Upřímný červnový úplněk

Tentokrát připadá červnový úplněk na neděli 4. června před tři čtvrtě na šest ráno. A proč zaznělo hned v nadpisu slovo upřímný? Protože Střelec, po jehož nadvládou bude červnový úplněk, přesně takový je. Donutí vás nejen k zamyšlení, ale i k akci.

Jasný směr i vyšší smysl

Obvykle patří tento měsíc k těm nejoblíbenějším. Pro děti se blíží konec školy, dospělí se těší na dovolenou. Teploty příjemně stoupají a my máme lepší náladu. Možná i proto se budeme chtít lépe nasměrovat. Co ve vašem životě dává smysl, jaké máte priority i životní hodnoty? Chcete změnit nebo rovnou proměnit svůj život? Pak vás červnový úplněk podpoří. Zároveň vám dodá upřímnost, takže si možná budete něco i trošku idealizovat, ale také budete schopni upřímně vyjádřit jak co cítíte a vnímáte. Vše v naprostém souladu s vyšším záměrem a smyslem.

Víte, co mě dává obrovský smysl? Je to komunita úžasných lidí v Orseus. Záměr a vyšší smysl se zde krásně začíná krystalizovat. Chcete být u toho? Pak pokračujte tudy.

Aktivní energie Střelců, to je přesně červnový úplněk

Možná vás napadlo, že Střelec není upřímný, ale spíš netaktní. Ano, někdy se to tak může jevit. Každopádně u nich vždy víte, na čem jste. Neschovávají se za masky a jednají zcela upřímně a přímo. A přesně v takové energii se ponese červnový úplněk. I vy sami zatoužíte po volnosti a svobodě, abyste si mohli dělat, říkat a myslet vše tak, jak chcete. Možná budete mít také chuť se bavit, cestovat nebo zažít nějaké to dobrodružství. Jděte do toho. Užívejte si život plnými doušky.

Je červnový úplněk jahodový, kvetoucí nebo úplněk růží?

Myslím, že nejen staří indiáni, ale i děti mají červen spojený s jahodami. Ty v tomto měsíci dozrávají. Ale jahody nejsou jediné, co příroda nabízí, takže jsou tu i další názvy úplňku jako dozrávajících bobulí, kvetoucí úplněk, úplněk zelené kukuřice, či označení typické pro Evropu- úplněk růží nebo Měsíc kvetoucích růží. V Anglii zase Měsíc zrození, kvůli četnost různých mláďátek. Dokonce se můžete setkat s růžovým nebo svatojánským úplňkem. Je ve výsledku jedno, jak si ho nazvete, hlavně využijte jeho vliv naplno.

Na co konkrétně se zaměřit a jak se poprat s nepříjemnosti, které bohužel mohou přijít v pracovní sféře? A je ještě něco, co v těchto dnech nabídnou nebesa? Tak to už teď ví členové Klubu Magie šťastného života. Vy to také během krátké chvíle můžete zjistit. Své symbolické členství si zajistíte zde.

Přeji nádherný upřímný červnový úplněk!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře