Poselství karet na říjen 2022

i pro jednotlivá znamení

Měsíc říjen, už ve svém počátku, vám ukáže, že si můžete skutečně zhmotnit vše. A když říkám vše, tak to také tak myslím. Naše přání se plní, i když mnohdy nejsou míněna jako naše tužby. Dejte si proto pozor na to, co si přejete, co vysíláte za vzkazy do Vesmíru, mohlo by se vám se to splnit. Představujte si vše přesně takové, jaké to opravdu mít chcete. Uvěřte svým tužbám každým kouskem své duše a jednejte podle toho. Jen vy sami máte schopnost dosáhnout čehokoliv, tak toho využijte.

Podaná pomocná ruka

Nebojte se a požádejte si na své cestě o pomoc či radu. Můžete z toho jen získat. Ať už jiný úhel pohledu, zmírnění obav a stresové hladiny nebo třeba víru a naději. Skutečně na nic nikdy nejste a musíte být sami.

Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde. Je zde na výběr mnoho variant, ať už jednorázových nebo delší spolupráce. Na nic nemusíte být sami.

Před-úplňková smyčka

Často chceme proměnit náš život, žít jinak. Ale neděláme pro to nic. Možná o tom přemýšlíme, sníme, ale ve skutečnosti děláme totéž co předtím a očekáváme jiné výsledky. Myslete na tato slova, hlavně před úplňkem. Vyšlete si tam nahoru své přání a věřte, že momentálně třeba nedostanete to, co si přejete, ale určitě to bude to, co nyní potřebujete. Buďte odvážní, udělejte alespoň nějakou změnu. Jednoduše – jděte akce a svému štěstí naproti.

Disciplína a systém zachrání říjen v jeho polovině

Než se říjen přiblíží ke své polovině, buďte opět obezřetnější. Nebude už tolik prostoru na dobrodružství a upřímně se opět mohou některé záležitosti brzdit. (tentokrát to ale na couvají Merkur nesvedeme). Dodejte si opět do života více řádu a pravidelnosti. Tak se snadněji ukotvíte v pocitu jistoty a stability. Vyplatí se také přerušit bolestivé vztahy z minulosti a dořešit staré záležitosti. Jen tak se budete moci posunout dál. Navíc získáte pocit svobody, volnosti a radost z přítomného okamžiku zase bude součástí vašich životů.

Pomoc přijde možná i z nečekané strany

Mám pocit, že téma „říct si o pomoc“ je hlavním pro říjen. Možná vám to tak nepřijde, ale často s tím mají problém i velmi úspěšní lidé. Takže znovu, není na tom nic špatného. Dokonce byste to měli udělat, pokud se chcete posunout. Klidně si tuto žádost pošlete tam nahoru. Možná budete překvapeni, odkud se k vám řešení dostane. Postupně se tma ve světlo promění a vy budete moci i odhalit falešné přátele či zjistit, co vám již neslouží.

Lásku slibuje novoluní

Kolem novu nám říjen ukáže svou romantickou tvář. Nezadaní mají velkou šanci si najít partnera a u stávajících vztahů se znovu zažehne vášeň. Pozornost, péči a lásku však nesměrujte jen na svého partnera, ale i směrem k sobě. Radujte se, milujte se a oceňujte. Tak budete moci z této energie ještě dlouho těžit. Měsíc říjen vám ve svém závěru také doporučuje více ochraňovat vše, co je vám drahé. Buďte věrní svým blízkým, sami sobě i svým přesvědčením.

Mám pro vás nachystanou i další novinkuRituály s Charou. O svou měsíční dávku inspirace nepřijdete, když budete pozorně číst e-maily ode mě a sledovat mě na sítích. Nejsme ve spojení? Tak to nepravte, zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Rady na říjen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří říjen?

Trošku vypnout a uvolnit se budou potřebovat Berani a Vodnáři. V tom jim podá pomocnou ruku Skořice. Obnovení radosti v životě a důvěru v sebe i jiné přináší Borovice. Tu ocení hlavně Býci, Raci a Ryby. Pro změnu Cedr podpoří životní energii i vůli a projasní myšlenky. Takže Blíženci, Váhy, Štíři a Střelci není proč váhat. Radost a hravost momentálně chybí Lvům, Pannám a Kozorohům, najdou ji u Mandarinky.

Berani,

více na sebe myslete, odpočívejte a nepřetahujte se. Vaše tělo vám dá vždy signál, co potřebuje. Lpěním a urputnou snahou jít si za všech okolností za svým nic nedosáhnete.

Býci,

říjen je hodně o přijímání. Naučte se i vy říct si o radu, přijmout nabízenou pomoc. Ostych je v tomto čase naprosto zbytečný. Můžete také očekávat doslova neočekávané.

Blíženci,

s nadhledem překonáte vše. Říjen vám dodá energii, tak se snadno problémy stanou pouhými výzvami. Nesnažte se nikomu a ničemu podřídit. Správný čas na změnu přijde.

Raci,

netlačte na nic a povolte i tlak na sebe. Staňte se jen pozorovatelem a důvěřujte procesu. Vše se děje jak má. Chcete to jinak? Pak se s touto energií musíte nejdříve sladit vy sami.

Lvi,

udělejte si čas na pobyt v tichu. Tím se vaše myšlenky projasní a kroky dostanou konkrétní podobu. Pak vás bude moci říjen rozveselit a dostat na vrchol blaha a štěstí.

Panny,

stanovte si své hodnoty v návaznosti na priority. Jakmile priority uspokojíte, váš život nabere nový spád. Také se zbavte zbytečných a nefunkčních věcí, ať proces urychlíte.

Váhy,

říjen radí- nastartujte svou touhu, věnujte pozornost svým přáním a snům. Zamyslete se nad tím, čím můžete svou touhu podpořit. Obklopte se prostředím i lidmi, které to uspíší.

Štíři,

snažte se vyvážit všechny své životní oblasti. Je čas na práci, rodinu i zábavu. Buďte odvážní a posouvejte své hranice možného. Získáte vizi pro naplnění velkolepějšího snu.

Střelci,

neutápějte se v iluzích a v práci, která nepřináší výsledky. Dejte svému životu nový řád a systém. Jen tak bude mít pro vás říjen oporu a stabilitu, po které tak toužíte a chybí vám.

Kozorozi,

začněte komunikovat jinak. Totéž platí i o vnitřních monolozích. Mluvte zpříma, jasně a hravě. Tak k vám snadno říjen zavane informace a potřebné odpovědi na vaše otázky.

Vodnáři,

vy byste měli více odpočívat a pečovat o sebe. S vděčnou přijímejte náklonnost druhých a oplácejte jim stejně. Dopřejte si také více radosti a zábavy. Tak se vám vrátí pocit štěstí.

Ryby,

jste až příliš pohlceni tlakem z okolí. Poodstupte si od své situace a mrkněte na ni s nadhledem. Jste moudří a zkušení, abyste vše vyřešili. Neostýchejte se ani říct si o radu.

Kouzelný říjen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře