Kouzelné novoluní s prstýnkem

Za název novoluní s prstýnkem mě asi většina astrologů a astronomů ukamenuje, ale mě přišlo trefné. V sobotu 14. října pár minut před osmou večer je tu magický nov ve Vahách a rovnou i s prstencovým zatměním Slunce. A protože jsou Váhy estéti a mají vkus, milují krásu a harmonii, tak mi název novoluní s prstýnkem přišel příhodný.

Váhy a jejich vztahy a priority

V tomto období určitě stojí za to mrknout se na naše vztahy s druhými lidmi, ale i na vztah k sobě samotným. Toto novoluní s prstýnkem nám krásně pomůže harmonizovat vše, abych se mohli cítit šťastně, milovaně a uzavřeli spory. Vědomě se rozhodněte s kým skutečně chcete trávit svůj čas. Popřemýšlejte nad tím, co vám nyní na životě a vztazích vadí a jak to proměnit ke spokojenosti. Bude asi malinko těžší zůstat objektivní a nepřibarvovat si svou situaci. Také trpělivost nebude v těchto dnech na výsluní, ale i tak se pokuste uvolnit se. Pokud se to podaří, budete odměněni úžasnou vlnou kreativity. A ta se hodí do všech životních oblastí.

Harmonie s lehkostí dosáhnete i skrze vůně. Neuvěřitelný výběr kvalitních esenciálních olejů a nejen jich má česká firma Bewit. Chcete zjistit více? Pak se přihlaste na online slavnosti v sobotu 28. října. Program je bohatý a po každé přednášce či workshopu je i losování o bombastické ceny.

Přijetí minulosti

Luna ve znamení Vah přináší i poznání, že nic jen černé nebo bílé. Abychom mohli žít a být v harmonii, po níž právě Váhy tak bytostně touží, je nutné přijetí. Bez hodnocení si na ciťte, co k vám proudí, co vám život přináší. Přijměte i křivdy a dávná zranění z minulosti. Něco přijmout neznamená, že s tím souhlasíte, ale to, že již nedovolíte, aby tato ublížení vás dále svazovala. Stalo se to, nyní to již rozpouštíte, pouštíte a jste volné a svobodné bytosti. A rovnou přepněte pozornost na to, co si právě chcete přitáhnout do svého života. I novoluní s prstýnkem má magickou moc a plní přání. Dokonce se v mnohých kulturách stále věří, že zatmění zesilují účinek každého jevu.

Kde najít svou životní sílu?

Pokud toho bylo v poslední době fakt moc a máte často dojem, že už nemáte sílu pokračovat. Nebo netušíte, jak to udělat, pak je přesně pro vás online kurz Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker jako dělaný. Postupuje se v něm pozvolna a najdete v něm řešení právě vaší situace.

Tři planety ve Vahách za novoluní s prstýnkem

Za novu je normální, že je Slunce i Měsíc ve stejném znamení. Za říjnového novoluní s prstýnkem se k nim přidal i Merkur. Co to znamená? Slunce ve Vahách dodá trošku nejistoty, nerozhodnosti a také potřeby ujišťovat se u druhých. Zmírníte to tím, že se obklopíte vstřícným a harmonickým prostředím i lidmi. Luna zase instinktivně vyhledává společnost, kde bude uznávána. Brání se však skutečnosti, že druzí jí zrcadlí jen její vlastní postoje a nastavení. Co s tím? Přijmout plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, jednat vždy v naprostém souladu se sebou i vyššími zájmy. A co Merkur v tomto znamení? Vtipnou, ale diplomatickou formou nechá promlouvat myšlenky do dění kolem nás i v nás. S lehkostí tak budeme moci vyjádřit i to, co nám jindy dělalo problém.

666, ne, raději 4x 6

Ano, za novoluní s prstýnkem se nám objeví čtyřikrát šestka. V jakém smyslu? Čtyři planety a prvky budou v 6. domě. První tři jsou ty, o kterých jsem se zmiňovala před chvílí a další je Mars. Jen ten není ve Vahách, je ve Štíru. Tak si pojďme trošku podrobněji poodkrýt.

Co ty šestky přinášejí?

V 6. domě Slunce vnáší touhu uplatnit se v oblastech, kde se pomáhá hlavně služeb a zdraví. Navíc přihodí i odhodlání pečovat o sebe a svou kondici. Měsíc se postará o změny a vylepšení, také obzvlášť ve službách ostatním. Emočnímu napětí se také objeví, což není úplně příjemné. Merkur máme za novoluní s prstýnkem také v 6. domě. A i on bude pracovat ve službách a na zdraví. Pod patronát si vezme spíš duševní práci a metodický přístup. No, to myšlení se Merkuru nikdy nedá upřít. Pozor na přehnanou starostlivost. A co Mars? Tak ten v 6. domě doslova nesnáší lenost. Poskytne nám neskutečný motor na to jít do akce. Tyto energii budete milovat nebo nenávidět. Nic mezi tím.

Zajímavé sny

Nejen toto novoluní s prstýnkem, ale i všechna ostatní jsou synonyma pro nové začátky. Zaměřte se na svá přání, ty se totiž budou daleko snadněji plnit. Zformulujte si je a nechte si třeba do snu poslat způsob, jak toho dosáhnout. Nápovědy budou proudit úžasně. Jen to berte s nadhledem. Sny totiž promlouvají obvykle v symbolech. Zaměřte se proto více na své pocity a emoce, než na konkrétní vizi. Ti z vás, kdo už jsou dále, tak jim mohou přicházet u rovnou prorocké sny. A upřímně, ani erotické představy nebudou výjimkou za noci při novoluní s prstýnkem.

Přeji nádherný nov!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře