Osudové novoluní v Panně

Karmické, osudové novoluní v Panně tu bude v noci na úterý 7. září, přesněji několik minut před třetí ranní. Situace a děje kolem vás vám dají pořádně zabrat. Věřte si, vynechte zbytečnou kritičnost, včetně kritiky sebe samotných. To vám jen ti nahoře ukazují, co je třeba změnit a kam směřovat svou pozornost. Kromě kupy povinností čekají téměř za rohem i nové možnosti, příležitosti a zajímavé nabídky na spolupráci.

Úklid v sobě i kolem sebe za novoluní v Panně

Znamení Panny je velmi pečlivé a tak vás snadno donutí k analyzování a organizaci. Za novoluní v Panně tedy velmi zesílí tendence soustředit se na detaily a povinnosti. Takže se nevyhnete ani úklidu. Ten bude probíhat na více úrovních- v sobě i kolem sebe. Pokud se vám v předcházejících dnech do něčeho nechtělo, tak teď to půjde daleko snadněji. Nezapomínejte však na to, že vaše prostředí a okolí musí být zharmonizované, aby vše plynulo a nic se zbytečně neprodlužovalo. Pozornost zaměřte na to, co cítíte, co vnímáte. A to jak v sobě, tak kolem sebe. Nezanedbávejte ani tělo, ani duši.

Prostor a prostředí

Abyste si mohli do života přitáhnout to, co skutečně chcete, je nutné zbavit se toho, co vás tíží, je nefunkční nebo dokonce energii ubírá. Za novoluní v Panně klidně odstartujte svůj měsíční proces, kdy bude vyklízet věci, udržovat disciplínu a řád a také pročistíte vztahy s lidmi. Pokud si nejste s něčím či někým jisti, přibližte se a ideálně přiložte ruku. Co cítíte? Co vnímáte? To první, co přijde, ať už myšlenka, pocit, emoce, vize, to je vaše odpověď. Skvěle vám půjde jakékoliv vyklízení, třídění (věcí i myšlenek) vyřizování papírů, různé opravy i učení. Takže vytrvejte, ať můžete sklízet ovoce v podobě nových příležitostí a úspěchů.

Náhled do sebe samotných

Nebojte se ani vnitřních strachů. Nechte je vyplavat na povrch a prozkoumejte je. Zjistíte, že to často jsou jen zbytečné a neopodstatněné obavy, kterým věnujete svou pozornost, a proto sílí. Dovolte si je pustit. Zanalyzujte si i svůj přístup k sobě samotným, ke svému tělu, způsobu života. Opravdu nezapomínáte na péči o sebe, kvalitní spánek i výživu? Zrovna v těchto ohledech má rezervy snad každý. Postavte sebe na první místo a dopřejte si vše, co vám pomůže žít život šťastnější a spokojenější. Bude to mít úžasný následek. Jaký? Spokojeností, radostí, láskou a štěstím se postupně nakazí i vaši blízcí. A to určitě stojí za to.

Víte co jsou prawteiny?

Věřím, že většina z vás už tento pojem minimálně slyšela. (Když jsme u té péče o sebe a o zdraví, tak mi to prostě nedalo.) V jednoduchosti jsou to 100% přírodní doplňky stravy sestavené z nejkvalitnějších tzv. super-potravin, bylin, pupenů stromů a esenciálních olejů. Obvykle stačí si do něčeho namíchat 1-2 malé lžičky prawteinu a je o zázrak postaráno. Na výběr je hodně druhů s různými účinky. Jsou dělané s láskou a péčí a tak neztrácejí svou vloženou hodnotu a také jsou i pro vegany.

prawtein c60- elixir zivotaa

Elixír života

Ale dneska vám krátce přestavím jeden úžasný. Sama jsem si ho nazvala elixírem života, oficiálně se jmenuje C60. Je to zhmotnění těch nejsilnějších elementů, které kdy příroda nabídla. Nabije vás energií a pocity harmonie už po pár minutách. Dodá tělu vše, co potřebuje, a tak se může daleko rychleji efektivněji hojit o zákrocích a při léčbě snad čehokoliv, co vás napadne. Bylo by to na dlouho, takže víc si o něm přečtete zde. Pokud se chcete mrknout na reakce lidí, kteří ho už vyzkoušeli, tak je najdete na odkazu také.

Cíle, sny a plány

Každý nov symbolizuje nové začátky, to už nepochybně víte. Co možná ale nevíte je, že za temného Měsíce v tomto znamení je skvělé provádět rituály na odstranění negativní energie, na podporu zdraví, projektů a cílů či jakoukoliv transformaci svého života. Věřte si, zjistěte, zda nebrzdíte sami sebe tím, že dáte na toho šotka ve své vlastní hlavě. Ten vám přihodí protiargumenty na vše. Uvědomte si, že jste jedineční a originální, dovolte si projevit se a objevit své talenty a možnosti. Své myšlenky udržujte na pozitivní vlně. To, co do Vesmíru vyšlete, se vám také vrátí. Pokud si nevíte rady, tak tu máte mě a se mnou i Magický klub. Ráda vám předám své zkušenosti a najdu cestu přesně pro vás.

Chladné novoluní v Panně vztahům moc nepřeje

spory a nedorozumneni za novoluni v Panne

Pokud jste sami a partnera pro život hledáte, pak za tohoto novoluní v Panně asi neuspějete. Přílišná kritičnost tohoto znamení by se projevila i u vás, ať už jste se narodila v jakémkoliv znamení zvěrokruhu. A o podvědomém dramatizování všeho snad ani nemluvím. Takže to raději nechte na jindy, ať nejste zklamaní. U zadaných to nebude o moc lepší. Kritizování, vztahovačnost a tendence dělat z komára velblouda asi ničemu nepomohou. V úvodu jsem psala, že byste měli pročistit i své vztahy, takže to může vypadat, že si to docela protiřečí. Ale není to tak. I vztahy s okolím krásně uhladíte tak, že začnete u sebe. Tam totiž musí začít každá změna.

Přeji úspěšné odstartování všeho nového, co ve svém životě chcete!

S láskou Dana Chara

P.S.: Osobní konzultace stále dělám, jen jsem rozšířila nabídku o Magický klub. Máte tak více variant a možností na výběr, ať už preferujete jednorázový výklad, chcete udělat skok ve svém životě nebo raději pracujete dlouhodobě na svých cílech a snech. Podrobnosti najdete zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře