Zatmění Měsíce v Býku

Úžasnou podívanou přinese sobotní zatmění Měsíce v Býku. Nejen, že bude i v našich končinách vidět, ale i pouhým okem bez požití dalekohledu. Sedm minut před půl jedenáctou večer 28. října je tu plná fáze úplňku a 9 minut před tím i maximální fáze polostínového zatmění. V tu dobu potemnělý okraj bude mít skoro 13 % svého průměru. Zatmění Měsíce v Býku bude probíhat několik hodin. Začne už minutu po 20 hod a konec nastane skoro půl hodiny po půlnoci. Viditelná část nebeského představení započne pár minut po půl desáté večer a kochat se budeme moci až téměř do 23 hodin. Nedaleko si budete moci všimnout i jasné planety Jupiter (na východ od Luny) a jižně až jihozápadně také Saturnu.

Změny, proměny a vnitřní síla

Máme se opravdu na co těšit. A protáhnout si trošku večerku určitě vadit nebude, protože se také tuto noc i posouvá čas zpátky. Zatmění je nositelem nečekaných změn a proměn. Toužíme více po stabilitě a přemýšlíme, jak začít novu, jinak a lépe. Upřímně, nejsou to jen naše pocity, skutečně by se dalo říct, že se karta obrací. Pokud toho bylo na vás už v poslední době moc, tak vám přijde vhod online kurz Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker. Je laděn tak, aby vás s lehkostí navedl praktickými kroky. Není na něj potřeba příliš času, energie a dokonce ani financí.

Vliv měsíce v Býku na nás

Ať se děje cokoliv, snažte se zůstat v klidu. Změny jsou součástí našich životů a s čistou hlavou a nadhledem se také komplikace lépe řeší. Právě Měsíc v Býku nás krásně k vyrovnanosti a stabilitě povede. Soustřeďte se na své priority, jednejte v naprostém souladu se sebou samotnými. Opusťte staré a nefunkční vzorce chování, lidi i věci. Uděláte si tak prostor pro nové příležitosti, věci, harmonické vztahy a snadněji dosáhnete svých cílů. Stojí za to také vyvážit všechny své životní oblasti. Měsíc je v Býku a ten je zemním znamením, takže ocení, když vše bude hmatatelné a pevně dané. Sepište si vše a realisticky naplánujte první kroky.

Kouzlo přírody, živlů a elementů u vás doma

Když už jsem zmínila, že Býk je zemní znamení, napadá mě k tomu i to, že možná víte, že třeba máte problém s uzemněním a stále si létáte někam do oblak. Nebo je tomu naopak? Česká firma Bewit má ve své nabídce i magické směsi esenciálních olejů k jednotlivým elementům, mrkněte sem. Chcete-li nejen o firmě, ale i tom, co nabízí pro vás zjistit více, pak si nenechte ujít 7. online Bewit slavnosti. Budou právě za úplňkového dne, přesněji od 10 hod. Registrujte se zdarma tady. Zajímají vás živly více? Pak si udělejte test na Živly v nás. Zdarma a mrkněte na další videa z mé produkce. Třeba budete chtít pokračovat a osvojit si u nějaké čarodějné techniky.

Jak si s námi pohrají energie Měsíce v Býku?

Naštěstí v dobrém slova smyslu. Dodají nám vytrvalost, praktičnost i soustředění. Přijměte proto plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, jednejte s čistým srdcem a nic špatného z toho vniknout ani nemůže. Pokud jste v předcházejícím období tvrdě pracovali, pak si nyní odnesete zaslouženou odměnu. Ano, Měsíc je Býku a ten i materiálně založený, tak finanční odměnu. Vše se jako bumerang vrátí. A věřím, že láskyplně. Ono se to nezdá, ale Býk je ženské znamení. Vládne mu totiž Venuše (něžná dívka, plná vkusu a šarmu). A nyní je Luna, také žena, jen už zralá, také v Býku. Tak se můžete nechat i opečovat a nabídnout laskavou náruč někomu jinému. Užijí si to všechny zúčastněné strany.

Lovecký úplněk či úplněk padajícího listí

Název Měsíce v Býku jako úplněk padajícího listí asi nikoho nepřekvapí. Ano, je tu podzim a listí opadává. A jak vzniklo označení Lovecký úplněk? Staří indiáni využívali měsíčního svitu ke stopování a lovu zvířat. Chystali si zásoby na zimu. Masa i kožešin musel být dostatek k přežití období k nízkými teplotami. Na severu Evropy zase přišel ideální čas pro lov stěhovavých ptáků. V dnešní době nám spíš už jen zůstává kochání se nádhernými barvami podzimu na stromech a keřích.

Přeji vám kouzelný Měsíc v Býku a krásné pozorování polostínového zatmění!

S láskou Dana Chara

P.S. Ještě jedno upozornění pro vás mám. Už nějakou dobu si pohrávám s myšlenkou, že zdražím osobní konzultace a výklady. Udělám to během následujících týdnů, nejpozději však do konce roku. Takže pokud vás ke mně na výklad lákalo (ať už osobně nebo na dálku) a váhali jste, tak máte poslední možnost za „staré“ ceny tady.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře