Zásadní novoluní i vlčí úplněk, to je nový rok v úvodu

Nový rok začne krásně. Už v neděli 2. ledna po půl osmé večer tu budeme mít novoluní v Kozorohu. Téměř všem se otevřou nové možnosti, jakými by se mohl ubírat jejich pracovní směr. Závan svobody a volnosti rozváže křídla a tak budeme mít k dispozici zásadní informace. Ty nám tentokrát neuniknou. A dokonce se nenecháme spoutat ani zákazy a omezeními. I majetek bude pod ochranou, takže újmy v tomto ohledu nepřijmou. Za mě tedy kouzelný start.

Scénář jako z pohádky na celý rok

rok jako v pohadce

Představte si, že si můžete naplánovat celý rok tak, jak byste si ho opravdu přáli. Sen? Ne, můžete to být pravda a skutečnost. Stačí se jen vymanit z pozice oběti. Náš život sice ovlivňuje spousta faktorů, ale určitě ne to, jak ho vnímáme my sami. Dovolte si naplno prožívat i ty docela malé radosti, více se smát a věřit na zázraky. Když uvěříte, tak se teprve mohou stát. Odpoutejte se a převezměte otěže nad svými životy. Jen vy sami jste strůjci svého osudu. Ujasněte si, jaký ten následují rok chcete mít, po pracovní i po osobní stránce. Tak vše budete mít sílu snadno i zrealizovat.

Co vás čeká v roce 2022?

Chcete to zjistit? Pak si stáhněte zdarma průvodce celým rokem pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Kromě výkladu se dozvíte i spoustu dalších informací. Pořídíte si ho zde.

Nový rok se zaměřenou pozorností

harmonie, meditace, zklidneni

Ani vánoční svátky nebyly pro mnohé z nás příliš uvolněné a už se máme vrátit znovu do koloběhu činností. Všude se dočtete, že se máte koncentrovat a správně zaměřovat svou pozornost. Ale jak? Vždyť je toho tolik kolem nás a my máme toho tak moc stihnout. Aby se nám naše sny splnily, plány vyšly, tak je to opravdu potřeba. Dejte si nový každodenní úkol, nový rok tak může být skutečně jiný. Věnujte se 20 minut denně tomu, abyste své myšlenky zklidnili, odpoutali se od nich. Odpočinek a zpomalení vám v tom paradoxně pomůže. Sedněte si nebo si lehněte, srovnejte se, uvolněte se a pozorujte své myšlenky a pocity. Pak se ponořte do ticha v sobě. Vědomě se upněte na jeden bod, třeba plamen svíčky, okno či místo na zdi. Když to budete dělat pravidelně, zjistíte, že jste daleko efektivnější a vaše sny se plní, plány se zhmotňují. Zpomalení je řešením.

Magický klub je u pro vás

Chcete si najít čas pro sebe, který vás zároveň posune? Pak objevte příležitost, kterou vám poskytne Magický klub. Součástí jsou i konzultace se mnou, takže na nic nebudete sami. Mou společnost si zajistíte přes tento odkaz.

Merkur opět hodí zpátečku

couvajici Merkur a zalohovani

Čtyři dny před úplňkem se vše opět zabrzdí. Na vině bude Merkur, který opět začne couvat. Ve zpětném chodu bude tři týdny. Takže raději si udělejte zálohy všeho podstatného- telefonů i počítačů. Ještě před 14. lednem raději dořešte vše rozdělané a neukončené. Určitě nechcete, aby se nějaké lekce z minulosti vrátily nebo jste otevřely staré bolavé rány z dávných dob. A pokud budete muset něco podepisovat, či startovat, pak buďte hodně obezřetní. Vše se bude zpožďovat a váznout. Nový rok, přesněji leden, začal velmi optimisticky a teď už to tak nevypadá. Ale nemračte se, vše jednou pomine.

Vlčí úplněk nabitý emocemi

I nový rok má pro nás nachystaný úplněk, a to rovnou vlčí. V noci na úterý 18. ledna už chvilku po tři čtvrtě na jednu je tu. Patronát si zajistit Rak. Indiáni tomuto úplňku říkali Vlčí Měsíc. V těchto dnech bývala pořádná zima a všude kupy sněhu. A tak se i vlci toulali kolem vesnic a hledali potravu. Jejich emotivní vytí se ozývalo krajinou. Se stejným nábojem se ukáže i tento plný Měsíc. Nenechte se zaskočit negativními náladami a už vůbec jim nepodléhejte. Místo toho se více věnujte své rodině a přátelům. Projevte vděčnost za vše, co již máte. Uvidíte kolik nápadů a inspirace na zútulnění vašich domovů vám to přinese.

Bude nový rok ve svém počátku přát vztahům?

vztahy, laska, spoluprace

Dalo by se říct, že ano. Jen to tak nemusí vypadat na první pohled. Proč? Citlivost Raka se přenese i do našich vztahů. Tak budou mít mnozí z nás pocit, že si musí vybrat mezi prací a rodinou. Není to tak, jen je potřeba najít rovnováhu mezi vším. Nebojte se nevhodné a nefunkční vztahy ukončit. Uleví se vám a získáte tak hodně své životní síly zpět. A hlavně komunikujte jasně a stručně. Nesnažte se preventivně obhajovat a zbytečně vše vysvětlovat. Pokud přejdete na jasnou linku v hovorech nejen doma, ale i v práci, budete pochopeni a vše se dořeší. Magický svit Luny také velmi pravděpodobně odhalí i nějaké to tajemství. Tak, alespoň to víte trošku předem a nebudete překvapeni.

Sám sobě věštcem

Chtěli byste se naučit číst v kartách, ale moc vám příručky nedávají smysl? Něco pro vás mám! Co, kdybych vám řekla, že si své karty s mou pomocí můžete nejen vyrobit, ale i na-cítit. Budou tak na vás mluvit řečí srozumitelnou vám. Neumíte malovat? Ani tak zoufat nemusíte, mám hned tři verze a myslela jsem na vše. Nakouknout na karty Magie života a pořídit si své vlastní můžete tady.

Spojenectví a práce snů, i to je nový rok

Každý nový rok se sebou nese i naše plány a sny, o tom jsem se již zmínila. Ale naše podvědomí se nás snaží za každou cenu udržet v tom starém, známém. Můžete to tedy vypadat, že jsou naše touhy předem bojkotovány. Není to tak a ani to tak být nemusí. Obklopte se lidmi, kteří jsou vám blízcí, mají podobné cíle a vize. Dobře si vyberte a těmto lidem se o svých snech svěřte. Důvěřujte naplno své intuici. Vše, co si přejete a za čím si jdete, vyličte do nejmenších detailů. Vaše spřízněné duše (nebo klidně jen jedna) vám pomohou nasměrovat k realizaci. Vždy se najde cesta, stačí neztratit svou víru.

Přeji vám, aby ten nový rok byl skutečně nádherný a průlomový!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S.: Milujete vůně? Chcete mít osobní vůni pro své znamení? Už je to možné. Všechna znamení zvěrokruhu (pro ženy i muže) mají svou esenci, mrkněte sem.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře