Zasněné únorové novoluní

Na snové únorové novoluní se můžeme těšit hned v pondělí 20. února chvilku po 8 hodině ráno. Věřím, že to bude příjemný start do nového týdne. Luna bude ve znamení Ryb. A kdo jsou Ryby? Jsou to úžasní snílci a kreativní duše. Pusťte se tedy do nových věcí, experimentujte a hlavně popusťte uzdu své fantazie. Pak vás žádná deprese z dlouhé zimy neporazí.

Ven ze začarovaného kruhu

Mnoho lidí má v posledních měsících pocit, že se nemohou dostat z pomyslného začarovaného kruhu. Uděláte krok ven, ale tři vás to zpět vrátí. V jedné oblasti se posunete, druhá stagnuje a třetí už je neutěšitelné situaci. Co s tím? Odpovědi máte ve svém nitru. Na chvíli se ztište, buďte právě jako ryby. Neváhejte si své řešení nechat vnést do svého snu. Požádejte si o nápovědu. Když je Luna ve znamení mystických Ryb, tak se i vám mohou zdát přímo prorocké sny.

Jak na věštecké snění?

Jen pamatujte, že je dobré položit svou otázku před usnutím přesně a konkrétně, a také je správné dodat nejlepší záměr. Stačí, pokud sdělíte, ať je to v nejlepším zájmu mém i všech koho se to bude týkat. Nezapomeňte uvést i kdy a jakou formou má přijít odpověď. Pak si můžete být jisti, že ji dostanete tak, abyste ji i pochopili. Ihned po probuzení si napište vše, co si pamatujete, včetně svých pocitů a emocí. Neřešte, zda vám v tito chvíli dává smysl nebo ne. Dříve či později střípky skládačky zapadnou.

Tvůrčí potenciál, fantazii i schopnost vytvářet vize nádherně podpoří směs esenciálních olejů Creativity. Chcete mít téměř univerzální podporující vůni přesně pro své znamení? I to je možné, mrkněte sem.


I další možností, jak se dostat z kruhu ven, má únorové novoluní

V našem podvědomí jsou uložené informace. Ty se nevědomě vyplavují vždy, když se máme o něčem rozhodnout. Vnitřní programy můžeme obelstít i trošku jinak. Vymyslete nějakou věc, činnost, kterou budete dělat jinak. Praváci mohou třeba odemykat byt či auto levou rukou a naopak. Dáváte si ráno nejdříve sprchu a až pak snídáte? Dělejte to pár dní v opačném pořadí. Nebo třeba trošku změňte trasu do práce. Vždy se dá něco najít. A únorové novoluní je přeci o fantazii a kreativitě.

Vesmírný kopanec, v dobrém slova smyslu

Letošní únorové novoluní nás popostrčí také vstříc našim snům a touhám. A hned den na to i Slunce bude následovat Měsíc do znamení Ryb. Jsou tu ještě další aspekty, ale to bylo na dlouhé povídání. Co to s námi udělá? Dodá nám to dávku odvahy, abychom svá přání proměnily v realitu. Takže dostaneme kopanec do zadku, ať se konečně pohneme. Po čem ve skutečnosti toužíte, jaká jsou vaše nejhlubší přání? Dovolte si jim vdechnout život. Teď je ten správný čas, není proč čekat a oddalovat své touhy.

Kdo vám dá křídla k bezpečnému letu?

Někdy je těžké jít si za svými sny, proměnit svůj život a přitom neztratit svou jistotu a stabilitu. Ve většině případů nám k tomu chybí podobně naladění lidé kolem nás. Netušíte, kde je hledat? Poradím vám, tady.

Další bonusy má únorové novoluní

Jste sami nebo vám to ve vztazích skřípe? I pro vás je tu pomocná ruka. Sotva únorové novoluní začne odeznívat je to další nebeská pomoc. Planeta lásky Venuše vstoupí do ohnivého znamení Berana. Můžete namítnout, že egoismus a sobeckost nic dobrého nepřinese, ale v tomto případě je opak pravdou. Zbavíte se strachu říct si, co ve skutečnosti chcete a po čem toužíte. Tím se krásně projasní komunikace mezi partnery a zároveň nedovolíte nikomu (ani sobě samotným) překračovat vaše hranice.

A co ti nezadaní?

Snadněji se se zdravou sebedůvěrou seznámí nebo udělají první krok, pokud mají někoho vyhlídnutého. A jemnější vnímání, které se sebou nese Luna v Rybách, vám ještě dopomůže najít správná slova, myšlenky i osoby. Potřebujete mou radu či pomoc? Osobní konzultaci si zajistíte zde. Na výběr je z jednorázových výkladů i ze zvýhodněných balíčků, kde můžete čas se mnou čerpat postupně podle vaší potřeby.

Přeji kouzelné a magické dny!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře