Karetní výklad na květen 2023

Není čemu divit, že květen 2023 začne opravdu vášnivě. Vždyť máj je lásky čas. Abych byla přesnější, tak úvod měsíce doslova prosytí silná ženská sexuální energie. To pro ženy znamená, že se jim bude i tato složka života více připomínat, aby ji mohly přijmou a pracovat s ní. A také z ní čerpat životní sílu. Muži dojdou k poznání pozorováním a vnímáním energií žen z okolí. A také k praktickému vyvážení své vlastní vitality.

Trpělivosti naučí úplněk

I když to tak nemusí na první pohled vypadat, vše se dá během následujících dní dořešit. Všechny své problémy vyřešíte jemně a něžně. Odpor a hrubá síla nikam nic neposunou. Buďte laskaví a trpělivý. To platí jak k druhým, tak k sobě samotným. Úplněk vám dodá i notnou dávku sebejistoty, které i pár dní po něm vydrží. Nesnažte se však dohnat vše, spíše naopak- více odpočívejte. Měsíc květen 2023 má pro vás ještě jednu konejšivou zprávu- ať se vyskytne jakákoliv další trable, snadno se přes ni přenesete.

Na nic nemusíte být nikdy sami

Chcete se připojit mezi úžasné lidi, kteří mění svět a budou vám oporou kdykoliv to budete potřebovat? Pak se přidejte do komunity Orseus. Společně jsme totiž navždy silnější a sjednocení je to, co nutně potřebujeme, abychom mohli žít v lásce, klidu a v bezpečí.

Změny obrátí život vzhůru nohama

Květen 2023 nebude jen o lásce v ideálním slova smyslu. Už v závěru první třetiny měsíce totiž změny a zvraty pěkně promíchají osudy mnoha lidí. Možná se budete ptát, proč se to zrovna vám děje. Ať už vám některé situace nebo lidé otevřou staré rány či bolístky, uvědomte si, že tím získáváte unikátní prostor pro vyléčení a uzdravení. Ano, je to kruté a ne zrovna příjemné. Ale teď je ten správný čas s tím něco udělat. Máte bojový úkol – najít a milovat i tu část sebe samotných, která bojkotuje vaše úsilí posunout se, rozvíjet se a růst.

Pozvánka pro ženy

Cítíte, že nejste v něčem „dost“ (dobrá, vzdělaná, zkušená,…) nebo naopak příliš (mladá, stará, tlustá, tenká,…? Pak se připojte do láskyplného prostoru nejen pro maminky podnikatelky. Společně všechny tyto sabotéry hravě zvládneme.

Jak bude květen 2023 pokračovat? Pokud to chcete zjistit, pak pokračujte tudy. Za symbolickou cenu získáte detailní obsah všech nových článků na blogu a občas i nějaké překvapení navíc.

Jaké esence podpoří květen 2023 pro jednotlivá znamení?

Podpořit své intuitivní schopnosti a na vnímat si symboliku budou potřebovat Berani, Lvi a Ryby. V tom jim pomůže směs Intuition. V květnu čekají velké změny Býky, Štíry a Kozorohy. Vše krásně ustojí s pomocí Cypřiše. Sebe-léčení a zklidnění s pomocí Levandule ocení Blíženci, Panny a Střelci. Schopnost být tady a teď zajistí směs Now. Sáhnout po ní by měli Raci, Váhy a Vodnáři.

Proč zrovna tyto esence? Jaké jsou rady pro jednotlivá znamení? I to zjistíte v klubu Magie šťastného života. Přidejte se a nic vám neunikne.

Láskyplný květen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře