Měsíc v květnu má pro nás kouzel víc než dost

Co si Měsíc v květnu pro nás (a nejen ten) přichystal?

V pondělí se Měsíc v květnu předvede mystickým úplňkem i s malým přídavkem, který snad v každém vyvolá velkou vlnu emocí. Zároveň nás však donutí si jasně stanovit své hranice. A co novoluní? To přijde 30. května a vezmou si ho pod patronát upovídání Blíženci. Stejně jako za úplňku si nov pomyslně posvítí i na finance, investice a otázky majetku.

Erotika, peníze i změny, to je úplněk ve Štíru

Magický úplněk ve znamení Štíra nás pozdraví v pondělí 16. května chvilku před čtvrt na sedm ráno. Všechna témata, které se nás na vědomé i nevědomé úrovni se zesílí. Podtrhne je totiž nejen úplněk, ale i úplné zatmění Měsíce. Je sice škoda, že si jej moc v našich končinách nevychutnáme, ale na jeho vlivu to určitě poznáme. Nad obzorem ráno zahlédneme alespoň tu počáteční fázi zatmění. I škarohlídové by si měli dávat pozor nejen na svá slova, ale i myšlenky. Vše totiž vysíláme tam nahoru jako svá přání. A mohlo by se to pod vlivem těchto energií snadno a rychle propsat do naší reality.

Sexuální energie Měsíce v květnu

Intenzivní a magická energie úplňku vás možná dost zaskočí. Probudí se totiž i sexuální touhy. Nenaplněné představy se budou drát na povrch a pocítíte silnou chuť užívat si i po této stránce naplno. Tesknit nemusí ani nezadaní, pokud budou čelit svým strachům a nenechají se jimi ovládat, pak mají velkou šanci potkat někoho, kdo naplní jejich představy. Chcete trošku magie? Pak si vezměte na pomoc růži, ideálně bílou. Podle starých Germánů střeží tajemství a umí přivolat lásku. Zde najdete můj tajný tip, stačí kápnout na pulsní body a je vystaráno. Zadaní mohou prožít přímo erupci vášní a i pokud toužíte po miminku, tak vibrace kouzelné noci i toto přáním umožní splnit.

Hojnost v mnoha podobách

penize, hojnost

Měsíc v květnu skutečně přeje plodnosti. Ale není to jen z hlediska rozrůstání se rodiny, hojnost se projeví ve více směrech. Mohou vám přicházet na mysl neotřelé nápady a vize. Zamyslete se nad tím, jak jim vdechnout život. Prozkoumejte do hloubky i svůj vztah k penězům. Máte je rádi? Bojíte se o ně? Spíš je nemáte? Dovolte si připustit i to, co vám není příjemné a započněte svůj osobní transformační proces i ve vztahu k hojnosti. I peníze jsou krásná energie. Vždyť si díky nim můžete dopřát střechu nad hlavou, komfort života, který bereme za samozřejmost, ale i něco pro radost sobě či druhým. Zamilujte se do peněz, zamilujte se do života, zamilujte se do sebe samotných. Pak bude hojnost doslova proudit skrze vás ve všech směrech a podobách.

Chcete více rozproudit své úspory?

Ano, inflace velmi rychle požírá vše, tak je se může vidina krásného domu, dovolené, auta či rezerv na naplno prožitý důchod oddálit nebo rovnou ztratit. Naštěstí je tu něco, co po tisíciletí neztratilo svou hodnotu. Co to je? Je to zlato. Pokud chcete vědět, jak toho můžete využít ve svůj prospěch, dejte mi o sobě vědět zde a propojím vás ze správným člověkem.

Květný či květinový úplněk

Mesic v kvetnu- kvetinovy uplnek

Název, jaký dali květnovému úplňku staří indiáni, rozhodně nikoho nepřekvapí. V těchto dnech se můžeme kochat barvami i vůněmi kolem sebe. Obzvlášť stromy a keře vedou. Někde se můžete setkat s označením plného Měsíce jako mléčný či obilný, ale také kukuřičný nebo zaječí. Kromě květin a setby obilí je totiž všude plno života. Nejen rostlinná, ale i živočišná říše se probouzí k životu a začínají se ozývat i čerstvě narozená mláďata. Však i u lidí se probouzí sexualita daleko více.

Výměnu informací přináší Měsíc v květnu za novoluní v Blížencích

Letos nás Měsíc v květnu obdarovat důležitými daty vždy v pondělí. A tak se 30. května o půl druhé odpoledne můžete těšit na velmi upovídané novoluní. Kdysi jsem četla, že se Blíženci snad narodili v každé ruce s jedním telefonem. Ano, mají velkou potřebu získávat nové a nové informace. Díky tomu mají neskutečný rozhled, umí komunikovat a mohou dělat snad jakoukoliv práci. Těmito energiemi nakazí nás všechny. Touha cestovat, mluvit, číst, učit se , zdokonalovat, sdílet se dotkne všech.

Hlava se jen tak nezastaví

myslenky a priority

Pokud máte už teď v hlavě tisíce myšlenek, tak vám upřímně moc nezávidím. Ono to totiž za novu ještě extrémně zesílí. Snažte se proto zaměřit svou pozornost cíleně na své priority a to, co je pro vás momentálně i z dlouhodobého hlediska přínosné a užitečné. Posbírejte si potřebné informace, ať sami sebe ujistíte, že máte vše potřebné l rozhodování. Pak prozkoumejte detailně vybrané možnosti. Co potřebujete udělat nyní? Jaké jsou vaše priority? Je to zabezpečení rodiny? Jsou to finance? Nebo potřebujete uspokojit svou potřebu se dál a intenzivněji vzdělávat? Nemusíte vybírat jen jednu prioritu, nyní vám půjde i více věcí naráz, tak se zbytečně ne nervujte předem.

Práce na zdravých vztazích nejen při Měsíci v květnu

Ať se nám to líbí nebo ne, stáváme se průměrem pěti lidí, se kterými se stýkáme nejčastěji. Zamyslete se, kdo to ve vašem případě. A jaký z toho je průměr? Jste vlivem společnosti zdraví, úspěšní a šťastní? Pokud ne, uzdravte své vztahy. Stojí za to si vědomě vybírat i lidi kolem sebe. Jasně, rodinu asi těžko proměníte, ale to komu a čemu budete věnovat svou pozornost a energii, určitě ano. Všechny lidi jsme si do svého života přitáhli my sami. Někteří jsou pro nás učiteli, pro jiné zase mi sami, další nám přinášejí lekce a uvědomění. Nic není náhoda. Nejen Měsíc v květnu, ale i komunikativní Blíženci nám pomohou pročistit a propustit nezdravé vztahy i navázat nové, podporující. Pusťte se směle do toho.

Potřebujete nasměrovat?

Stává se, že jak jsme do něčeho ponořeni příliš dlouho, tak ztrácíme nadhled. Rezonuje-li můj styl a práce s vámi, pak si objednejte osobní konzultaci u mě. Ani větší dálky se obávat nemusíte, dá se vše zvládnout třeba i po telefonu. Ráda budu vašim majákem.

Inspirace, rady i návody

pomoc, podana ruka, odpovedi na otazky

Když něco nevíš, tak se zeptej. Zní to jednoduše, že? Jenže mnoho lidí má stále tendence se trápit o samotě. Nechce přece nikoho obtěžovat, zatěžovat svými problémy nebo se vnucovat. A říct si o pomoc či radu je “level“ nejvyššího kalibru. Tak hezky- nádech, výdech, a dovolte si to. Nejenže se vám uleví a zjistíte, že na nic nejste nikdy sami, ale také dodáte zdravou sebedůvěru všech, které takto požádáte. Vždyť i vy sami určitě rádi slyšíte, že v tom či onom jste nejlepší, jedineční a úžasní, ne? Tak totéž dopřejte i druhým. Vítězství tak bude na obou stranách. Esenci na podporu zdravé komunikace najdete tady. A i lidé z vaší minulosti vám mohou přinést do života to, co nyní potřebujete.

Přeji nádherné provoněné dny nejen při Měsíci v květnu!

S láskou Dana Chara

P.S.: V posledních měsících jsem pro vás měla fůru akcí na živo a jsem za to ráda. Nyní to vypadá, že bude zase následovat trošku víc online období. Mám domluvené různé rozhovory, ale taky pro vás budu mít něco bombastického- zbrusu nový online kurz. Pokud nechcete o nic přijít, pak se mnou propojte více. Najdete mě na sociálních sítích- FacebookInstragram i na Youtube.

Jana Lysonkova

P.S. 2.: I skrze mě nyní k směrem k vám proudí léčivá energie od paní Jany Lysoňkové. Mám pro vás od ní nádhernou nabídku velkého množství knih, DVD, dárečků,.. Tato úžasná dáma, vědma a léčitelka má až neskutečně přesná proroctví a poselství, kdo ji zná, tak může potvrdit.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře