Karetní výklad na únor 2023 i pro jednotlivá znamení

Měsíc únor 2023 vás ve svém úvodu přesvědčí, že vše je neustále v pohybu a také, že vše má souvislost se vším. Může být až nebezpečné dívat dívat se na věci a situace odděleně. Ať se děje cokoliv, tak má svůj začátek, průběh i konec. Je to magický energetický proud, který nás může krásně inspirovat. Začněte žít kouzlo nekonečného potenciálu a možností, pak se snadno vaše sny promění v realitu.

Úplňková radost a hry a přízeň osudu v dalších dnech

Hned první neděli má pro nás únor 2023 nachystán úplněk. A jeho energie budou hravé. Dovolte si snít, fantazírovat, hrát si, smát se a být sami sebou. Alespoň o víkendu vypněte a vraťte si do života radost a zvídavost. Zapřemýšlejte, kde se dětská euforie vytratila z vašeho běžného života. Nedovolte rutině a starostem, aby vás pohltily. Najděte způsob, jak být znovu malými a hlavně skutečně bez masek a toho, co musíte nebo byste měli. I následujících dnech si vychutnávejte přítomný okamžik a skutečně žijte naplno. Přežívání už bylo dost.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit za úplňku nebo novoluní? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Svou měsíční dávku inspirace a nápověd získáte zde.

Rovnováha nese stabilitu a správně zaměřená pozornost zase štěstí

Druhý víkend má pro vás únor 2023 zamyšlení, kde něco není v rovnováze. Pokud máte pocit, že děláte tisíc věcí naráz a výsledek se nedostavuje, pak je tato analýze u vás na místě. Vyrovnejte všechny životní oblasti a úspěch se dostaví velmi rychle. U následující pracovní týden hledejte záměrně to, z čeho můžete mít radost. Pomůže vám to nejen s lepší náladou, ale hlavně si pozitivní myslí přitáhnete další příjemné skutečnosti.

Co udělám jinak? Jak mě únor 2023 rozpohybuje?

Ještě před novoluním možná zatoužíte po změně. Aby byla skutečně přínosná, chce to uvědomit si, že máte tendence opakovat staré zaběhnuté vzorce chování. Jsou tu, ať chceme či ne. Chcete-li změnu, musíte také udělat něco jinak, aby to dopadlo, jak si přejete. Zamyslete se, kdy se vám něco povedlo, kdy bylo vaše rozhodnutí správné, kdy přišel úspěch. A přesně v těchto situacích si najdete společné jmenovatele. Na jejich základě pak pokračujte směrem k vytoužením cílům. Věřím, že se to podaří, hvězdy stojí při vás. I po novoluní se nezapomeňte stále udržovat v pohyb a pokračovat. Pohyb je totiž stavem mysli, tak nestagnujte.

Chcete se spíš naučit číst v kartách, ale máte pocit , že s vámi nemluví? Pak si s mou pomocí vytvořte své vlastní intuitivní výkladové. Karty Magie života na vás čekají tady.

Zamilovaný bude únor 2023 spíš ve svém závěru

Abychom se cítili milovaně a měli pocit, že můžeme roztáhnout svá křídla a bezpečně letět, je nutná láska. Poslední týden vám únor 2023 zbystří zrak vašeho srdce. Budete moci si snadněji všímat všech láskyplných projevů a tak budou sílit. Otevřete okna svého srdce dokořán, vnitřní spokojenost a naplnění vám bude odměnou. V posledních dnech více důvěřujte procesu, vše se děje jak má. Vyhněte se přehnaným očekáváním. Spíš již jednejte tak, jakoby byl už váš záměr naplněn.

Rady na únor 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří únor 2023?

Cypřiš má schopnost ujasnit myšlenky, dodat optimismus při zásadních změnách a přihodit navrch klid. Tyto vlastnosti ocení nyní zejména Blíženci, Štíři a Kozorozi. Vychutnat si přítomný okamžik bez babrání se v ranách z minulosti či obav z budoucnosti pomůže směs Now. Sáhnout po ní bych doporučila Rakům, Lvům, Pannám, Střelcům a Rybám. Pořádnou oslavu si zaslouží Berani a Vodnáři. Správnou atmosféru dodá Despacito. Vyčistit vzduch i hlavu od negací umí Máta. A to potřebují Býci a Váhy.

Nevíte co dělat a jak se posunout? Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si domluvíte a objednáte zde.

Berani,

pro vás má únor 2023 jen lásku. Ta se projeví ve všech jejich podobách a hlavně ve vztazích s okolím. Jste-li sami, objeví se partner, pro zadané tu je posílení vibrací lásky.

Býci,

vy se pravděpodobně bojíte udělat nějakou změnu. Ale pamatujte, že pokud budete dělat stále totéž, tak jiné výsledky ani přijít nemohou. Dejte si pozor na závislosti, i ty skryté.

Blíženci,

i když budete mít vše dopředu naplánováno, přijdou změny. Nebojte se jich. Objížďky si vychutnávejte a dopřejte si nečekané dobrodružství. Nakonec to bude pro vás přínosné.

Raci,

únor 2023 pro vás bude mít cenné lekce. Je potřeba si uvědomit, že rány z minulosti vás nemusejí omezovat. Žijte už teď tak, jak chcete žít, aby se to stalo brzy skutečností.

Lvi,

podívejte se svou situaci z nadhledu. Až příliš dlouho jste setrvávali v dočasném řešení a tak není divu, že se necítíte dobře. Netrapte se a s humorem sobě vlastním vše vyřešte.

Panny,

přestaňte tolik o všem přemýšlet a vše analyzovat. Vaše domněnky způsobují, že se cítíte stále víc nejistě. Neberte tak vážně své chyby a dovolte chvíli jen tak proplouvat životem.

Váhy,

vás únor 2023 nabádá odolat pokušení cítit se mizerně. Buďte vděční za to, co již máte. Pokud se budete soustředit na nedostatek a strachy a obavy, pak se hojnost nedostaví.

Štíři,

u vás se zrodí něco nového. Může přijít láska, projekt nebo nápad. Každopádně jděte s úsměvem do toho. Vaše jiskřička kreativity se pořádně rozhoří do hřejivého plamene.

Střelci,

máte tendence očekávat to nejhorší vždy, když se objeví problém. Ale období temna je také důležité, aby mohlo vzniknout něco nového a úžasného. Je to proces, důvěřujte mu.

Kozorozi,

máte vyvinutý šestý smysl. Ten vás zavčas varuje před vychýlením z normálu. Ale únor 2023 má pro vás nachystané dobrodružství, které se neodehrává jen v bezpečné zóně.

Vodnáři,

dosáhnete svého zaslouženého úspěchu. Jako by se události i lidé ve vašem okolí synchronně poskládali tak, že vás to dovede na vyšší úroveň bytí. Podělte se o své štěstí.

Ryby,

jste již vyčerpaní a lpěním rozhodně ničeho nedosáhnete. Dejte si pauzu nebo vás k ní vaše tělo donutí. Nesnažte se nic předstírat a ani s nikým manipulovat, nevyšlo by to.

Kouzelný únor všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře