Snové novoluní ve Štíru

Doslova snové novoluní ve Štíru nás čeká v pondělí 13. listopadu před půl jedenáctou. Něco starého zemřelo, aby se mohlo zrodit něco nového, úžasného a smysluplného. A to, jak fyzicky, tak i psychicky. Všimli jste si, jak se energie proměnily? Ano, šlo to u většiny z nás malinko přes bolest. Ale tak, to u zrození chodí. Už víte, po čem prahne vaše duše, jaká nejhlubší přání si chcete splnit? Pokud ne, tak se zasněte. Ve dnech kolem novoluní ve Štíru vám to půjde snadno vizualizovat.

Transformace, propouštění a loučení se

Vím, že jsem předeslala snové novoluní ve Štíru a hned to nezní tak optimisticky, ale má to svůj důvod. Aby se skutečně mohla proměna a transformace stát, je nutné opustit a propustit vše nefunkční, nevhodné, nepodporující a stahující do starých kolejí. Věřím, že jste již kus cesty v tomto ohledu ušli. Nyní se opravdu rozlučte se svým starým já i okolím a prostředím. Nelekejte se, pokud budete mít ještě do konce roku pocit, že štěstí utíká mezi prsty. Je to jen zdání. Soustřeďte se na to, kam směřujete, tak můžete opravdu vykročit tím správným směrem. Ať nezahodíte to, co jste za poslední dobu tvořili, někdy to jsou i desítky let.

Netušíte kam směřujete nebo jak se tam, kam chcete hit dostat? Osobní konzultace (i na dálku) se mnou vám karty odkryje. Výběr z možností i rezervaci uděláte zde.

Vášně, sny a boření limitů za novoluní ve Štíru

Touha je motorem pro vášnivé naplnění vašich snů a přání. Nechci vás nutit ihned vše změnit, abyste jich dosáhli. Ale zapřemýšlejte nad tím, jaké z nich jsou ty pravé, opravdové a mají vyšší smysl. Jakmile to zjistíte, přejděte k dalšímu kroku- stanovení si dalších postupů. Tak se ke zhmotnění dostanete snadněji. Důvěřujte po cestě tomu, že vše se děje, jak má. A i překážky jsou tu od toho, aby vás zocelily a posunuly. Stabilizovat a rozvíjet se můžete i ve finančních oblastech. Stačí jít do akce. Na smrtelné posteli pak nebudete litovat toho, co jste nezkusili a neudělali. Snažte se udržet svůj směr, jít si za svými cíli, překonávat se. Jen tak zboříte limity, které jsou jen ve vaší hlavě, co můžete, čeho jste schopní a co je pro vás možné. Nyní je opravdu magické období k průlomu.

Nemáte teď sílu?

Jak se asi posunout, když jste dost možná na konci s dechem? Klid, pomalu se i o toto můžeme postarat, prolomit to a vrátit vás zpět do životní síly. Mrkněte sem.

Smyslnost nebo žárlivost ve vztazích?

Obojí. Energie těchto dní bude silná a proto se na vztazích projeví ty příjemné vlivy stejně jako ty negativní. Možná budou mít výhodu páry, které ukončují spory a hádky v ložnici, těm pak bude svým způsobem jedno, jakou variantu si vyberou. Noci budou nasáklé smyslností a náruživostí. Jen ty sklony k hádavosti, žárlivosti a vztahovačnosti budou také extra silné. Abychom se zbytečným sporům vyhnuli, je dobré dát si pozor na kritiku. Slovům jako „ty jsi udělal(a)/ neudělal(a)“ se vyhýbejte obloukem. Tato zranění by mohla dlouho léčit. A najít zranitelné místo u druhých bude velmi snadné. Pro jistotu se v následujících dnech vlivu novoluní ve Štíru obklopte osobami, kterým důvěřujete. Manipulátoři budou mít energetické hody. Plně důvěřujte své intuici, ta vás vždy dobře navede.

Takže- sněte a proměňujte své vize do reality! Kouzelné novoluní ve Štíru všem!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře