Karetní výklad na září 2023

i pro jednotlivá znamení

Vnitřní chaos, tak by se dal nazvat úvod září 2023. Zesílí tendence něco podniknout, utrhnout se z řetězu, hlavně aby se něco dělo. Jenže to nebude zase tak dobrý nápad. Raději opravdu nedělejte nic, s čím si nebudete na naprosto jisti. Mohli byste se ocitnout v hodně nebezpečné situaci a litovali byste svého neuváženého jednání.

Jak najít svůj střed a žít své skutečné já?

Cest a způsobů je mnoho, na každého funguje něco jiného. Chcete najít vnitřní klid, získat zpět svou jistotu a stabilitu, začít se opět radovat ze života, věřit si, milovat a plnit si své sny? Pak neváhejte a vydejte se mnou na několika týdenní cestu. Možnost vstupu končí už v pondělí 4. září 2023. Informace i přihlášku do online kurzu najdete (a klidně i s mou osobní péčí) zde.

První školní týden

Hned, jak děti opět usednou do školních lavic, tak si situace zklidní. Všichni k sobě budou vnímavější a laskavější. I vy se zamyslete nad tím, jakými způsoby do vašich životů vstupuje láska. Má velmi mnoho podob. Nezapomínejte ani na sebe. Buďte i sami k sobě laskaví, to platí i pro vaše myšlenky. Rychle se dostaví vnitřní pocit spokojenosti a naplnění. A o víkendu dost možná odhalíte něco, čeho jste si předtím nevšimli. Získáte nový úhel pohledu na vaši situaci a snadněji si tak do života přitáhnete něco nového a zajímavého.

Změny, které nemusí vypadat příznivě

V dalších dnech vám září 2023 přinese dávku změn. Je pravděpodobné, že přijde i zklamání, věci se budou oddalovat nebo nepříliš dobře vyvíjet. Přijměte to jako fakt, vždyť život je prostě změna a něco musí skončit, aby mohlo něco nového začít. Nakonec budete z celého procesu ještě posíleni. A dokonce jednoho dne bude rádi, za to, co se právě stalo. S novoluním nám dojde, že ať jsme závislý na čemkoliv nebo na komkoliv, je to jen náplast na nějaký pocit nedostatku. Postavte se opět na první místo a nedostatek nahraďte dostatkem.

Léčebné energie v září 2023

Třetí pracovní týden má pro vás září 2023 už jasné signály, že jdete správným směrem. Zformulujte si své záměry a cíle, ať se může léčebná energie rozproudit. Důvěřujte procesu, vše se děje, jak má, i když nám to teď tak připadat nemusí. Intuici se vyplatí naslouchat ve věcech lásky. Tak je totiž také na obzoru a jemně vás zahalí do láskyplné náruče. Dovolte si řídit se srdcem a ne rozumem, to bude hodně důležité v těchto dnech.

Závěr měsíce prověří toleranci a zdravé osobní hranice

Máte nepříjemné pocity v poledních dnech září 2023 a přitom vám hlava říká, že je vše v pořádku a jak má? Pak popřemýšlejte, kde jsou překročeny vaše vlastní hranice. Odstřihněte vše, co vás vyčerpává nebo rovnou blokuje. Zapamatujte si, že ostatní si k vám dovolí jen to, co jim vy sami dovolíte. Nezoufejte ani v případě, že o některé lidi kolem sebe přijdete či se budou vzdalovat. Poděkujte jim (i v duchu) za společnou cestu a nechte je jít. Posouváte se, a tak je v pořádku, že ne všichni to tak mají stejně.

Potřebujete rozklíčovat svou situaci a navést? Chcete mé vedení? Jsem tu pro vás.

Jaké esence podpoří září 2023 pro jednotlivá znamení?

Období změn a proměn čeká Berany, Váhy, Kozorohy a Ryby. Víc si užít plynutí jim pomůže směs 3S. Hodně povzbuzení potřebují Býci, Blíženci, Panny, Štíři a Vodnáři. S lehkostí jim to doručí směs esenciálních olejů Confidence. Na příznivé vlně se budou chtít jistě udržet Raci, Lvi a Střelci. Pomocnou ruku podá červená mandarinka.

Rady na září 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

cítíte, že obrovská změna je na blízku, jen netušíte, co to přesně a kdy bude? Ano, překvapení bude víc než dost. Většinou půjde o změny k lepšímu, tak se tomu otevřete.

Býci,

vím, že to teď rozhodně nemáte nejrůžovější. Nevzdávejte se, i když můžete mít pocit, že jste u konce s dechem. Zjistíte, kolik síly ve vás ještě dřímá, ze svých snů ale neslevujte.

Blíženci,

nepřehánějte to a nepřetěžujte se. Pokud pojede stále na maximum, jste nejlepší adepti k ulehnutí třeba s chřipkou. Určete si své priority a věnujte jen tomu, co nejpodstatnější.

Raci,

září 2023 má pro vás skvělé zprávy, vyhráli jste na pomyslném kole štěstí. Před vámi je spousta nových příležitostí, možností. Budete mít velmi šťastné a přínosné období.

Lvi,

všechny myšlenky se vracejí jako bumerang. Dávejte proto pozor na to, jaká přání tam nahoru vysíláte. Můžete dosáhnout čehokoliv, tak toho využijte a vyrazte za svými sny!

Panny,

v září 2023 opravdu poslouchejte svou intuici, případně si nechte poradit jen od lidí, kterým důvěřujete. Bude to chtít hodně trpělivosti, než se ze všeho opravdu dostanete.

Váhy,

rychle realizujte své nápady, udělejte první kroky k naplnění vašich tužeb. Úspěch máte na dosah, stačí jen natáhnout ruku. Jste na vzestupu a vše vychází, ujišťuje září 2023.

Štíři,

nejste zrovna na vrcholu svých sil a tak téměř nic nejde podle vašich představ. Co s tím udělat? Naslouchejte své intuici, ztište se a dovolte si opět věřit sami sobě a prosadit se.

Střelci,

k druhým se chovejte přesně tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Buďte čestní a poctiví. Vše se vám v září 2023 bude téměř obratem vracet. Spravedlnost bude fungovat.

Kozorozi,

v lidech kolem sebe máte pevnou oporu. Ať jste doposud řešili cokoliv, nyní nastanete obrat k lepšímu. Dveře se sami otevírají, nebojte se říct si o pomoc, když ji potřebujete.

Vodnáři,

vaše úsilí ani v září 2023 nepřinese bohužel vysněné výsledky. Jste z toho už dost unaveni. Nevěšte hlavu, neztrácejte víru, nebude to tak napořád, v dobré se to obrátí.

Ryby,

vás čeká vzrušující období, kdy o překvápka a dobrodružství nebude nouze. Dovolte si riskovat, budete výsledky příjemně překvapeni. Čekají vás nové věci u zkušenosti.

Kouzelné září všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře