sebe a svou malou bublinu kolem sebe. S laskavostí a soucitem můžete dodat péči a lásku sobě, svým blízkým i zvířecím mazlíčkům. S hravostí také můžete pojmout debaty a myšlenkové pochody nad smyslem života. Jak mu dodáte jasný směr? A jděte hlouběji, co pro vás znamená žít svobodně, volně a radostně? Nechte svou novou vizi svého úžasného života prosáknout každou buňkou svého těla.

Přeji vám nádherně hravé novoluní ve Střelci!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S.: Pokud ještě nemáte všechny dárky na Vánoce, pak určitě stihnete pořídit dárkovou poukázku. Tu si totiž jen vytisknete a vložíte do obálky a je to. Výběr z možností najdete tu. Láká vás to ke mně na výklad? Pak si svou konzultaci nebo rovnou balíček zajistěte zde. Ještě před koncem roku budu po dlouhé době zdražovat.

P.S.2.: Chcete darovat něco, co krásně voní a třeba i pomůže při nějakých trablech. Tak takové možnosti má česká firma Bewit se širokou nabídkou nejen čistých esenciálních olejů. Mrkněte sem. A nebojte se registrace, je bezplatná, k ničemu nezavazuje. Získáte tím možnost dostat se k neveřejným slevám a akcím. A třeba si ji zamilujete jako já. Pokud chcete poradit, ozvěte se mi.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře