Vodnářské novoluní s velkolepými plány

Vodnářské novoluní nastane v sobotu 21. ledna pár minut před desátou večer. Jen jedni noc před ním totiž vstoupí Slunce právě do znamení Vodnáře. A díky Plutu, které bude novu asistovat, může přijít nějaká skutečně osudová situace. Co ovlivní? Pravděpodobně naši práci nebo finance. Takže pokud i něčem uvažujte a potřebujete se rozhodnout, tak tento víkend si můžete být svou správnou volbou jisti.

Kariéra, práce a úspěch

Možná si říkáte, že řešit práci o víkendu se vám zrovna nechce. Ale pro tentokrát udělejte výjimku. Mrkněte po nabídkách, vyslechněte si přátelé nebo se rovnou zamyslete nad vašimi odkládanými pracovními sny. Vždyť právě Vodnář je znamením, pro které jsou témata jako svoboda, finance a vztahy moc důležité. Nechte si dobít baterky, Vodnářské novoluní vám přinese štěstí v těchto oblastech.

Vodnářské novoluní promění i náhled na investování

Správné kroky, zdravý rozum i paní Štěstěna dodají ty správné esence pro vaše rozhodování co se týká investic. Chcete mít vysněné bydlení? Pak si všimněte, že i hypotéka najednou bude dostupnější. A tím se krásně také stmelí vaše rodina a všichni se začnou zase více usmívat. Žádné přání nebude přestřelené a nereálné. Parádní šance přijdou i v oblasti dalších investic. Co si budeme povídat, inflace stoupá a s ní u nervozita, jak to dopadne s úsporami. Za mě je top něco, co má a mělo vždy hodnotu, a to je zlato. Chcete-li spojit s člověkem, který najde pro vás schůdné řešení, dejte mi o sobě vědět sem.

Svoboda i velké plány

Každý nov si můžete představit jako novou startovní čáru. Ano, Slunce i Měsíc spolu začínají nový cyklus a stejně tak může dojít k restartu i v našich životech. Určitě si své záměry na následují období. Propusťte to, co již neslouží nebo s vámi není v souladu, a naopak se vrhněte do realizace velkolepých plánů a snů. Jakmile uvěříte tomu, že jediný, kdo vám ve skutečnosti brání, jste vy sami, dovolíte si projevit se. Odpoutejte se od toho, co podle někoho musíte a začněte opět žít svůj vlastní život. Buďte sami sebou, opusťte staré vyjeté koleje. Ony stejně nikam nevedou. Vyplatí se také obklopit lidmi, kteří to mají podobně. Takové najdete i v této komunitě, zjistěte více a nechte se inspirovat.

A když jsme u té svobody, víte, že existuje i směs esenciálních olejů, která vám pomůžete dosáhnout pocitu uvolnění? Pak se svobodaFreedom může propsat do života na plno.

Vztahy a Vodnářské novoluní

O víkendu rozhodně nezůstávejte doma. Vodnářské novoluní totiž rádo posílá nové přátelé. Tak si určitě někam vyrazte nebo alespoň se ozvěte někomu, s kým jste dlouho nemluvili. A kdo je sám, ten má dokonce velkou šanci potkat lásku. Ať už to máte jakkoliv, sociální vazby jsou důležité pro každého. Tak za novu půjde snadněji i oživení vztahů či navázání nových spojenectví. To platí pro osobní i pracovní rovinu. Zhmotnit si vysněné vztahy můžete i tak, že za Vodnářského novoluní budete usínat s jasnou vizí lidí, které máte rádi a chcete je mít stále poblíž. Do podvědomí se toto přání snadno propíše.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Máte pocit, že s vámi úplňky a novoluní nějak moc cloumají? Může to být tím, že nemáte zpracovány některé energie jednotlivých znamení. V tomto případě pokračujte tudy. Chcete mít každý měsíc svou dávku inspirace pro vhodné rituály k novoluní i úplňku? Pak vaše další kroky směřují sem. Je vám příjemnější konzultace se mnou? Hned z několika variant si můžete vybrat zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře