Beraní úplněk ozáří dvě noci

Na vlně úspěchu nás ponese Beraní úplněk rovnou dvě noci za sebou. V plné fázi bude totiž pár minut před polednem v pátek 29. září. A tak nám bude připadat, že je největší v noci ze čtvrtka na pátek a stejně tak z pátku na sobotu. Kdo znáte ohnivou povahu tohoto znamení, víte, že ji umí jít pěkně za svým a ze svých záměrů jen zřídka kdy upouštění. Využijte toho ve svůj prospěch a dokončete ještě před víkendem vše rozdělané. Pro tentokrát si toho na sebe můžete naložit i více, zvládnete to.

Slunce ve váhavých Váhách

Ano, Slunce se nám před několika dny již přesunulo do znamení Vah, které vše na tisíckrát zvažují, ale pro tentokrát dají pokoj. Na místo toho vnesou grácii a vkus, a také umění soustředit na všechny životní oblasti, aby byly vyvážené. Takže všechna svá „ale“ vynechte. Máte-li pocit, že vás stále něco nezpracovaného tíží, pak to utněte a ještě hravou formou. Nápovědu získáte zde. Raději necháte věci, ať se dějí sami a moc se vám teď nechce jít do akce? Nevadí, stačí si nanést esenci svého znamení a magie přírodních olejů to udělá za vás. Výběr pro obě pohlaví a všechny znamení zvěrokruhu najdete tady.

Jak se propíše Beraní úplněk do vztahů?

I když je Beran dost tvrdohlavý v komunikaci nám to zpříjemní. Bude o dost jednoduší se s druhými domluvit a dosáhnout vzájemné podpory a pochopení. Nesnažte se ale své zájmy prosadit za každou cenu. Osobně nemám ráda kompromisy, nyní je však pro ty smysluplné vhodný čas. Chce to trošku diplomacie a také notnou dávku trpělivosti. Neberte si nic osobně a snažte na danou věc podívat očima druhé strany nebo alespoň z neutrálního postoje, bez přílišných emocí. Uvidíte, že cesta k řešení, vhodná pro obě strany, existuje. Vyhnete se tím také zbytečným sporům.

Vycházkové tempo k cíli dovede

Ohnivý Beraní úplněk nás může nutit ke snaze jít do všeho rychle, ukvapeně. Raději se však více nalaďte na energii Vah a postupujte pozvolna. K cíli vás totiž přivede spíše vhodná strategie než rychlý výpad. Proto se za plného Měsíce vyhněte unáhleným rozhodnutím. Třeba podpisy důležitých smluv a závazků na dlouhý čas, by se rozhodně nevyplatili. Takže, pomalu, ale jistě je ta správná cesta. Promyslete své kroky, dělejte jasné a konkrétní akce. Uvidíte sami, kolik toho během krátkého času zvládnete a stihnete, i bez zbytečného stresu a přešlapů.

Máte dojem, že se vždy jen na krátkou chvíli zvednete, rozjedete se, ale rychle se vyčerpáte? Ano, nedostatek životní síly, se i takto projevuje. Co s tím? Netlačit na sebe a udělat alespoň malé kroky k tomu, abyste se zpět dostali do své životní síly. Pomůže vám v tom i program, který vás nevycucá časově, energeticky a ani finančně. Svou pozvolnou cestu zpět do své síly si zajistíte tu.

Je Beraní úplněk kukuřičný nebo Měsíc zlátnoucího listí?

S oběma názvy se můžete setkat. Staří indiáni sklízeli kukuřici a další plodiny, proto název kukuřičný. Mě se v tomto čase vybaví spíš dýně (a vůně krémové polévky z ní) než zmiňovaná kukuřice. Všude kolem je hojnost a i my můžete nasát atmosféru prosperity do své jedinečné aury. Důvod k oslavě toho, co jsme zvládli a dokázali, se vždy najde. Druhé označení nám již připomíná, že se pomalu příroda chystá k odpočinku a na chvíli nás zahalí do teplých podzimních barev.

Přeji vám nádherné prozářené nejen noci v náručí Beraního úplňku!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře