2x rohatý nov a vyvažující úplněk v dubnu

V dubnu nás čeká rovnou dvakrát nov. První novoluní tu bude hned v pátek 1. dubna a ovládne ho Beran. Druhý nov zakončí měsíc duben. Nastane v sobotu 30. dubna a pod patronátem ho bude mít Býk. Dokonce u tohoto novu bude bonus, částečné zatmění Slunce. Mezi tím proběhne nádherný úplněk. Na ten se můžete opravdu těšit, vyváží totiž disharmonii v našich životech, postará se o to znamení Vah. A kdy tu bude? V sobotu 16. dubna.

Aprílový nov přinese těžkosti

Před půl devátou ráno na apríla tu bude Beraní nov. Ten bude hodně náročný pro citlivější a vnímavější osoby. Pocitově se mohou znásobit potíže jak zdravotní, tak i psychické. Po zdravotní stránce se projeví bolestmi hlavy, zubů či problémy s cévním systémem. A co se týká našich pocitů, tak budeme více vnímat omezování svobody, těžkosti, které se na nás valí, i tíhu zodpovědnosti za svá rozhodnutí. Co na to pomůže? Dát si půst, a to i od médií a sociálních sítí, zdravější životní styl a více odpočinku. Ale ne o tom jen přemýšlet, skutečně to udělat. Potřebujete mít po ruce něco, co vám bude připadat rovnou jako osobní anděl strážný? Pak si pořiďte tuto voňavou směs esenciálních olejů Soulguard“.

Zaměřená ohnivá pozornost

Znamení Berana vládne ohnivý Mars, ten nejen jemu, ale i energiím těchto dní dodá vášeň, kreativitu, sebedůvěru i aktivitu a rozhodnost. Dovolte si (nejen v kolem novu) být skutečně sami sebou, upřímně jednat, sdělovat bez obalu své pocity a emoce. Je v pořádku necítit se někdy dobře či mít jiný názor než druzí. Naprosto přirozeně vás to povede k tomu, abyste spoléhali sebe samotné a na svou intuici. Vlastní instinkt vás dovede k tomu, co máte udělat, aby se vaše plány proměnily v realitu. Zaměřte se na konkrétní cíle a těm se věnujte. V přílivu energie nebude vhodné svou pozornost tříštit a ani jednat impulsivně.

Čisté plátno k tvorbě, to je první nov v dubnu

Přestavte si, že jste umělec, malíř. Máte před sebou čisté plátno a víte, že je jen na vás, co na něm bude. Zamyslete se na tím, jak chcete formovat své záměry. Zároveň nechte oči i srdce otevřené. Proč? Doslova na každém rohu na vás bude číhat nová příležitost, možnost, jak se posunout a jak postoupit na pomyslných schůdcích blíž ke svému přání. A co ty staré vzorce, které se vždy objeví někde na pozadí, když to nejméně potřebujeme a zablokují nás v posunu? Ty teď za novu velmi jednoduše identifikujete a zpracujete. Není proč se obávat, stačí hrdě vykročit vstříc svým snům. Vy sami jste umělci, tvůrci svého života, tak převezměte otěže a tím i kontrolu nad svou životní cestou.

Jak se rozjet bez rizika?

Mnoho lidí sní o své krásné budoucnosti, o podnikání, o životě, který dává smysl a je ve zdraví a v harmonii. Jenže okolí nám tuto cestu často vymluví. Chcete být součástí komunity (nejen) podnikatelů, kteří si vzájemně pomáhají a postupují vpřed, aby hojnost mohla proudit? Pak se ozvěte a získejte nezávazné informace.

Odpočinkový úplněk ve Vahách

Velikonoční úplněk nás ozáří v sobotu 16. dubna pár minut před devátou večer. Pod patronátem ho budou mít vzdušné Váhy. V posledních dnech se sice přidalo více životní síly do našich těl, ale předcházející období bylo pro mnoho z nás náročnější. Dopřejte si skutečně více odpočinku. Doporučuji opravdu hodně pít. Ledviny, močové cesty i vaše kůže potřebuje po zimě extra dávku hydratace. Nenechte se zmást hřejivým sluníčkem a neseďte nikde na studeném povrchu, zmíněné orgány by vám to bolestivě oplatily. Kdybyste si měli vybavit nějakou vůni, když se řekne odpočinek, jaká by to byla? U mě rozhodně je to klasika- Heřmánek. Místo toho, abyste podnikali velkolepé akce či se vrhali do nových záměrů a plánů, raději dokončete a uzavřete vše načaté či odložené.

Úplňkové zvraty v dobrém slova smyslu, hlavně ve vztazích

Plný Měsíc pomáhá k navázání vztahů. Nově se nabídnou možnosti na oboustranně výhodné spolupráce, obchodní styky i nová přátelství či lásky. Úplněk je ale ve Vahách, tak si dejte pozor na nerozhodnost. Naslouchejte více svému srdci a intuici a nenechte se obalamutit rozumem. Ten vždy najde nějaká proti. Ve skutečnosti totiž nechce, aby se něco změnilo, a tak vás tahá do starý vyjetých, ale slepých kolejí. Pod záminkou bezpečí a ochrany před zklamáním vás přiměje nic nepodnikat. V těchto dnech bude působit společně s Měsícem i Merkur a Uran, takže se můžete očekávat opravdu přínosné zvraty a nečekané dobré zprávy. O milá překvapení tedy nebude nouze.

Zabloudili jste ve svém začarovaném kruhu?

Nezoufejte, stačí pohled z nadhledu a východ se objeví. Nevíte si rady? Chcete mou pomoc? Pak si objednejte svou osobní konzultaci nebo rovnou dlouhodobou spolupráci, získáte tak mou péči a pomocnou ruku na své nové cestě životem, který se stane ze snu skutečností.

Růžový Měsíc, úplněk rašící trávy nebo rybí úplněk?

Se všemi těmito názvy se pro dubnový úplněk můžete setkat. Jak to tedy s těmi názvy je? Růžový Měsíc nebo úplněk dostal název u starých indiánů. V té době totiž začaly kvést v Severní Americe právě jarní růžové květy. A jak je to s tou rašící trávou? V těchto dnes je opravdu křehká a snadno se poničí. Proto je dobré řádně pečovat o vše nově vznikající, na nic netlačit a vyhnout se jakékoliv rutině. A co rybí úplněk? I ve vodních tocích se probouzí život, ryby se třou. Mají to stejně jako my lidé, také už cítíme úžasný příliv energie a lásky v životě.

Duben uzavře magický nov se zatměním Slunce

V sobotu 30. dubna se s námi duben rozloučí opravdu kouzelně. Nachystal si pro nás přímo magický nov. Na novoluní se můžeme těšit chvíli před půl jedenáctou večer a jeho vládcem bude Býk. Rovnou se nalaďte na na rituální energie, čeká nás i částečné zatmění Slunce. Vzhledem k tomu, že u nás bude noc a ještě k tomu se Měsíc skryje, nastaví svou tajemnou temnou tvář, zatmění nebude viditelné. To však na jeho síle nic nezmění. V posledních letech je často nov energeticky silnější než úplněk. A i když tomu mnozí nevěří, fáze Měsíce mají vliv na každého. Bylo by egoistické si myslet, že na někoho ne. Vždyť Luna pohne oceány, tak určitě i námi.

Požitkářský nov v Býku

Býku, stejně jako Vahám, vládne planeta Venuše. Takže se už poloviny měsíce dubna budeme mít touhu zkrášlovat svá obydlí, pečovat o své blízké, ale také nechat se hýčkat. Býk umí život vychutnávat, doslova všemi smysly. Tak si dovolte polevit tlak na sebe samotné a začněte život opravdu prožívat. Přežívání odložte stranou, přišla doba, kdy musíte skutečně dosytit sebe samotné a až pak tu můžete být pro druhé. Nastolení královského řádu se vyplatí. Zamyslete se nad tím, jaké jsou vaše priority a životní hodnoty, čím si můžete udělat radost, ale také nad tím, co by vám přineslo dostatečný přísun peněz pro zajištění života v radosti. A mimochodem, stejně jako za úplňku i tento nov má pro vás příjemné zvraty a zprávy.

Energie hojnosti

Když se řekne hojnost, každý si představí něco jiného. Pro jednoho jsou to skvělé vztahy a láska, pro druhého blahobyt a pro dalšího dostatek peněz. Ano, hojnost má mnoho podob a pravdu mají všichni. Zastavím se u peněz, ty část lidí vnímá negativně, a tak se jim obloukem vyhýbají nebo se u nich nezdrží. Peníze jsou také energie, ta proudí a nikam se neztrácí. Je jí dostatek a nikdy nezmizí, každý si může vzít. A pokud jí skutečně milujete, neurážíte ji a neponižujete, ráda se k vám násobně vrátí. Sama ze své zkušenosti mohu říct, že když si člověk spadne finančně hlouběji, pak se jen těžko z toho dostává ven. Chce to vydržet a formovat své myšlenky správně a pak samozřejmě také jít do akce. Naštěstí je nov v Býku na naší straně a pomůžete nám v tom.

Naladění se nejen na nov, ale i hojnost v životě

Chcete-li si pomoci být naladěni na hojnost, pak se vyplatí alespoň trošku a bez výčitek zainvestovat, energie se znovu rozproudí. Směs esenciálních olejů na podporu tohoto záměru najdete zde a nebo můžete vstoupit do Magického klubu a spoustu technik použitelných pro běžný život si postupně osvojit.

Láska a erotická atmosféra

Býk je požitkář všemi smysly, to jsem již zmiňovala. Takže vás asi nepřekvapí, že ani v posteli to nebude jinak. Možná vám nov moc nedovolí spát, ale mile překvapit partnera a extra si užít, určitě ano. Na nic si nehrajte, dovolte si projevit to, co cítíte, a buďte upřímní k sobě i druhým. Pak se ego dostane jistě na druhou kolej a jarní radovánky mohou začít.

Přeji vám nádherný duben a využijte jeho moc znásobenou novy pořádně!

S láskou Dana Chara

P.S.: Na titulní stránce mého webu vždy najdete aktuální informace o novinkách a také o živých akcích v Brně. Tak se mrkněte, ať vám nic neuteče. Informace také najdete na Facebooku a na Instagramu Magie šťastného života.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře