Měsíc se předvede superúplňkem i emocemi za novu

V úterý 14. června nás čeká první superúplněk v tomto roce. Měsíc se bude zdát větší a jasnější než obvykle, proto nám může připadat hned po soumraku, že má i ohromnější sílu. Magická přitažlivost tedy na sebe nenechá dlouho čekat. Brzy ráno 29. června nás pro změnu silně emočně ovlivní novoluní. A teď to pojďme prozkoumat detailněji. I když se to tak jevit nemusí, tak celý měsíc červen nás bude provázet štěstí i aktivita, tak na to myslete, když budete chtít vše okamžitě. Obrnit se trpělivostí určitě bude potřeba.

Úřadování za úplňku

Když se řekne papírování, úřady a pod., tak se hodně lidem spíš udělá nevolno. Sice znám pár výjimek, které si v tom holdují, a upřímně- díky za ně, ale my ostatní to tak nemáme. Plný Měsíc a ještě v superúplňku, to bude pořádná nálož. Přesný úplněk bude 14.6. před druhou odpoledne, to však na jeho vlivu nic neovlivní. Snad jen to, že ho bude mít pod patronátem Střelec (Měsíc je v tomto znamení). Tak s ohnivou energií počítejte. Soustředění nebude nejlepší a k tomu ještě nevyspání, ale… i tak je dobré vrhnout právě na papíry, doklady a dokumenty. Řešíte nějaké soudní spory? Pak neváhejte a šup do akce, i když se vám nechce. I obchody se dají úspěšně dotáhnout do konce. Je potřeba mít na paměti, že stejně to máme nyní všichni, jen někteří mají tu výhodu, že o tom vědí a nebojí se.

Jak síly Měsíce využít?

Už jsem zmínila, že soustředí nebude nejlepší, tak se mohou vyskytnou i nějaké drobné komplikace, nevzdávejte se. S postupně ubývajícím Měsícem bude i jich ubývat a dost rychle. Máte v plánu nějakou cestu? Ať už bude pracovní nebo soukromá, proběhne hladce. Obzvlášť cesty do zahraničí se násobně vyplatí. Obchody se pohnout, studium a vzdělávání půjde snadněji a kontakty v tomto čase posbírané se v dobrém slova smyslu zúročí. Není proč tedy zůstávat doma a čekat, až to přejde. Vyrazte na cesty klidně hned.

Transformace a změny

Možná je toho v poslední době až moc, uznávám. Je však potřeba nechat věci volně plynout a nelpět na výsledku hned. Probíhá stále velmi silná transformace. Důvěřujte procesu a otevřete se tomu. Čemu? Nevím, jak přesně to nazvat, možná vyššímu dobru, přerodu planety Země, změně vibrací a frekvencí v nás samotných i kolem nás. Dovolte si snít, není pozdě splnit si své sny. Stačí jít za voláním své duše, propustit minulost a přijmout zodpovědnost za svůj život. Vždyť si ho tvoříme sami skrze naše myšlenky, pocity, slova i činy. Ano, ne všechno, co se děje, je příjemné, ale přínosné určitě.

Kdo si dovolí rozlétnout se?

Představte si sami sebe jako larvu, housenku. Ta taky nemá tušení co bude a nebojuje s osudem. Až se jedno dne promění v nádherného motýla. Dovolte si to také. Chcete mít mě jako průvodce svou proměnou, ať už malou či velkou a radikální nejen za plného Měsíce? Pak si mě zamluvte zde.

Jahodový či svatojánský úplněk

Červnový úplněk má také mnoho označení. V tomto období dozrávají sladké jahody, takže název jahodový nikoho nepřekvapí. Velmi často bývá tento plný Měsíc blízko svátku svatého Jana, proto svatojánský. Někde se můžete setkat i s označením růžový (kvetoucí voňavé růže), medový (stáčí se med) či třeba horký (teplota jde krásně nahoru). Nádhernou svěží a květinovou esenci léta můžete mít i doma (ani špatné počasí vám to nezkazí), najdete ji zde.

Měsíc červen ve svém závěru pěkně prověří naši emoční stabilitu

před pátou hodinou ráno ve středu 29. června je tu temný Měsíc. Vliv tohoto novoluní budeme na sobě pociťovat ještě déle než je to obvyklé. Může za to přecitlivělý Rak, pod jehož patronátem tento nov bude. V jakých oblastech se bude nejvíce projevovat? Především v rovině rodiny, zázemí a pocitu bezpečí. Stabilita a harmonie doma i mezi našimi nejbližšími bude tím nejdůležitějším.

Jak si z ufňukaného času udělat bránu ke svým snům?

Nostalgického a možná trochu smutného období můžete krásně využít a udělat pořádný průlom ve svém životě. Jak na to? Je potřeba vyhradit si prostor a čas pro sebe. Pokud je vám to příjemné, pusťte si klidnou hudbu nebo nějakou, která vás bude inspirovat, můžete si také zapálit svíčku. Nachystejte si papír a tužku a pište. Co? Příběh o svém životě. Zavzpomínejte si na všechny průlomové okamžiky ve svém životě, na všechny ty lekce, zlomy, úspěchy i neúspěchy. Když to budete mít, pak se vše mrkněte z nadhledu. Jste skutečně hlavními hrdiny nebo stále jen plníte sny a vize někoho jiného? Chce se vám plakat či smát?

A teď to jednoduše přepište

Udělejte z toho příběh plný inspirace, vzletů, pochopení a úspěchů. Není to těžké, teď už jen stačí to tak začít žít. Už nejste a nikdy nebudete oběti, stali jste se vědomými tvůrci svého života. Vybrali jsi z nabídky možností tu svou realitu. Pokračujte v příběhu, pište. Co bude dál? Napište to tak, jakoby se to již stalo a na konci si připište pořádný, nečekaný a velkolepý happyend. A žijte ho!

Empatie, naslouchání a láska

Temný Měsíc bude nahrávat posílení a uzdravení mezilidských vztahů. Nejvíce zřetelné to bude v rodinách. Zapracujte tedy na vztazích, naslouchejte druhým, bez hodnocení, očekávání. Vyvarujte se přílišné přecitlivělosti. Ideální jsou konstruktivní rozhovory. U nich si dáte vzájemně prostor se vyjádřit bez jakéhokoliv vstupování ostatních. Mluví jen jeden, jak co vnímá a cítí, pak zase další. Intuice i empatie bude posílena právě vlivem Měsíce v Raku, tak to půjde snadněji. Dovolte si pustit své emoce ven láskyplnou formou, tak vás již nebudou dále blokovat.

Poselství a andělská energie

Pohlazení po duši i pochopení souvislostí přináší poselství vědmy a léčitelky Jany Lysoňkové. Dostala jsem možnost její práci zprostředkovat i vám. A rovnou jsem pro vás vytvořila akce a zvýhodněné balíčky. Můžete tak zvolit mezi mnoha knihami, DVD, kartami i dárky něco pro vás či právě vaše milované. Celou nabídku najdete zde.

Moje útočiště

Ať už jsme sami nebo obklopeni lidmi, je potřeba si být jisti sami sebou. Tím nemám na mysli aroganci, ale postoj sami k sobě a ukotvení se ve své podstatě. Ve dnech kolem novoluní vás nejen Měsíc v Raku, ale i vaše duše krásně navede k otázkám harmonie. Jste spokojeni s tím, jak žijete, jak se cítíte? Odpovídá prostředí kolem vás tomu, čím a kým se chcete obklopovat? Pročistěte své domovy i lidi kolem, abyste mohli žít skutečně v souladu se sebou. V příjemném prostředí ve vás samotných i kolem vás se snadněji vytváří prostor, ze kterého plyne hojnost. Řekněte ano sami sobě, svým cílům a snům i milovaným blízkým.

Přeji nádherné a slunečné dny!

S láskou Dana Chara
Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře