Bude nový měsíc i s dávkou adrenalinu za úplňku

V úterý 1. února se nám to pěkně nakupilo. Před co všechno by se dalo dát slovo „nový“? Vezmeme to pěkně po pořádku. V kalendáři přetočíme na nový měsíc, začne únor. Novoluní, tedy nový Měsíc, tu bude ve tři čtvrtě na sedm ráno. O něm si více povíme za chvíli. A aby toho nebylo málo, tak nový čínský rok- rok vodního Tygr začíná také 1. února. Pokud jste nečetli článek s podobnějším výkladem, tak ho najdete zde. Prozradím jen, že sice bude hektický, ale tento nový rok bude skutečně příznivý pro většinu z nás. A kdo by nechtěl po těch posledních měsících už něco jiného, příjemnějšího, že?

Končící brzda, spíš zpátečka Merkuru

Abych nebyla stále jen pozitivní, tak si to trošku zkazím, ale jen na pár dní. Ještě do pátku 4. února planeta komunikace Merkur couvá v Kozorohu. Co to znamená? Komunikace vázne, záležitosti se protahují a komplikují. Pokud opravdu musíte něco důležitého podepsat, pak si raději pořádně přečtěte i ta nejmenší písmenka pod čarou. Službu vypoví i hodně techniky, tak nezapomeňte zálohovat a zálohovat (hlavně počítače a mobily). Tato doba se naopak hodí k napravovaní chyb a dotahování restů z minulosti. Před polovinou února se Merkur posune do znamení Vodnáře. Ten už preferuje více svobody, tak se opět trošku uleví nám všem.

Nový Měsíc- novoluní ve Vodnáři

I když nám stále omezení, zákazy a příkazy nedovolují přetrhat pomyslné řetězy se starým, nefunkčním a přežitým, nový Měsíc rozproudí touhu po změně. Ranní novoluní ve Vodnáři sice navnadí touhu řešit úřady, majetek i vlastní svobodu, ale před chvílí jsem vám již sdělila, že opatrnost je nutná. Kromě toho temný, nový Měsíc bude mít asistenta, který tomu moc nepřidá. Karmický Saturn se snaží, jak může, nás vrátit nohama opět pevně na zem. Moc nefandí našim plánům a touhám. Ale přeci jen je tu Vodnář, ten svobodu miluje. Tak jsem zvědavá, kdo u vás zvítězí. Já mám jasno.

Jaký bude rok 2022?

To můžete jednoduše zjistit, když si stáhnete zdarma průvodce pro jednotlivá znamení na celý rok. Najdete ho tady. Pokud toužíte využít energií tohoto roku naplno a nenechat se ničím blokovat, pak si pořiďte i vibrační obrázky pro jednotlivá znamení (pomohou vám nejen ta pro vaše znamení, ale lze jich krásně využít i při úplňcích, novoluních či pokud je Slunce nebo Luna právě v některém z konkrétních znamení zvěrokruhu). Pořídíte si je zde. Cítíte, že vás něco blokuje a nevíte, co s tím? Pak tu pro vás něco mám. Jednoduše si můžete zpracovat energie jednotlivých znamení zvěrokruhu. Další informace čekají tu.

Individualita a autentičnost, i tak se projeví nový Měsíc

Máte toho dost, chcete být sami sebou, svobodně se vyjádřit a dělat si vše po svém? Pak to za tohoto silného novu ve vás praskne. Pomyslná nádoba přeteče a vy ze sebe vypustíte vše. Nelitujte toho, už bylo na čase. Dovolte si odpoutat se od starostí a rutiny. Buďte přirození, autentičtí, jednoduše buďte sami sebou. Nejen, že se vám pořádně uleví, ale také započne proces proměny. Touha jít si za svými sny bude neodolatelná, tak se vydejte. Nic už vám bránit nebude.

Nové cíle, nový plán, nový Nový rok

Až do úplňku je ten správný čas na stanovení si svých záměrů. Nov ve Vodnáři vás nasměruje, aby byly skutečně v naprostém souladu sami se sebou. Vyšlete tam nahoru své tužby, sestavte si konkrétní plán, jak toho dosáhnout, pěkně krok po kroku. Pokud tomu sami uvěříte, že je to možné, je to vašich silách, a budete si to nejen přát, ale uděláte-li i kroky k realizaci, pak se to na sto procent i zhmotní. Věřte si a sny se vyplní. Můžete si také pomoci tím, že ze své hlavy na čas vymažete slova jako neúspěch, nezdar a nejde. Přesvědčte toho svého sabotéra v hlavě, že jste již předem uspěli.

Adrenalinový úplněk

Ve středu 16. února před šestou večer tu bude úplněk ve znamení Lva. Svérázný a energický Lev mu dodá pořádnou dávku elánu. Bude se vám chtít zažít dobrodružství, vymanit se se zajetých kolejí nebo rovnou zažít něco adrenalinového nebo riskantního. Cokoliv začnete bude mít úspěch. I proto bylo důležité novoluní, abyste si mohli ujasnit své plány a za plného Měsíce jít rovnou do akce. Kdo to udělal, využil nový, nejen ten kalendářní, měsíc, tak má již předem vyhráno. Pokud jste to nestihli, tak ani tak smutnit nemusíte. Víte, že je také vhodná doba si vsadit? Určitě se nevsázejte rovnou o svou duši, ale třeba los by se měl vyplatit.

Chcete mít svého rádce vždy po ruce?

Je to možné a klidně to mohu být já. Jak to zařídit? Odemkněte bránu Magického klubu a máte to. Proměna nemusí být tak složitá, jak si možná myslíte. Stačí se odhodlat a jít do akce. Někdy má člověk pocit, že se stejně nedokope, já to tak někdy mám taky. Co s tím? Udělejte závazek, ale sobě samotným, že to dáte. K takovému slibu by vás pomyslně dokopalo třeba rovnou roční členství. Věřte, že pak se budete fakt snažit, abyste ze sebe dostali maximum. Varianty Magického klubu najdete zde.

Čeho se za úplňku vyvarovat?

Chcete prodat svou nemovitost, hledáte bydlení či pronájem? Tak to určitě nechte alespoň pár dní po tomto datu. Je téměř jisté, že byste neudělali správné rozhodnutí. V posledních týdnech není zrovna moc vhodných termínů ani na podepisování smluv a závazků. A ani únorový úplněk na tom není jinak. Lev je také docela pyšný a někdy až egoistický. Tyto energie přenese i na ostatní. Važte proto více svá slova i činy, abyste někomu i nevědomě neublížili. V tomto týdnu raději dejte ego stranou a uvažujte více srdcem. Neberte si ani osobně, když se objeví něco, co by se mohlo jevit jako mířeno proti vám. Nemusí to tak být.

Sněžný nebo rovnou hladový úplněk

Označení starých indiánů pro tento úplněk asi nutné příliš vysvětlovat. Dřív bývaly všude v únoru kupy sněhu, takže název sněžný úplněk se rovnou nabízí. Snadno se dala vystopovat zvěř, tak se dala pořídit potrava, kůže i tuk. A jak to s tím hladem? Pokud úplněk připadl až na konec února, pak už tolik sněhu nebylo a zvěř se mohla snadněji skrýt. Dnes už ani ke konci zimy hlady netrpíme, ale v minulosti to měli jinak. Zásoby se tenčily, stejně jako vrstvy podkožního ruku. Tak proto hladový úplněk. Jen mě tak napadlo, že úbytek podkožního ruku by si naopak někdo přál. Ale asi určitě ne za cenu strádání a hladu. Jde to samozřejmě i příjemnější cestou, třeba přes voňavé esence. Kouzelnou sadu pro vaše štíhlé tělo najdete zde. (Ráda vám poradím, jak na to, stačí se ozvat.) I dnes se mnoha lidem za tohoto úplňku rozhodí vnitřní stabilita.

Čistý, nový vzduch

Nechte své srdce otevřené dokořán a všímejte si, co nebo kdo k vám přichází. On totiž ten nový závan čerstvosti nebude jen tak ledajaký. Nové příležitosti a možnosti budou čekat snad na každém rohu. Vybírejte srdce a snažte se obklopit lidmi, se kterými je vám dobře a máte dojem, že vás v nějakém směru posouvají. Více zaměřte svou pozornost na to, co vás dělá šťastnější, radostnější a veselejší. Ostatní už přijde samo. Pocity, emoce i energie uvnitř vás jednoduše poradí, co je či není s vámi v souladu. To staré, nefunkční, nechte jít, aby mohl přijít nový závan hojnosti.

Přeji kouzelné a radostné dny!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře