Dubnový úplněk potvrdí jaro

První jarní, tedy dubnový úplněk nás čeká už ve čtvrtek 6. dubna po půl sedmé ráno. Ovládne ho vzdušné znamení Vah. Ty nás podpoří v hledání harmonické cesty a vyvarování se sporů, stresu a chaosu celkově. Také přijde parádní šance udělat si pořádek v sobě i kolem sebe a urovnat pošramocené vztahy. A s jarními dny se nám vlije i nová energie do žil. O růst a kreativní nápady nebude nouze.

Dokonalým pomocníkem je unikátní směs esenciálních olejů „33“. Pokud chcete zjistit více nejen o olejích, ale i zdraví či jak si přivydělat, pak se přihlaste zdarma na slavnosti Bewit. Pro zaregistrované bude i záznam zdarma a pokaždé přednášce u losování i bombastické ceny.

Nejistota nebo rovnou nervozita? Ne, nemusí to tak být

Že je znamení Vah nerozhodné, to asi nikomu moc vysvětlovat nemusím. Ale jak to bude působit na vás, když je dubnový úplněk právě v tomto znamení? Hladina stresu se může zvýšit, protože budeme mít pocit, že neznáme všechny odpovědi na své otázky. A přesně z tohoto důvodu se nemůžeme správně rozhodnout.

Co na to pomůže?

I to už ví členové Klubu Magie šťastného života. A zároveň mají přístup k plným a detailním verzím všech článků a o všech novinkách ví jako první. Chcete také? Pak pokračujte sem.

Jaro a dubnový úplněk lákají k aktivitě

Jasně, že příjemnější počasí láká nejen k vycházkám do přírody, ale také třeba k aktivnější práci. Máme dojem, že musíme dohnat vše, co se přes chladnější období nestihlo, jen dubnový úplněk nás trošku zabrzdí. Skutečně je lepší zvolnit a zklidnit se.

Chcete mou pomoc? Osobní konzultaci si zařídíte zde.

Jak nazýváme dubnový úplněk?

  • Růžový Měsíc- tak bývá nejčastěji pojmenován dubnový úplněk. Ale pokud si myslíte, že na vás v oblohy bude dubnový úplněk svítit růžově, tak vás zklamu. Hlavně v severní Americe kvetla hojně mezi prvními právě růžová rostlinka, od ní se celé pláně zbarvily, proto ten název.
  • Rašící úplněk, úplněk rašící trávy či rašící Měsíc- označení plyne z probouzející se přírody. První rostlinky i tráva začínají vykukovat po dlouhých zimních měsících ven. Dokonce jsem někde zahlédla název Vaječný úplněk. To bude asi proto, že ptáci začínají klást svá vajíčka. I Rybí Měsíc se občas objeví, některé ryby se totiž třou v tomto čase.
  • Pašijový nebo Velikonoční úplněk- oslava Velikonočních svátků připadá na první neděli po prvním jarním úplňku a po jarní rovnodennosti. A to nejčastěji připadá právě na tento měsíc. Takže název dubnového úplňku se přímo nabízí.

Přeji kouzelný první jarní úplněk!

S láskou Dana Chara

P.S. Plnou a detailní verzi nejen tohoto článku, ale i další bonusy, si zajistíte vstupem do Klubu Magie šťastného života.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře